https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ RD 3+1 S VELKOU TERASOU V BRNĚ NA ČERVENÉM KOPCI | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ RD 3+1 S VELKOU TERASOU V BRNĚ NA ČERVENÉM KOPCI

CRGDomy a vilyPRODEJ RD 3+1 S VELKOU TERASOU V BRNĚ NA ČERVENÉM KOPCI

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0205-23
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+1
Celková výměra:  82 m2
Zastavěná plocha:  82 m2
Terasa:  ano
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi zděný, řadový rodinný dům o dispozici 3+1 s velkou terasou, který se nachází v řadové zástavbě rodinných domů v Brně – střed, lokalitě Červený Kopec, v oblasti Kamenná kolonie.

Dům stojí na pozemku města Brna a je zde sepsána Nájemní smlouva s vlastníkem nemovitosti na dobu 15 let. K domu je možné využívat malou zahrádku za domem o výměře cca 50 m2.

 

Zastavěná plocha budovy činí 82 m2. Dům má cca 120 m2, z toho obytná část má výměru cca 97,8 m2, dvůr cca 4 m2 a terasa cca 9,6 m2.

 

 

Dispozice:

Hlavními dveřmi se vchází do dlouhé předsíně o velikosti cca 5,8 m2, ze které se dále vchází do domu, ale také je zde vstup na dvorek o velikosti cca 4 m2, přes který se jde do technické místnosti s kotlem o velikosti cca 3,7 m2. Z předsíně se vchází do malé chodby, kde se po levé straně nachází místnost o velikosti 3 m2, která může sloužit například jako komora nebo šatna. Vpravo je vchod do prostorné kuchyně o velikosti cca 7,5 m2. Z kuchyně je vstup do koupelny o velikosti cca 5 m2, která disponuje vanou, umyvadlem a toaletou. Z kuchyně vejdeme do prostorné jídelny o velikosti cca 11,5 m2. Z jídelny se dále vstupuje buď do prvního pokoje o velikosti cca 17 m2, který nyní slouží jako obývací, nebo po dřevěném schodišti do patra domu. V patře je velká předsíň s vestavěnou skříní a je zde vstup do zbylých dvou pokojů. Jeden, který slouží jako ložnice, má výměru cca 22,3 m2 a druhý o velikosti cca 8,4 m2, jehož dominantou je prostorná terasa s výhledem do zeleně, o velikosti cca 9,6 m2.

V patře je vstup na menší půdu.

 

Co se týče inženýrských sítí, v domě je zavedena elektřina, obecní voda, plyn i obecní kanalizace. Dům je vytápěn radiátory pomocí plynového kombinovaného kotle.

 

Popis lokality:

Okolí je ideální například pro procházky. V blízkém okolí se nachází vyhlídky Kamenka a Červený kopec. Nachází se zde také veškerá občanská vybavenost. Základní škola, střední škola a nemocnice cca 650 m, kavárna cca 900 m, potraviny cca 900 m, autobusová zastávka linky 62 cca 500 m a tramvajová zastávka linky 2,5,6,7 cca 600 m. Do centra se dá pohodlně dostat MHD do deseti minut.

 

Nemovitost, kterou Vám nabízíme je menší, ale ihned bez úprav obyvatelná. Její součástí je velká terasa s výhledem do okolní zeleně. Dům je vhodný především k bydlení.

 

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás prosím kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo emailu. Dům je volný ihned, klíče máme v RK!

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42