https://www.traditionrolex.com/42 NABÍDKA PRODEJE RODINNÉHO DOMU 4+kk V OBCI HRABĚTICE | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRODEJE RODINNÉHO DOMU 4+kk V OBCI HRABĚTICE

CRGDomy a vilyNABÍDKA PRODEJE RODINNÉHO DOMU 4+kk V OBCI HRABĚTICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0083-20
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  4+kk
Celková výměra:  945 m2
Zastavěná plocha:  190 m2
Zahrada:  755 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi řadový koncový rodinný dům s pozemkem a malou zahrádkou nacházející se v klidné obci Hrabětice okres Znojmo.

Obec Hrabětice se nachází na jihovýchodě okresu Znojmo při hranici s rakouskou spolkovou zemí Dolní Rakousko, poblíž železniční trati do nedalekého Hevlína. Vzdálenost od rakouského Laa an der Thaya je pouhých 9,4 km, město Znojmo je vzdáleno asi 32 km a Pohořelice asi 27 km. Okrajovou částí katastru obce protéká řeka Dyje. Žije zde 889 obyvatel. Uprostřed obce, která je rovinatá, se nachází obecní úřad i zdejší kostel sv. Antonína, naopak na západě katastru obce při katastrální hranicí se sousedním Šanovem se nachází místní hřbitov.

Více naleznete na oficiálních stránkách obce zde: www.hrabetice.eu

V nabízené nemovitosti proběhla rekonstrukce, která nebyla dokončena. Jedná se o rodinný dům je polořadový ve tvaru „L“, jednopodlažní objekt se sedlovou střechou s nevyužitým podkrovím – půdním prostorem. Objekt historicky prošel postupnou přestavbou a částečnou modernizací. Dispozice obytné části tvoří jednotka 4+kk. Pozemek tvoří soubor celkem tří parcel a rodinný dům je přístupný také přes zahrady ze spojovací ulice mezi ulicemi Hlavní a Dlouhá. Před hlavním vstupem do RD se nachází částečně zatravněný obecní pozemek náležící k místní komunikaci.

Hlavní vstup do RD tvoří dřevěné vrata s malým závětřím. Za vraty se pak nachází průjezd/průchod do dvora podél domu vedoucí za dům. V průjezdu se nachází hlavní vstup do domu a také vstup do půdního prostoru pomocí železného žebříku.

Za hlavním vstupem do RD se nachází prostorná chodba, ze které se vstupuje do koupelny, samostatné WC, pokoj a dále se z chodby prochází do hlavního obývacího prostoru s kuchyňským koutem, nedokončeným krbem s komínem. Z obývacího prostoru je dále vstup do dalšího pokoje a na druhé straně vstup do prádelny, která je průchozí se zadním výstupem ven do zadní části dvora za domem. Koupelna je vybavena umyvadlem, vanou a sprchovým koutem, který není zcela dokončen. WC je po kompletní rekonstrukci včetně obkladů. Dva samostatné pokoje mají plastová vícekomorová okna směrem do ulice před domem a částečně zde proběhlo snížení stropů a oprava omítek, které nebyly dokončeny. Hlavní obývací prostor má kompletně snížený strop, chybí kuchyňská linka a krb na tuhá paliva. V zadní části domu jsou starší dřevěná okna.

Vytápění objektu bylo původně zajištěno krbem na tuhá paliva a elektrickými přímotopy. Nyní není dořešeno a je nutné vyřešit novým majitelem (instalace krbu a zapojením elektrických přímotopů, případně ústředního vytápění pomoci elektrokotle apod.

Objekt je napojen na IS (inženýrské sítě) – elektřina 230/400 V, rozvody v mědi, vlastní studna na pozemku u domu, kanalizace.

Za domem se nachází prostor se dvorem a králíkárnami. Dále je zde dřevěný zahradní domek umístěný nad zemí ve stromu se sedlovou střechou s pálenou krytinou. Ze dvoru je průchod přes kovovou branku do zahrad. Zahrady nejsou udržovány a nachází se zde navážka zeminy a částečně také stavebních materiálů a starých cihel.

Celková užitná plocha objektu rodinného domu je cca 150,0 m2. Celková plocha pozemku je 945,0 m2 a tvoří ji stavební parcela s výměrou 190,0 m2 na níž stojí RD a pozemky zahrad o výměře 620,0 m2 a 135,0 m2.

V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

 

Cena: 1.250.000, - Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42