https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ ŘADOVÉHO RD 4+KK SE ZAHRADOU A GARÁŽÍ, BOŠOVICE | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ ŘADOVÉHO RD 4+KK SE ZAHRADOU A GARÁŽÍ, BOŠOVICE

CRGDomy a vilyPRODEJ ŘADOVÉHO RD 4+KK SE ZAHRADOU A GARÁŽÍ, BOŠOVICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0036-22
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  4+kk
Celková výměra:  403 m2
Zastavěná plocha:  134 m2
Zahrada:  269 m2
Terasa:  ano
Balkon:  ano
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme vám ke koupi koncový, řadový rodinný dům o velikosti 4+kk v obci Bošovice, okrese Vyškov, s výbornou dopravní dostupností do Vyškova i Brna. Jedná se o třípodlažní rodinný dům se zahradou, vjezdem na pozemek z jeho zadní části, garáží, terasou a předzahrádkou, který byl postaven cca v roce 1982. Současní vlastníci nemovitost koupili v původním stavu a započali s rekonstrukcí. Nemovitost se nachází na nádherném místě v klidné části obce a uzavřený pozemek poskytuje majitelům maximální soukromí.

 

Celková plocha nemovitosti je 403 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří 134 m2, zahrada 269 m2. Užitná plocha rodinného domu činí cca 172,50 m2, balkon ve 2. nadzemním podlaží cca 7,30 m2 a terasa v 1. nadzemním podlaží cca 5,40 m2.

Dispozice rodinného domu jsou:

1. nadzemní podlaží

Ke vchodovým dveřím vede menší venkovní schodiště, kterým vstupujeme na venkovní terasu velkou cca 5,40 m2. Dvoukřídlými prosklenými dveřmi vstupujeme do zádveří o výměře cca 3,40 m2, kde nalezneme botník a nástěnný věšák. Na zádveří navazuje chodba ve tvaru „L“ cca 7,10 m2, ze které se vchází do všech místností přízemí a dále tu je schodiště vedoucí do patra i sklepa. V přízemí se nachází nově zrekonstruovaná samostatná toaleta o výměře cca 1,30 m2 koupelna se sprchovým koutem cca 2 m2, která je v původním stavu. Dominantou celého domu je prostorný do obývacího pokoje s kuchyňským koutem, jenž lze rozdělit na dvě samostatné místnosti. Obývací pokoj o velikosti cca 23,70 m2 je orientován na východ. Tato místnost již prošla rekonstrukcí – výměna oken za plastová a nové podlahy. Kuchyň o výměře cca 20 m2 je orientována na východ a disponuje kuchyňskou linkou s dřezem, plynovou varnou deskou, troubou, myčkou nádobí, lednicí s mrazákem. V kuchyni jsou také plastová okna a nové balkónové dveře do zahrady, které lákají k vybudování terasy pro příjemné trávení chvil s výhledem na vlastní zahradu a přilehlou přírodu.

 

2. nadzemní podlaží

Z chodby v přízemí vcházíme po schodech do patra. Schodiště vede na chodbu ve tvaru „L“ o velikosti cca 5,50 m2 z níž se pohodlně dostaneme do třech samostatných místností, nově vybudované moc pěkné koupelny s vanou, umyvadlem a zrcadlem o velikosti cca 4 m2 a přímo naproti schodišti taktéž nově zrekonstruované samostatné toalety o velikosti cca 1,80 m2. Nad chodbou je menší půdní prostor vhodný ke skladování. První samostatný pokoj je s orientací na východ o velikosti cca 10,90 m2. Druhý pokoj cca 17,40 m2 nyní slouží jako ložnice a je vybaven šatní skříní a dvojlůžkem. Velkou výhodou této místnosti je balkon cca 7,30 m2. Třetí pokoj má výměru cca 11 m2 a je orientovaný na jihozápad.

 

1. podzemní podlaží

V 1. podzemním podlaží/sklepě se nachází spíše technická část rodinného domu. Po levé straně je místo pod schodištěm cca 3,70 m2, nyní využívané jako odkládací prostor. Dále je zde technická místnost cca 15,30 m2 s plynovým kotlem a bojlerem a prádelna o výměře cca 9,80 m2 s prostornou vanou a přípojkami na pračku a sušičku. Hlavní sklepní část cca 13,70 m2, ze které je vstup do garáže, současní majitelé využívají jako společenskou místnost. Garáž se zásuvkou na elektřinu 380 V je o velikosti cca 16 m2. Nájezd do garáže má výšku cca 1,90 m a šířku cca 2,30 m.

 

Částečná rekonstrukce zahrnovala například výměnu oken v obývacím pokoji, kde se nachází plastová okna s trojskly, a v kuchyni, v níž se nachází plastová okna s dvojskly. Ve 2. nadzemním podlaží domu je jeden pokoj s plastovými okny s dvojskly, jinak je druhé nadzemní podlaží s původními, dřevěnými okny. Ze zadní strany byl dům podřezán a zaizolován.

 

IS (inženýrské sítě) – nemovitost je napojena na obecní vodovod, kanalizaci, plyn a elektřinu (220 V a 380 V).

 

Obec Bošovice je nejjižnější obcí okresu Vyškov a spolu s okolními obcemi tvoří součást mikroregionu Ždánický les Politaví. Sousedí s okresy Břeclav, Brno – venkov a Hodonín.

V Bošovicích se nachází základní a mateřská škola, která je od rodinného domu vzdálena cca 1 kilometr, pošta cca 950 m, knihovna cca 900 m, obchod s potravinami cca 1,2 km, a mnoho dalšího.

 

Nemovitost je volná ihned a prohlídky jsou možné kdykoli, klíče máme v RK!

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Předem děkujeme za pochopení.

 

 

 

Cena: 4.950.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42