https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ RD 3+1 S VINNÝM SKLÍPKEM, STODOLOU A ZAHRADOU V OBCI ŠAKVICE | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ RD 3+1 S VINNÝM SKLÍPKEM, STODOLOU A ZAHRADOU V OBCI ŠAKVICE

CRGDomy a vilyPRODEJ RD 3+1 S VINNÝM SKLÍPKEM, STODOLOU A ZAHRADOU V OBCI ŠAKVICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0141-21
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+1
Celková výměra:  1273 m2
Zastavěná plocha:  1143 m2
Zahrada:  130 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi rozsáhlou nemovitost, která se nachází v obci Šakvice. Obec se nachází téměř uprostřed okresu Břeclav, 7 km jižně od Hustopečí. Žije zde přibližně 1500 obyvatel. Obec Šakvice leží na pahorku nad severním břehem Dolní zdrže novomlýnské soustavy, která zaplavila nivu řeky Dyje včetně Šakvického rybníka, jenž byl v minulosti zajímavou lokalitou vodní flóry i fauny.

Šakvice patří do kraje vína a meruněk. Zde je víno výtvorem přírody a samotného vinaře. V bezprostřední blízkosti obce se nachází vodní nádrž Nové Mlýny III., která je převážně využívána k vodním sportům a rybaření. Občanská vybavenost Šakvic je základní, je zde pošta, škola, knihovna.

 

Pozemek, kde se nachází tento nabízený dům, má celkovou výměru 1.273 m2 včetně zahrady, stodoly a garáže. Zastavěná plocha a nádvoří je dle katastru nemovitostí o výměře 1.143 m2. Zahrada je dle katastru nemovitostí veliká 130 m2. Užitná plocha domu je cca 280 m2, obytná plocha domu je cca 90 m2.

 

Nemovitost samotná je úžasně prostorná a dá se s ní do budoucna vymýšlet a budovat dle svých představ. Velkou výhodou je, že je ihned volná a okamžitě obyvatelná.

 

Dispozice:

Před samotným vstupem do domu se nachází udržovaná předzahrádka, která z části patří obci. Hlavním vstupem do objektu se dostaneme do podlouhlé chodby o výměře cca 17 m2, která je jakousi pomyslnou tepnou tohoto domu, neboť se z ní dostaneme do všech místností a přímo naproti vchodovým dveřím je výstup do dvora. Z chodby u vchodových dveří se po levé straně dostaneme do pokoje o velikosti cca 14 m2 a na druhé straně do obývacího pokoje s krbem o velikosti cca 23 m2. Obě tyto místnosti mají okna směrem do ulice, avšak provoz po místní komunikaci je minimální a nenarušuje tak klid obyvatelům přilehlých domů. Za zmínku stojí krb, který je v této místnosti umístěn v rohu a dodává tak příjemnou atmosféru nejen na chladné zimní večery. Z chodby se dále vstupuje do dalšího pokoje o velikosti cca 19,8 m2. Naproti tomuto pokoji je vstup do prosluněné kuchyně o velikosti cca 13 m2. Dominantou této místnosti jsou velká okna, z nichž je výhled nejen do dvora, ale na celou zahradu zakončenou stodolou. Na konci chodby, před vstupem do dvora je po pravé straně vstup do sociálního zařízení – samostatné WC o velikosti cca 1,43 m2 a dále pak do koupelny o velikosti cca 3,4 m2. Koupelna je vybavena v moderním duchu, se sprchovým koutem, topným žebříkem a zrcadlem s úložnými prostory. Do koupelny se vchází přes menší chodbičku o velikosti cca 1,56 m2. Poslední místností této části domu je komora o velikosti cca 9 m2.

 

Za domem se nachází další místnosti, které plní účely jako technická místnost, dílna, odkladiště či místnost pro kutily. Tyto místnosti jsou o velikostech cca 9,8 m2, 12,32 m2, 4,4 m2 a 14,5 m2. V technické místnosti je bojler a plynový kotel.

Nad místností pro kutily je vchod na půdu, která je přístupná po žebříku.

 

V rohu tohoto objektu se nachází vstup do sklepa, kterým se schází po 19 schůdkách dolů. Tento prostor je fascinující tím, že je zachován, udržován a naprosto vybízí k tomu, aby zde vznikl menší sklípek s vínem, takto byl i majiteli v minulosti využíván. Sklep je rozdělen na dvě místnosti o velikostech 9,3 m2 a 12 m2. V současnosti je zde uchována řepa a brambory.

Garáž se nachází v bezprostřední blízkosti domu a je přístupná jak z ulice, tak ze dvora a je o velikosti cca 27,9 m2.

 

Z tohoto udržovaného dvoru se dostaneme do zahrady, které vévodí na jejím konci prostorná stodola o velikosti cca 115 m2. Vstup i výstup je umožněn prostřednictvím mohutných vrat.

 

Objekt je napojen na IS (inženýrské sítě): elektřina 220 V i 380Va plynovod. Kanalizace je zde řešena odpadní jímkou cca 7,5m3. Dům disponuje vlastní kopanou studnou o hloubce cca 8-10 metrů, ale je i napojen na obecní vodovodní řád. Nemovitost je vytápěna ústředním topením a vlastním plynovým kotlem BAXI.

 

Celý dům je prosvětlený, vyzařuje z něj klidná atmosféra a když stojíte vzadu u stodolu pod rozkvetlou třešní a všude okolo vás to bzučí a pípá – je jasné, že toto místo chytne za srdce opravdu každého a je jako stvořené pro nový domov. Třeba právě pro Vás!

 

Šakvice jsou známé jak u nás, tak i za hranicemi dechovou hudbou. Úplně první dechová hudba vznikla již v roce 1885. Jejím kapelníkem byl pan František Fic. V roce 1952 vznikla Štrubova kapela, podle svého kapelníka, skladatele a varhaníka pana Rudolfa Štrubla, který složil více jak 200 skladeb. Další významnou osobností byl pan Josef Šural. Již od studentských let hrával v kapelách a od 70. let se věnoval výuce mladých hráčů. Dále u nás vznikly dechové kapely Sokolka a Túfaranka. Oba spolu složili valčík Pod Pálavou a polku Pro nás. V bezprostřední blízkosti obce se nachází vodní nádrž Nové Mlýny III., která je převážně využívána k vodním sportům a rybaření.

 

Obcí prochází červená turistická trasa a cyklostezka Velkopavlovická. Do obce vede železniční trať s vlakovou stanicí, je možné se zde dostat autobusovou nebo automobilovou dopravou.

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

 

 

V případě zájmu o více informací či prohlídku mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 4.950.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42