POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE! INFORMACE K PREVENTIVNÍM OPATŘENÍM V SOUVISLOSTI S KORONAVIREM „COVID-19“

NABÍDKA PRODEJE RD 2+1 V OBCI BŘEZINKY – NECTAVA

CREDO REALDomy a vilyNABÍDKA PRODEJE RD 2+1 V OBCI BŘEZINKY – NECTAVA
Číslo zakázky:  cr-n-0135-20
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+1
Celková výměra:  126 m2
Zastavěná plocha:  97 m2
Zahrada:  29 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  220 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi samostatně stojící rodinný dům o dispozici 2+1 se zahradou, v osadě Nectava, která se nachází půl kilometru jižně od obce Březinky v okrese Svitavy.

 

Celková plocha rodinného domu činí 126 m2. Užitná plocha domu je přibližně 50 m2, zastavěná plocha a nádvoří je 97 m2 a zahrada 29 m2.

 

Rodinný dům se nachází v horším stavu, proto je zapotřebí počítat s rozsáhlou rekonstrukcí, nebo využít pozemek na novou stavbu domku dle svých představ. Dům je cihlový a částečně podsklepený. Momentálně disponuje vstupem se zádveřím, kuchyní spojenou s obývacím pokojem a za ním se nachází další dva průchozí pokoje s okny směřovanými na uliční stranu. Z kuchyně vede vstup do koupelny, ve které se nachází vana, záchod a elektrický bojler.

Co se týče inženýrských sítí, odpady jsou svedeny do jímky, je tu možnost napojení se na obecní vodovod, elektřina.

Obec Březinky patří do okresu Svitavy a nachází se v jihovýchodním cípu Pardubického kraje. Její součástí je osada Nectava, kde se nabízená nemovitost nachází. V obci bydlí kolem 129 obyvatel, v osadě Nectava přibližně 30 lidí. Pod osadou prochází místní komunikace číslo 366, která vede do Konic a na druhou stranu do Jevíčka. Krajské město Svitavy je vzdálené pouhých cca 30 kilometrů.

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

V případě zájmu o více informací, nebo o prohlídku nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeným telefonním čísle, nebo emailu: m.molnarova@credoreal.cz. Klíče máme v RK!

 

Cena: 220.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2020,