NABÍDKA PRODEJE BYTOVÉHO DOMU SE ŠESTI BYTOVÝMI JEDNOTKAMI, SKLEPY BRNO – ŽABOVŘESKY

CREDO REALDomy a vilyNABÍDKA PRODEJE BYTOVÉHO DOMU SE ŠESTI BYTOVÝMI JEDNOTKAMI, SKLEPY BRNO – ŽABOVŘESKY
Číslo zakázky:  cr-n-0272-18
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  379 m2
Zastavěná plocha:  214 m2
Zahrada:  165 m2
Energetická náročnost:  D - méně úsporná
Cena:  17 490 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi ojedinělou nabídku prodeje cihlového domu se šesti bytovými jednotkami, venkovní terasou a zahradou, který se nachází v nejžádanější městské části Brno-Žabovřesky, v jedné z vedlejších uliček ulice Minská (3 min. chůze od zastávky MHD, 4 zastávky na ul. Česká).

Jedná se o čtyřpodlažní, podsklepený cihlový dům o třech nadzemních a jednom podzemním podlaží se šesti bytovými jednotkami (1x o velikosti 1+kk, 3x o velikosti 2+kk, 1x o velikosti 2+1 a 1x o velikosti 3+1 s krbem a terasou), krásnou zahradou a venkovní terasou s krbem.

Dům procházel od roku 2004 (nový vlastník nemovitosti) postupnou rekonstrukcí. V roce 2003 proběhlo mimo jiné oboustranné podřezání domu. Před cca 13-ti lety proběhla rekonstrukce elektřiny (téměř v celém domě v mědi), nová sedlová střecha včetně trámů, výměna oken, rekonstrukce bytů. Ze strany ulice je nová fasáda, se zateplením cca 10 cm. V roce 2012 bylo vybudováno nové podkroví se třemi byty se střešními okny Velux. V roce 2014 byl instalován nový kondenzační kombinovaný kotel s nerezovým plovoucím zásobníkem na ohřev vody.

Celková plocha nemovitosti činí 379 m2, z toho je 214 m2 zastavěná plocha a nádvoří, 165 m2 tvoří zahrada. Obytná plocha je cca 320 m2 (bez schodiště, chodeb, sklepů …).

Dispozice domu:

Ve zvýšeném přízemí domu (1.NP) se nachází dvě bytové jednotky, z toho jedna o velikosti 2+1 o celkové výměře cca 50 m2 a jedna o velikosti 2+kk o celkové výměře 48 m2. Z přízemí vcházíme rovněž do sklepních prostor, na zahradu a venkovní terasou s krbem.

V prvním patře (2.NP) se nachází bytová jednotka o velikosti 3+1 s velkou terasou o celkové výměře cca 120 m2. Tento byt je nádherný a velmi prostorný. Skládá se z kuchyně s jídelnou a spíží, tří velmi prostorných pokojů, velké koupelny a dvou WC. V obývacím pokoji je dominantou funkční krb. Z kuchyně je výstup na terasu s nádherným výhledem do zahrady.

V podkroví (3.NP) se nachází tři podkrovní byty, a to 2x 2+kk o výměře cca 39 m2 a 1x 1+kk o výměře 23 m2.

 

Celý dům je podsklepen rozsáhlými sklepními prostory s kotelnou. Sklepní prostory lze přebudovat např. na nebytový prostor apod..

Součástí prodeje je i společná zahrada a venkovní terasa s posezením u venkovního krbu, kterou současní nájemníci využívají k odpočinku a relaxaci. Na zahradě je malá kůlna na nářadí.

Dům je v této chvíli pronajat nájemníky tržním nájemným s tříměsíční výpovědní lhůtou. Pokud zájemce bude chtít, může si nájemce ponechat s tím, že se s ním uzavře nová nájemní smlouva nebo současný majitel nájemní smlouvu vypoví a zajistí vyklizení bytů.

Nemovitost je samozřejmě napojena na veškeré inženýrské sítě, jako je elektřina, plyn, obecní vodovod a kanalizace.

Vytápění domu a ohřev vody je ústřední, a to novým kondenzačním kombinovaným kotlem s nerezovým plovoucím zásobníkem na ohřev vody, který je ve vynikajícím stavu. Tento kotel slouží k vytápění a ohřevu vody pro celý dům.

Dům má velmi nízké provozní náklady a to: plyn 74.000,-kč/rok, elektřina 70.000,-Kč/rok a voda 40.000,-Kč/rok. Každý byt má vlastní měřáky na elektřinu, plyn se rozpočítává na metry bytu a voda na osoby v bytě.

Energetická náročnost budovy je D.

Parkování je bezproblémové v ulici před domem.

Není nutné podotknout, že nemovitost je zajímavá jako investice, ale rovněž je vhodná i pro rodinu, která hledá vícegenerační bydlení v bezprostřední blízkosti centra města Brna, v krásné lokalitě obklopené zelení.

Žabovřesky jsou velice vyhledávanou lokalitou, ze které se člověk dostane během pár minut jízdy autem nebo MHD do samotného centra města. Zastávka MHD s přímým spojením na hlavní nádraží se nachází pouhých 60 m od domu. Brno-Žabovřesky je městská část severozápadně od centra statutárního města Brna. Je tvořena městskou čtvrtí Žabovřesky, původně samostatnou obcí, která byla k Brnu připojena v roce 1919. Její katastrální území má rozlohu 4,35 km². S více než 24tisíci obyvateli patří dnes Žabovřesky mezi největší brněnské městské části. Díky své poloze, bohatou zelení a poměrně kvalitní zástavbě s mnohými architektonickými zajímavostmi jsou pak bezesporu i jednou z nejhezčích čtvrtí města Brna.

 

V případě, že Vás tato nemovitost zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz, rádi Vám o nemovitosti povíme více a vezmeme Vás osobně na prohlídku.

 

Cena: 17.490.000,-Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2018,