https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ RD 3+KK V OBCI SLOVĚNICE, OKRES BENEŠOV

CRGDomy a vilyPRODEJ RD 3+KK V OBCI SLOVĚNICE, OKRES BENEŠOV

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0137-19
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+kk
Celková výměra:  1808 m2
Zastavěná plocha:  1014 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Po výrazné slevě Vám nabízíme ke koupi zajímavou nemovitost, samostatně stojící rodinný dům s velkým udržovaným pozemkem, zděným altánem nacházející se v klidné obci Slověnice.

Obec Slověnice se nachází v okrese Benešov ve Středočeském kraji, asi 15 km východně od Benešova a zhruba 6 km severně od města Vlašim. Hlavní město Praha je vzdáleno cca 56 km. Obec je výborně dostupná z nedaleké dálnice D1. Žije zde 37 obyvatel, čímž se řadí mezi obce s nejnižším počtem obyvatel na území České republiky. V údolí, zhruba 500 metrů jižně od obce, se na levém břehu říčky Chotýšanky nachází Slověnský mlýn.

Rodinný dům je situován v levé části pozemku za vjezdovou branou a předzahrádkou. Půdorys je obdélníkového tvaru. Objekt je v dobrém technickém stavu, v minulosti procházel postupnou rekonstrukcí. Stavba je zděná s vápennými omítkami, sedlová střecha s krytinou z pálených tašek.

Obytná část je o něco širší jak prodloužená hospodářská část objektu. Na pozemku se u domu nachází altán a menší samostatný sklep (zemljanka) k uložení ovoce, zeleniny apod., situovaný za domem. Vedle domu je vybudován pěkný zděný altán se dřevěným krovem a sedlovou střechou. Přivedena je sem také elektřina s osvětlením. Altán je prostorný s širokým využitím a může sloužit např. k posezení v zastřešeném prostoru, grilování a různým zahradním oslavám.

Hlavní objekt tvoří obytná část, kterou tvoří dispozice 3+kk se samostatným vstupem, samostatné WC, komora, dílny a přípravna dřeva (hospodářská část) se vstupem na prostornou půdu, která prochází přes celý objekt.

Za hlavním vstupem do obytné části se nachází chodba a zádveří, ze které procházíme do hlavního obývacího prostoru s kuchyňským koutem a vybudovaným velkým krbem s uzavíratelnou krbovou vložkou. Tímto krbem se také vytápí objekt. Obývací prostor je prostorný a dostatečně prosvětlený a tvoří dominantu obytné části domu. Z chodby jsou vstupy do dalších dvou menších pokojů (ložnic), dále samostatného WC, koupelny s umyvadlem a sprchovým koutem.

Pozemek je částečně oplocen, v zadní části pozemku je vstup na obecní cestu (záhumenku).

Před vjezdovou bránou je parkovací prostor pro vozidlo, vydlážděný zámkovou kameninovou dlažbou.

Objekt je napojen na elektřinu 230/400 V, voda vlastní studna (čerpadlo je uvnitř objektu), odpady svedeny do jímky zabudované v zemi vedle domu.

 

Celková plocha nemovitosti činí 1.808 m2, z toho zastavěná plocha činí 1.014 m2, užitná plocha obytné části činí cca 100 m2.

 

Objekt je ihned volný k bydlení, ale i jako chalupa.

 

V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz, klíče máme v RK!

 

Cena: 3.190.000, -Kč včetně provize RK!

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,