POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE! INFORMACE K PREVENTIVNÍM OPATŘENÍM V SOUVISLOSTI S KORONAVIREM „COVID-19“

PRODEJ PĚKNÉHO DOMU 4+1 SE ZAHRADOU V OBCI HOŠTICE-HEROLTICE

CREDO REALDomy a vilyPRODEJ PĚKNÉHO DOMU 4+1 SE ZAHRADOU V OBCI HOŠTICE-HEROLTICE
Číslo zakázky:  cr-n-0314-20
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  4+1
Celková výměra:  252 m2
Zastavěná plocha:  80 m2
Zahrada:  172 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  1 890 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Sníte o krásném rodinném domečku, který má udržovanou zahradu se soukromím? Máme dům právě pro Vás!

Rodinný dům se nachází v obci Hoštice-Heroltice, která se nachází v okrese Vyškov. Obce se rozděluji na dvě části, a to Hoštice a Heroltice. V obci žije přibližně 700 obyvatel.

První písemná zmínka o obci pochází z roku 1398. Samotná obec však vznikla v roce 1942 a to sloučením dvou samostatných Hoštic a Heroltic. Více informací i obci se dozvíte na jejích webových stránkách www.hostice-heroltice.cz.

Dům prošel částečnou rekonstrukcí a je ihned k nastěhování bez větších úprav!

Celková plocha nemovitosti činí 252 m2, z toho zastavěná plocha činí cca 80 m2 a užitná plocha cca 90 m2. Zahrada činí cca 172 m2.

Dispozice domu:

Za vstupními dveřmi se ocitneme na prostorné chodbě (cca 15,5 m2), na které se nachází stylová kamna. Po levé straně se nachází první pokoj (cca 16 m2), který je průchozí s druhým pokojem (cca 15 m2). Po pravé straně se nachází kuchyně (cca 8 m2), která je vybavena velmi pěknou kuchyňskou linkou. Dále se nachází samostatná koupelna (cca 4 m2), která disponuje rohovou vanou. Vedle koupelny se nachází technická místnost (cca 4,5 m2), ve které nalezneme čerpadlo na vodu. V neposlední řadě zde nalezneme samostatné WC o velikosti cca 1,2 m2. V prvním patře, do kterého se dostaneme přes stylové dřevěné schodiště, které se nachází u vstupních dveří, nalezneme dva samostatné pokoje. První pokoj je velmi prostorný a světlý (cca 16 m2). Druhý pokoj o velikosti cca 8,5 m2, lze využít jako šatnu či úložný prostor.

Při vstupu na zahradu máme po levé straně venkovní úložný prostor, například pro zahradnické potřeby. Vedle prostoru se nachází menší sklep. Na konci zahrady se nachází stavení, které vybízí pro posezení s rodinou a přáteli. Celá zahrada je velmi pěkně udržovaná a nalezneme zde soukromí.

 

Co se týče inženýrských sítí, rodinný dům je napojen na elektřinu, disponuje vlastní studnou a jímkou.

Dopravní dostupnost je s Vyškovem i Brnem velmi dobrá.

V případě, že byste rádi strávili klidné vánoční svátky již v novém, neváhejte nás kontaktovat. Nemovitost je ihned po uhrazení kupní ceny do úschovy advokáta k dispozici novému majiteli, klíče máme v RK! Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu h.prochazkova@credoreal.cz.

 

Cena: 1.890.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2020,