POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE! INFORMACE K PREVENTIVNÍM OPATŘENÍM V SOUVISLOSTI S KORONAVIREM „COVID-19“

Chci prodat nemovitost

CREDO REALChci prodat nemovitost


Jestliže se právě nacházíte v situaci, kdy máte v úmyslu prodat byt nebo dům a nevíte si rady, je bezpochyby rozumným krokem oslovit odborníka v této oblasti. Nabízíme vám proto své služby ve sféře prodeje nemovitostí.

7 důvodů, proč prodat vaši nemovitost s námi?

Díky našim dlouholetým zkušenostem a kvalitnímu právnímu servisu se nemusíte bát o bezpečnost všech realitních transakcí. Náš individuální přístup ke každému klientovi se projeví zejména naší vstřícností a touhou vám skutečně pomoci a vše potřebné vyřešit za vás. S našimi zkušenostmi v oblasti propagace vám garantujeme kvalitní reklamu vaší prodávané nemovitosti, a tím i vyšší pravděpodobnost brzkého prodeje.

Spolupracujeme s renomovanými advokáty a notáři, a tak máte jistotu, že všechny právní náležitosti budou na vysoké úrovni. 

Naše realitní kancelář CREDO REAL GROUP zastává postoj budování dlouhodobých vazeb s našimi zákazníky. Důkazem toho, že svoji práci děláme opravdu kvalitně, nechť jsou samotní klienti, kteří se k nám s různými záležitostmi v oblasti realit nejen pravidelně vrací, ale také naše služby doporučují dále.Copyright © 2021,