https://www.traditionrolex.com/42 NABÍDKA PRODEJE ROZSÁHLÉ NEMOVITOSTI O CP 1.650M2 V LANŽHOTĚ | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRODEJE ROZSÁHLÉ NEMOVITOSTI O CP 1.650M2 V LANŽHOTĚ

CRGDomy a vilyNABÍDKA PRODEJE ROZSÁHLÉ NEMOVITOSTI O CP 1.650M2 V LANŽHOTĚ

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0165-23
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  5+kk a více
Celková výměra:  1650 m2
Zastavěná plocha:  704 m2
Zahrada:  946 m2
Terasa:  ano
Balkon:  ano
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi tuto jedinečnou nemovitost, jejíž budova je na Listu vlastnictví zapsána jako rodinný dům. Nachází se ve městě Lanžhot, na ulici Zámecká, v okrese Břeclav.  

Tento koncový dům byl ze strany současného vlastníka kompletně vyklizen a připraven na budoucí rekonstrukci s cílem vybudovat moderní rodinný dům. K rodinnému domu je vyhotovena grafická studie (exteriéry + interiéry), platné stavební povolení včetně dokumentace pro stavební povolení a realizační dokumentace.

Nemovitost lze také využít pro výstavbu domu pro seniory s kapacitou min. 20 pokojů. Co se týče možnosti výstavby domu pro seniory se sociálními službami, velkou výhodou je možnost financování výstavby formou 100% dotace na výstavbu včetně dlouhodobého provozu a za podpory zástupců města Lanžhot.

 

Nemovitost má celkovou plochu 1.650 m2, z toho zastavěná plocha činí 704 m2 a zahrada má 946 m2.

Dle nového stavu by měla být celková užitná plocha hlavní budovy o výměře cca 394,30 m2, z toho užitná plocha suterénu o výměře cca 74 m2, užitná plocha přízemí o výměře cca 165,7 m2 a užitná plocha patra o výměře cca 154,6 m2.

 

Nemovitost je posazená do krásného prostředí v klidné ulici Zámecká. Příjezdová cesta je ve vlastnictví města Lanžhot. Dům má mimo jiné i průjezd na pozemek, jsou zde naplánovány i vedlejší stavby jako je bazén, menší byt a posezení. Vzhledem k tomu, že nemovitost je celá oplocená, nabízí svému majiteli maximální klid a místo pro relaxaci a odpočinek.

 

Ať už se klient rozhodne k rekonstrukci nemovitosti jako rodinný dům, či dům pro seniory, oba tyto záměry se skvěle hodí do tohoto prostředí.

Co se týče inženýrských sítí, v budově je rozvedena elektřina, obecní voda i obecní kanalizace a plyn. Na pozemku se nachází studna o hloubce 10 metrů.

Podle stávajícího územního plánu Lanžhot je nemovitost vedena ve stabilizované ploše BR – bydlení v rodinných domech včetně bydlení pro seniory a osoby se zdravotním postižením. Opět pro Vás máme na vyžádání Územně plánovací informace k podmínkám využití nemovitosti.

 

Popis lokality:

Město Lanžhot se nachází cca 9 km od Břeclavi. Dopravní dostupnost je zde díky IDS velmi dobrá. Co se týče města Lanžhot, jedná se o nejjižnější moravské město, které má velmi rozlehlý katastr, jehož větší část se rozkládá při soutoku řek Dyje a Moravy. Je zde spoustu lesů a jiné zeleně. Součástí lesů a zachovalých biotopů je přírodní rezervace Ranšpurk a Cahnov-Soutok včetně blízkosti Lednicko-Valtického areálu.

 

Více informací a zejména fotografií najdete na našich webových stránkách.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás prosím kontaktovat na níže uvedeném čísle či emailu. Rádi Vás vezmeme na osobní prohlídku. 

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42