https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ LUXUSNÍHO RD 8+2 S BAZÉNEM O CP 3,262 m2, ZDIBY

CRGDomy a vilyPRODEJ LUXUSNÍHO RD 8+2 S BAZÉNEM O CP 3,262 m2, ZDIBY

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0127-23
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  5+kk a více
Celková výměra:  3262 m2
Zastavěná plocha:  416 m2
Zahrada:  1504 m2
Terasa:  ano
Balkon:  ano

O nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji krásný a prostorný rodinný dům s velkým pozemkem, vlastní příjezdovou cestou, garážemi, krytým bazénem a udržovanou zahradou. Nemovitost se nachází v klidné okrajové části obce Zdiby zvané Zlatý kopec v okrese Praha-východ pouhých cca 9 km od centra města Prahy.

Stručný popis objektu:

Objekt nabízeného rodinného domu je umístěn jako samostatně stojící rodinný dům se sedlovou střechou, se třemi podlažími (dvě nadzemní podlaží a jedno podzemní podlaží), dům je částečně podsklepený, stojící na vlastním oploceném a zabezpečeném pozemku. Velký pozemek má téměř obdélníkový tvar a jeho součástí je okolní udržovaná zahrada, což poskytuje dostatek zcela soukromého a klidového prostoru pro bydlení.

Objekt je velmi dobře dostupný a má dokonce vlastní příjezdovou cestu napojenou na místní obecní komunikace: ulici Dlouhá a ulici Nad Hájem. Tato vlastní komunikace vedoucí k objektu je oplocená a ve směru od ulice Dlouhá je zpevněná zatravňovací betonovou dlažbou a vede k prostoru garáží. Dále tato komunikace prochází od garáží podél rodinného domu přes zahradu až na druhou stranu pozemku k výjezdu na ulici Nad Hájem. Povrch komunikace je v této části již zbudován z dlažebních kostek (použito je kostek z odolného přírodního kamene – žuly, s velmi dlouhou životností). Při vjezdu z ulice Nad Hájem je instalována automatická vjezdová posuvná brána s elektrickým pohonem a dálkovým ovládáním, u vjezdu z ulice Dlouhá je poté instalována kovová vjezdová dvoukřídlá brána.

Garáže jsou umístěny do samostatného objektu v těsné blízkosti rodinného domu a jsou vybaveny dvěma garážovými vraty s automatickým pohonem s dálkovým ovládáním. Parkovat v garážích lze celkem až 3 osobní vozidla. U garáží je k dispozici parkovací plocha pro parkování dalších vozidel.

Součástí rodinného domu je také krytý bazén, s posuvným zastřešením, který je prakticky oddělen od obytné částí průchozí halou se zimní zahradou s výstupem do prostoru venkovního posezení. Jedná se o oválný plastový bazén o rozměru 7000mmx3500mmx120mm, se schody a nerezovým zábradlím pro pohodlný přístup. K dispozici je bazénová sprcha a strojovna bazénové technologie. Za bazénem je ze strany zahrady samostatné WC a vstup do místnosti s technologií od bazénu.

Objekt byl kolaudován v roce 2003 a v roce 2005 byla zkolaudována přístavba domu s bazénem a místností spojující obytnou místnost.

 

Dispozice rodinného domu:

Za vstupními dveřmi hlavního vchodu do domu se nachází zádveří a prostorná chodba s centrálním schodištěm spojujícím jednotlivé podlaží – sklepní prostory, přízemí a podkroví.

Z chodby se do levé části domu prochází přes velké prosklené sektorové interiérové dveře do hlavního velkého obývacího prostoru s výměrou 48,50 m2 s krbem s prosklenou krbovou vložkou. Na tento velmi prosvětlený obývací prostor navazuje kuchyně s výměrou 13,50 m2 s praktickou samostatnou komorou 7,62 m2. Nachází se zde také vstup do průchozí zimní zahrady, která je dále napojena vnitřním vstupem ke krytému bazénu.

