https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRODEJE RD 2+1 V OBCI BŘEZINKY – NECTAVA

CRGDomy a vilyNABÍDKA PRODEJE RD 2+1 V OBCI BŘEZINKY – NECTAVA

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0250-20
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+1
Celková výměra:  126 m2
Zastavěná plocha:  97 m2
Zahrada:  29 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi samostatně stojící rodinný dům o dispozici 2+1 se zahradou, v osadě Nectava, která se nachází půl kilometru jižně od obce Březinky v okrese Svitavy.

 

Celková plocha rodinného domu činí 126 m2. Užitná plocha domu je přibližně 50 m2, zastavěná plocha a nádvoří je 97 m2 a zahrada 29 m2.

 

Rodinný dům se nachází v horším stavu, proto je zapotřebí počítat s rozsáhlou rekonstrukcí, nebo využít pozemek na novou stavbu domku dle svých představ. Dům je cihlový a částečně podsklepený. Momentálně disponuje vstupem se zádveřím, kuchyní, obývacím pokojem a pokojem. Z kuchyně vede vstup do koupelny, ve které se nachází vana, záchod a elektrický bojler. V koupelně je propadlá střecha, ale díky jejímu umístění, lze střechu nad koupenou opravit, aniž by se muselo zasahovat do celé střechy.

Co se týče inženýrských sítí, odpady jsou svedeny do jímky, je tu možnost napojení se na obecní vodovod, elektřina.

Obec Březinky patří do okresu Svitavy a nachází se v jihovýchodním cípu Pardubického kraje. Její součástí je osada Nectava, kde se nabízená nemovitost nachází. V obci bydlí kolem 129 obyvatel, v osadě Nectava přibližně 30 lidí. Pod osadou prochází místní komunikace číslo 366, která vede do Konic a na druhou stranu do Jevíčka. Krajské město Svitavy je vzdálené pouhých cca 30 kilometrů.

V případě zájmu o více informací, nebo o prohlídku nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle, nebo emailu: m.molnarova@credoreal.cz. Klíče máme v RK!

 

Cena: 190.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,