NABÍDKA PRODEJE AREÁLU FARMY/STATKU V OBCI KOJATÍN O CELKOVÉ ROZLOZE 50.177M2 (OKRES TŘEBÍČ)

CREDO REALDomy a vilyNABÍDKA PRODEJE AREÁLU FARMY/STATKU V OBCI KOJATÍN O CELKOVÉ ROZLOZE 50.177M2 (OKRES TŘEBÍČ)
Číslo zakázky:  cr-n-0191-18
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  5+kk a více
Celková výměra:  50177 m2
Zastavěná plocha:  676 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  6 500 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Dovolujeme si vám nabídnout ke koupi rozsáhlý areál zemědělské farmy na okraji obce Kojatín v okrese Třebíč. Tento se nachází v překrásném prostředí malebné přírody, který je přitom velmi dobře dostupný z místní komunikace. Tento areál původně sloužil jako odchovna koní, dnes se zde chovají koně, ale i zemědělská zvířata.

Obec Kojatín leží na severozápad cca 11 km od okresního města Třebíče. Obec spadá do správního obvodu obce s rozšířenou působností Třebíč. Obec Kojatín je posazená do malebného kraje Vysočina a sousední s obcí Smrk. Dostupná je mimo jiné z D1 přes Náměšť nad Oslavou po silnici č. 23, která je vzdálená cca 18 km,

Přes katastrální území obce Kojatín přechází zelená turistická Cesta generála Svobody, z nádraží Studenec do Hroznatína a Třebíče. Na toto katastrální území navazuje katastrální území Valdíkov a vše tvoří jednotný celek.

Vlastní areál tvoří 2 hlavní zděné objekty, a to hospodářský objekt sloužící jako stáje k chovu koní a k chovu hospodářských zvířat. K tomuto objektu náleží další hospodářské objekty sloužící k provozu farmy, skladování a úpravu zemědělských produktů (zastřešený kolotoč pro koně, stodola, venkovní přístřešek, kůlna) a prostorný dvůr. Součástí objektu je sociální zařízení, šatna.

Další objekt slouží k bydlení pro majitele, ale i zaměstnance. Je tvořen třemi samostatnými bytovými jednotkami se sociálním zařízením, sestávající se ze dvou garsoniér a rozsáhlého bytu pro majitele. Objekt není podsklepen. Před tímto objektem se nachází oplocená předzahrádka umožňující relaxaci, odpočinek s jedinečným výhledem na okolní přírodní panoráma s oploceným rozsáhlým výběhem pro koně. Tento objekt je plně již obývání.

Stáří původních objektů cca 40 let, které prošly důkladnou rekonstrukcí.

K dispozici jsou IS (voda – vlastní, elektřina, plyn-v dosahu cca 200 metrů), objekt má vlastní jímku, několik studen, elektrickou přípojku 230/380 V. Vytápění je centrální TÚV s kotelnou s kotlem na dřevoplyn. Vodou zásobuje areál studna, která je umístěna jihovýchodně od rodinného domu. Z ní je nautilou čerpána voda potrubím do stáje i do rodinného domu přes vzdušník umístěný ve stáji,

Areál má celkovou výměru 50.177 m2 (celková zastavěná plocha 676 m2, zatravněná orná půda 26.105 m2, lesní pozemky 2.466 m2, další pozemky 20.930 m2). Zásadní je, že se jedná o téměř celek, a ne o pozemky rozložené na několika různých místech. Na vlastních pozemcích jsou oplocené výběhy na nezpevněných plochách, jižně od stáje jsou uzavřené výběhy na betonových plochách pro denní pobyt koní. Všechny objekty jsou na vlastních pozemcích.

Nemovitost je vhodná k bydlení, ale i kombinaci bydlení s podnikáním. Určitě variantou by bylo zbudovat penzion s možností starání se o zvířata, jízdu na koních atd., což je poslední dobou velmi populární.

 

V případě zájmu o prohlídku nás prosím kontaktujte na níže uvedeném čísle nebo e-mailu: m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 6.500.000,- Kč + provize realitní kanceláři

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2018, CREDO REAL s.r.o.