V přízemí je dále k dispozici samostatné WC o výměře 2,08 m2 s umyvadlem, dále se zde nachází prostorná koupelna 7,84 m2 s masážní rohovou vanou, umyvadlem a sprchovým koutem. Z chodby je přístupná praktická šatna s výměrou 2,93 m2 a dále také pokoj/ložnice o výměře 14,77 m2 se samostatnou šatnou o výměře 2,93 m2. V pravé části domu se na konci chodby za dalšími prosklenými sektorovými interiérovými dveřmi nachází další obývací pokoj o výměře 28,51 m2 s velkým francouzským oknem s výstupem do zahrady. Na tento obývací prostor s jídelnou navazuje další kuchyně o výměře 10,96 m2 se samostatnou komorou 4,45 m2.

Po schodišti se prochází do horního patra (podkroví), kde se nachází chodba spojující jednotlivé místnosti podkroví. K dispozici je zde samostatné WC o výměře 2,08 m2 s umyvadlem a velká koupelna 10,95 m2 vybavená velkou rohovou masážní vanou a umyvadlem. Z chodby je přístupná šatna o výměře 3,78 m2 a samostatný pokoj pro hosty s 11,08 m2. Nachází se zde také další samostatný pokoj, pracovna s 23,21 m2. V pravé části chodby je poté vstup do prostoru 40,64 m2, který byl původně projektován jako půda ale lze jej využít i pro jiné účely i vzhledem k tomu, že je zde k dispozici balkon 2,91 m2. V levé části chodby je dále situována ložnice 17,98 m2 s výstupem na velkou terasu nad zimní zahradou a dále se zde nachází velký pokoj o výměře 35,84 m2, který má vlastní balkon s výměrou 3,60 m2.

V podzemním podlaží je k dispozici celkem 5 místností propojených chodbou, a to technická místnost 7,92 m2, sklad o výměře 13,74 m2, 2x sklad o stejných výměrách po 6,02 m2 a prostorná dílna/hobby o výměře 15,90 m2. V technické místnosti se nachází technologie vytápění, centrální elektrický kotel, elektrické rozvodné skříně, technologie vodovodních rozvodů včetně čerpadla a filtru ke studni.

Objekt je vybaven centrálním vysavačem, v rámci zabezpečení objektu byl instalován elektronický zabezpečovací systém (EZS). U příjezdu z ulice Nad Hájem je vybudována automatická brána s elektrickým pohonem na dálkové ovládání.

Vytápění objektu je řešeno jako centrální s vytápěním pomocí elektrického kotle. Ohřev vody je zajištěn elektrickým boilerem. K dispozici je v obývacím pokoji také krb s prosklenou krbovou vložkou.

Co se týče inženýrských sítí, objekt je napojen na elektřinu 230/400 V, voda je čerpána funkční 150 metrů vlastní vrtanou studnou s automatickým systémem čerpání a filtrací (darling). V této lokalitě jsou všechny domy napojeny na studnu. K dispozici je vlastní jímka o kapacitě cca 12 m3.

 

Celková plocha pozemku činí 3.262,0 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří (rodinný dům včetně garáže) je celkem 416,0 m2, zahrada o výměře 1.504,0 m2, plochy trvalého travního porostu s výměrou cca 1.240,0 m2 a cca 102,0 m2 ostatní plocha, ostatní komunikace.

Celková plocha domu činí cca 594,3 m2, z toho užitná plocha je cca 501,0 m2.

 

Lokalita:

Zdiby jsou obec v okrese Praha-východ ve Středočeském kraji. Obec Zdiby se nachází zhruba 9 km severně od centra hlavního města Prahy, jen několik desítek metrů od hranice městské části Praha-Dolní Chabry. Žije zde přibližně 3 800 obyvatel. Součástí obce jsou vesnice Brnky, Přemyšlení a Veltěž.

 

PENB se připravuje, proto se dle zákona uvádí třídy G.

 

Nabízená nemovitost je volná ihned k nastěhování a prohlídky jsou možné kdykoli po domluvě, klíče máme RK.

 

Vzhledem k rozsahu nemovitosti je maximum informací uvedených na našich webových stránkách. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,