POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE! INFORMACE K PREVENTIVNÍM OPATŘENÍM V SOUVISLOSTI S KORONAVIREM „COVID-19“

NABÍDKA PRODEJE ROZSÁHLÉHO RD 5+1 SE ZAHRADOU, VRANOVICE – KELČICE, OKRES PROSTĚJOV

CRGDomy a vilyNABÍDKA PRODEJE ROZSÁHLÉHO RD 5+1 SE ZAHRADOU, VRANOVICE – KELČICE, OKRES PROSTĚJOV
Číslo zakázky:  crg-n-0190-22
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  5+kk a více
Celková výměra:  649 m2
Zastavěná plocha:  175 m2
Zahrada:  474 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  3 350 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout ve výhradním zastoupení ke koupi prostorný, řadový rodinný dům s průjezdem, hospodářskými staveními a vlastním pozemkem, který se nachází v obci Vranovice-Kelčice, v okrese Prostějov. Velkou výhodou je možnost sjezdu přímo na dálnici D46, díky níž je tato nemovitost velmi dobře dostupná nejen do Vyškova, Brna, ale i Olomouce a dalších blízkých měst a obcí.

V domě byla započata rozsáhlá rekonstrukce, kterou si nový majitel dokončí dle svých představ. Je zde nová střecha, plastová okna a čelní fasáda. Po menších úpravách je možné okamžité bydlení a dokončení rekonstrukce provést za pochodu, což je bezesporu velkou výhodou. V domě je vjezd přímo na dvůr, kde se nachází dvě menší hospodářská stavení, které mohou sloužit i jako dílny. Za těmito budovami plynule navazuje zahrada, která spolu s dvorkem svému majiteli poskytuje maximální soukromí a možnost relaxace.

Do přiložené fotodokumentace jsme vložili vizualizaci pro lepší představu budoucího stavu domu, jak byl naplánován.

Celková plocha nemovitosti činí 649 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří činí 175 m2, zahrada činí 474 m2, užitná plocha rodinného domu činí cca 197 m2.

Dispozice 1. nadzemního podlaží

Velkou výhodou je vjezd přímo domu. Vstup do budovy je dřevěnými, dvoukřídlovými vraty, výška nájezdu těchto vrat činí cca 2,68 m. Dále pokračujeme do průjezdu o výměře cca 17,4 m2, ze kterého je vstup do koupelny, černé kuchyně, do 2. nadzemního podlaží, do obytné části a na dvůr. V koupelně je vana a její celková plocha činí cca 7 m2. Samostatnou místností, která se ve dvoře nachází je původně využívána černá kuchyně o výměře cca 7 m2. Z průjezdu je vstup do místnosti o výměře cca 8 m2, který může sloužit jako vstupní hala. Z této dále vejdeme do kuchyně o rozloze cca 13 m2. Z kuchyně je vstup do dvou pokojů o velikostech cca 18 m2 a cca 16 m2. V jedné z místností je krb, který je dominantou této části domu. Po pravé straně z kuchyně se nachází dvě místnosti o velikosti cca 6,5 m2 a cca 7 m2, samostatná toaleta o výměře cca 1 m2. Na dvoře jsou dva úložné prostory, které mohou sloužit jako sklepy. Jejich velikost je cca 6 m2 a cca 7 m2.

Dispozice 2. nadzemního podlaží

Do druhého nadzemního podlaží vede schodiště z průjezdu. Po výstupu do patra se ocitneme na menší chodbě o velikosti cca 2 m2, ze které se po levé straně vchází do dvou průchozích pokojů o výměře cca 15,8 m2 a cca 19,6 m2. Po pravé straně se nachází nedokončená stavba, ve které je možnost vybudovat minimálně dva další pokoje. Tato plocha je o výměře cca 73,6 m2.

 

Co se týče inženýrských sítí, v nemovitosti je rozvedena elektřina, plyn a obecní vodovod. Je zde možnost napojení na obecní kanalizaci, která se nachází v těsné blízkosti u domu.

 

Přibližně 100 metrů od nemovitosti se nachází obchod s potravinami, nájezd na dálnici D46, 550 metrů od rodinného domu se nachází mateřská škola a nedaleko je obecní úřad. Základní škola se poté nachází ve vedlejší obci Vřesovice, která je vzdálena přibližně 3 kilometry.

Na této obci je, jak je již výše uvedeno skvělá dopravní dostupnost, zejména přímý sjezd z dálnice.

 

Pokud Vás tato nemovitost zaujala, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vás vezmeme na prohlídku. Klíče máme v RK!

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2023,