https://www.traditionrolex.com/42 NABÍDKA PRODEJE RODINNÉHO DOMU SE 4 BYTOVÝMI JEDNOTKAMI (2x 1+KK, 2+1 a MEZONET 5+1) A VELKÝM POZEMKEM VE MĚSTĚ MIKULOV, OKR. BŘECLAV | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRODEJE RODINNÉHO DOMU SE 4 BYTOVÝMI JEDNOTKAMI (2x 1+KK, 2+1 a MEZONET 5+1) A VELKÝM POZEMKEM VE MĚSTĚ MIKULOV, OKR. BŘECLAV

CRGDomy a vilyNABÍDKA PRODEJE RODINNÉHO DOMU SE 4 BYTOVÝMI JEDNOTKAMI (2x 1+KK, 2+1 a MEZONET 5+1) A VELKÝM POZEMKEM VE MĚSTĚ MIKULOV, OKR. BŘECLAV

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0156-22
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  5+kk a více
Celková výměra:  1356 m2
Zastavěná plocha:  636 m2
Zahrada:  720 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi zajímavou nemovitost, prostorný samostatně stojící RD s velkým pozemkem, nacházející se v klidné části města Mikulov v okrese Břeclav, nedaleko státní hranice s Rakouskem. Mikulov je vzdálen od okresního města Břeclav cca 22 km, necelých 24 km od Pohořelic a krajské město Brno je vzdáleno 49 km.

Nabízená nemovitost se nachází v okrajové a klidné části města při ulici Valtická, přesto nedaleko centra Mikulova s výbornou dostupností s nádherným výhledem na Svatý Kopeček. Široký pozemek ve tvaru obdélníku s možností vjezdu přímo z ulice centrálním vjezdem. Pozemek je obezděn zídkou z tvárnic pískové barvy ze štípaného betonu. Mimo vjezd je zde vybudován také osobní vstup ve směru k hlavnímu vstupu do objektu. Před objektem se nachází předzahrádka, takže z ulice je stavba dostatečně vzdálena, a navíc oddělena zděným plotem.

Jedná se o zděnou stavbu obdélníkového půdorysu se sedlovou střechou, dřevěným krovem a krytinou z pálených tašek, částečně podsklepenou s částečně obytným podkrovím a velkým půdním prostorem o celkové ploše cca 215 m2 (tento prostor nabízí možnosti dalšího využití nebo rozšíření stávajícího obytného prostoru). Objekt prošel v minulosti rekonstrukcí, vnitřní omítky, podlahy, plastová okna, dveře, rozvody elektřiny již v mědi opravena střecha, nový vložkový komín zn. Schiedel apod.

V hlavním objektu je situována prostorná obytná část s dispozicí mezonetového bytu 5+1 o výměře 150,0 m2. Součástí objektu jsou dále dva dvorní trakty, kdy v pravé části je částečně situován obytný prostor hlavního objektu a dále dva skladové prostory o výměrách 10,5 m2 a 10,7 m2 a  v levém traktu jsou situovány celkem tři bytové jednotky o dispozicích prvního 1+KK s výměrou 27,7 m2, druhého 1+KK s výměrou 26,9 m2 a 2+1 s výměrou 51,9 m2 se samostatnými vstupy z levé části objektu (ve směru ze zahrady), je zde také technická místnost s kotelnou a ohřevem vody. Dvorní prostor poté tvoří dva oddělené privátní dvory o výměrách 63,8 m2 a 51,3 m2 s možností různorodého využití zejména k posezení a odpočinku.

Za hlavním vstupem do domu se nachází vstupní chodba o výměře cca 14,2 m2, kterou se prochází do prvního dvora o výměře 63,8 m2. Zde je k dispozici zastřešené posezení s venkovním krbem, v levé straně se nachází technická místnost a kotelna s plynovým kotlem a zásobníkem na teplou vodu, dlažby jsou zde keramické. Z tohoto dvora je dále průchod na další zdí oddělený dvůr, který má výměru 51,3 m2 a zde jsou k dispozici dva samostatné skladové prostory o výměrách 10,5 m2 a 10,7 m2 s možností různého využití.

Z prvního dvora se poté vstupuje do hlavní a největší bytové jednotky, s dispozicí mezonet 5+1 s celkovou výměrou 150,0 m2. Za vstupními dveřmi se nachází chodba o výměře cca 8,0 m2, ze které je průchod do bytové části v přízemí a také schodištěm do podkroví. Je zde nad schodištěm situován vstup do půdního prostoru o výměře cca 215 m2 a v přízemí také samostatný vstup do sklepa o výměře cca 44 m2. Za vstupní chodbou se nachází vstup do průchozí kuchyně o výměře 15,2 m2 a obývacího pokoje o výměře 24,5 m2 a také vstupem do dalšího pokoje / ložnice o výměře 22,82 m2. K dispozici je dále koupelna s vanou a samostatné WC s umyvadlem. Tato jednotka má také vlastní EZS (elektronický zabezpečovací systém).

