https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ RD 4+1 S GARÁŽÍ A ZAHRADOU, MĚSTYS MOHELNO, OKRES TŘEBÍČ | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ RD 4+1 S GARÁŽÍ A ZAHRADOU, MĚSTYS MOHELNO, OKRES TŘEBÍČ

CRGDomy a vilyPRODEJ RD 4+1 S GARÁŽÍ A ZAHRADOU, MĚSTYS MOHELNO, OKRES TŘEBÍČ

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0209-23
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  4+1
Celková výměra:  325 m2
Zastavěná plocha:  129 m2
Zahrada:  206 m2
Terasa:  ano
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi prostorný řadový rodinný dům s garáží, vlastním pozemkem, okrasnou zahradou a pergolou s venkovním posezením, krbem a udírnou. Tato nemovitost se nachází v klidné ulici v městysu Mohelno, v okrese Třebíč, vzdáleného cca 13 km od města Náměšť nad Oslavou, cca 32 km od okresního města Třebíč a cca 43 km od krajského města Brna.

Nabízený řadový rodinný dům s vlastním rovinatým pozemkem obdélníkového tvaru, s uliční šíří cca 8,0 m a délkou cca 45,0 m, je umístěn v klidné ulici s dobrou dopravní dostupností. Jedná se o stavbu třípodlažního domu se dvěma nadzemními podlažími a jedním podzemním (suterénem). Objekt byl postaven a kolaudován kolem roku 1990 a následně procházel rekonstrukcí. V letech 2013-2014 proběhla kompletní rekonstrukce, realizováno zateplení domu, nové fasády, nová izolace střechy s 25 cm foukanou izolací a novou krytinou, výměna všech oken za nová kvalitní dřevěná s dvojskly, kompletní rekonstrukce interiéru, nové podlahy, omítky, dřevěná dveřní futra, dřevěné obložky z masivu, vybudována venkovní dřevěná pergola s posezením, krbem a udírnou, nová okrasná zahrada, v zadní části zahrady vybudována zahradní dřevěná chata s dřevníkem a úložnými prostory. Byla prováděna pravidelná údržba domu a např. v roce 2022 proveden nový ochranný nátěr střechy RD. V současné době je objekt ve výborném technickém stavu a ihned k užívání.

Z ulice je k dispozici vstup po schodišti se zábradlím do RD posazený do malé okrasné předzahrádky a také zastřešený vjezd do garáže. Garáž pro jedno vozidlo se nachází v suterénu RD a je vybavena automatickými roletovými vraty s el. pohonem. Garáž je průchozí, a tak se po zaparkování přímo z vozidla dostanete do prostoru rodinného domu.

 

Dispozice objektu:

Dispozice objektu je 4+1 a k dispozici jsou sklepní prostory s dílnou, tělocvičnou, saunou a zastřešeným venkovním posezením (pergolou) s udírnou a krbem, za domem se také nachází upravená okrasná zahrada s posezením a na konci pozemku je velká dřevěná zahradní chata.

Za hlavním vstupem do rodinného domu nad vstupním schodištěm se nachází zádveří (cca 4,09 m2), schodiště (cca 6,93 m2) vedoucí do 2.NP a dále průchod do haly (cca 8,57 m2). Z haly je dále vchod do kuchyně s jídelním koutem (cca 11,97 m2), k dispozici je zde také praktická komora (cca 2,46 m2). Kuchyně je vybavena rohovou kuchyňskou linkou s kvalitními vestavnými spotřebiči – varná deska zn. Whirlpool, digestoř, myčka nádobí zn. BOSCH, elektrická trouba a mikrovlnná trouba obě zn. Whirlpool a velká lednice s mrazákem. Z haly je dále vstup velkými dveřmi se skleněnými výplněmi do velkého obývacího pokoje (cca 33,01 m2). Jedná se o velmi prosvětlený prostor díky třem instalovaným oknům směrem do zahrady za domem, k dispozici je zde také velký rohový krb s krbovou vložkou a jako celek vše tvoří příjemný a vzdušný prostor k bydlení. V hale, mezi kuchyní a obývacím pokojem, je dále vstup na samostatné WC (cca 1,48 m2) a do koupelny s prádelnou (cca 4,18 m2).

Ve 2.NP se nad schodištěm nachází hala (cca 8,57 m2) ze které jsou přístupné všechny ostatní prostory, jako velká koupelna (cca 9,72 m2) vybavená rohovou vířivou (hydromasážní) vanou, dvěma umyvadly s pultem a velkým nástěnným zrcadlem, dále samostatné WC (cca 1,48 m2) vybavené automatickým sedátkem, a dále také menší koupelna s umyvadlem a se sprchovým koutem. V tomto patře jsou k dispozici celkem tři samostatné pokoje o výměrách cca 17,67 m2, cca 15,34 m2 a cca 10,56 m2, které lze využít jako ložnici, pracovnu a dětský pokoj.

Do suterénu a sklepních prostor se dostaneme přímo vchodem z haly v 1.NP, za kterým se nachází schodiště (cca 5,1 m2) a dále zde vede propojovací chodba (cca 15,9 m2). Z této chodby je vstup do garáže (cca 19,7 m2) a dále jsou zde vstupy do samostatných místností, jako je dílna (cca 14,8 m2), kotelna (cca 2,4 m2), tělocvična s finskou saunou (cca 8,5 m2), místnost s tzv. černou kuchyní a sektorově odděleným WC (cca 10,4 m2). Na konci propojovací chodby je výstup po schodišti za dům, vedoucí přímo k dřevěné pergole zastřešující prostor s posezením, krbem a udírnou. Je zde také vybudován dřevěný průchod navazující na chodník z kamenné tzv. vymývané dlažby vedoucí do udržované okrasné zahrady, kde najdete například zahradní sprchu, studnu a na konci zahrady je velká dřevěná zahradní chata s dřevníkem, uzamykatelným skladem a půdním prostorem dostupným z průchodu. Průchod umožňuje dveřmi zadní východ ze zahrady na tzv. záhumenku (úzký pozemek za zahradou, který je ve vlastnictví Městyse Mohelno).

Vytápění objektu je řešeno centrálně pomocí plynového kotle.

 

Inženýrské sítě (IS):

Co se týče inženýrských sítí (IS), objekt je napojen na zemní plyn, elektřinu 230/400V, městský vodovod i kanalizaci.

 

Celková plocha pozemku činí 325,0 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří je celkem 129,0 m2 a dále zahrada o výměře 206,0 m2.

Užitná plocha domu bez plochy pergoly a zahradní chaty je cca 225,3 m2. K této nemovitosti jsou k dispozici také původní stavební plány.

 

Lokalita:

Městys Mohelno se nachází v okrese Třebíč v kraji Vysočina. Mohelno se nachází asi 30 km jihovýchodně od města Třebíč a 11 km jižně od města Náměšť nad Oslavou. Žije zde přibližně 1 400 obyvatel. Sousedními obcemi sídla jsou Senorady, Kuroslepy, Dukovany, Kladeruby nad Oslavou, Lhánice, Slavětice a Kramolín. Další podrobné informace naleznete na oficiálních stránkách městyse Mohelno.

Nabízená nemovitost je ihned volná a prohlídky jsou možné po dohodě.

Další informace, údaje a dokumenty k dispozici na našich webových stránkách a na vyžádání. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42