Bytová jednotka 1+KK má celkovou výměru 27,7m2 a je tvořena kuchyňským koutem o výměře 6,7 m2, pokojem o výměře 15,4 m2 a koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem a WC o výměře 5,6 m2.

Bytová jednotka 1+KK má celkovou výměru 26,9 m2 a je tvořena kuchyňským koutem o výměře 3,3 m2 propojeným s pokojem o výměře 17,8 m2 a koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem a WC o výměře 5,8 m2.

Bytová jednotka 2+1 má celkovou výměru 51,9 m2 a je tvořena průchozí chodbou o výměře 4,8 m2, kuchyní o výměře 10,6 m2, průchozím pokojem o výměře 16,0 m2 a dalším pokojem (ložnicí) o výměře 15,5 m2. Dále je zde k dispozici koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC o výměře 5,0 m2.

Všechny tyto samostatně přístupné bytové jednotky jsou všechny vybaveny vlastními koupelnami s WC a kuchyní nebo kuchyňskými kouty.

Vytápění je zde řešeno ústředním vytápěním s plynovým kotlem a ohřevem vody pro 3 samostatné bytové jednotky (2x 1KK a 2+1). Největší bytová jednotka mezonet 4+1 má však vlastní plynový kotel s ohřevem vody situovaný v technické části přístupné z koupelny. Každá z jednotek má také vlastní/samostatné rozvody elektřiny se samostatnou rozvodnou skříní.

 

Objekt je dobře situovaný v klidné části města, je velmi dobře přístupný – vjezd přímo na pozemek s možností parkování více vozidel a také přímo z městského chodníku. V těsné blízkosti se nachází autobusová zastávka. Z pohledu užitnosti se jedná o velmi prostorný objekt s několika samostatnými byty, disponuje zajímavými venkovními prostory s krbem a zastřešeným privátním posezením.

Tato nemovitost je vhodná pro vybudování velkorysého rodinného nebo podnikatelského sídla, a především vzhledem k lokalitě také ideální pro ubytovacího zařízení, penzionu nebo jiných podnikatelských záměrů. Současně je možné využít prostorný pozemek (volná část pozemku, využívaná jako zahrada ale vedeno jako zbořeniště / zastavěná plocha a nádvoří) například k dalšímu rozšíření objektu a budoucí výstavbě. Nesmíme opomenout výhled na Svatý Kopeček, díky kterému nemovitost vypadá ještě více lukrativněji.

Objekt je napojen na veškeré IS (inženýrské sítě) – elektřina 230 V, zemní plyn, voda a kanalizace.

Celková plocha pozemku je 1.356,0 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří má výměru 636,0 m2 a funkční zahrada o výměře 720,0 m2 (tento pozemek je také veden jako zastavěná plocha a nádvoří – zbořeniště).

Celková užitná plocha objektu je 630,60 m2. Celková obytná plocha objektu je 256,50 m2, a to dohromady ve čtyřech obytných jednotkách (2x 1+kk, 2+1 se samostatnými vstupy a 5+kk v hlavní části), k dispozici je dále klenbový sklep o výměře cca 44,0 m2, půda o výměře cca 215 m2 a dva uzavřené a vzájemně oddělené dvory s výměrami 63,8 m2 a 51,3 m2.

Popis lokality:

Mikulov je město v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji, 18 km západně od Břeclavi na hranicích s Rakouskem. Žije zde přibližně 7 500 obyvatel. K dispozici široká občanská vybavenost, školky, školy, sportoviště, obchodní domy, aquapark atd. Historické jádro je městskou památkovou rezervací. Podle města je pojmenována Mikulovská vinařská podoblast. Jedná se o turisticky vyhledávanou oblast s mnoha možnostmi vyžití, turistických tras a cyklostezek propojených s nedalekým mikroregionem LVA (Lednicko-Valtický areál) a se sousedním Rakouskem vzdáleným pouhých 2,5 km. Město Mikulov leží v těsné blízkosti Pavlovských vrchů (hovorově Pálava). Jedná se o vápencové pohoří v Česku, které se táhne na samém jihu Moravy od ohbí Dyje dvacet kilometrů na jih okolo Mikulova až ke státním hranicím s Rakouskem. Přestože nedosahují velké absolutní výšky, vystupují monumentálně nad okolní nížinu a tvoří přírodní dominantu jihu Moravy. Více o městě Mikulov naleznete na oficiálních stránkách města zde: www.mikulov.cz

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42