PRODEJ CHATY BRNO – KNÍNIČKY

CREDO REALChaty a chalupyPRODEJ CHATY BRNO – KNÍNIČKY
Číslo zakázky:  cr-n-0034-19
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  1+kk
Celková výměra:  35 m2
Zastavěná plocha:  35 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  399 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi chatu s číslem evidenčním, objekt určený k rekreaci, nacházející se v Brně v městské části Kníničky, okres Brno-město. Bezesporu velkou výhodou je, že majitel je ochoten nemovitost předat ihned, proto si můžete užít začátek jara již v ní.

Celková užitná plocha objektu/chaty s číslem evidenčním je cca 35,0 m2.

Nabízená nemovitost je dřevěná stavba postavena na zděném a částečně kamenném základu s malým sklepem s úložným prostorem, samostatným WC a skladovým prostorem. Vstup do chaty je po kamenných schodech přes terasu s kameninovou dlažbou. Za vstupem se nachází obytný prostor chaty, který je rozdělen sektorově na část obývací, spaní a kuchyně. Chata má elektrické rozvody, kamna na tuhá paliva, která mohou sloužit také na vaření. Interiér chaty je dřevěný s dřevěnými obklady, podlaha je dřevěná. Chata má dvě dřevěná okna situována po stranách vstupních dveří a jsou směrem k terase před vstupem. Okna jsou také vybavena dřevěnými okenicemi uzamykatelné železnou závorou. Vstupní dveře jsou dřevěné vybavené vnitřní mříží a uzamykatelné železnou závorou.

Samostatné WC se skladovým prostorem se nachází ze zadní části chaty a má samostatný uzamykatelný vstup. Střecha je sedlová, dřevěné konstrukce s krytinou oplechováním.

Nabízená chata se nachází v lese nedaleko přehrady. Objekt stojí a je přístupný přes pozemky jiného vlastníka a tento vztah je zajištěn nájemní smlouvou s ročním poplatkem 1.500, -Kč (na rok 2018 je poplatek již uhrazen). Chata se nachází nedaleko Brněnské přehrady a příjezd k ní je od přístaviště po ul. Hrázní až na parkoviště Osada, kde se dá zaparkovat vozidlo a následně lesem cca 200 m směrem do kopce.

Objekt je napojen na elektřinu 230/380 V, voda je v dosahu cca 100 m níže pod chatou u cesty se nachází zdroj vody pro chataře. Jiné sítě nejsou k dispozici.

 

Brno-Kníničky je městská část na severozápadním okraji statutárního města Brna. Je tvořena městskou čtvrtí Kníničky, původně samostatnou obcí, která byla k Brnu připojena v roce 1960. Její katastrální území má rozlohu 10,93 km². Samosprávná městská část vznikla 24. listopadu 1990. Žije zde přibližně 1000 obyvatel. Kníničky, ležící u Brněnské přehrady na levém břehu Svratky, si dosud zachovávají vesnický charakter. V posledních letech dochází k rozšiřování zástavby Kníniček severním směrem. Vznikly tak nové ulice Ambrožova, Hluboček a U Luhu, zahrnující typicky rodinnou zástavbu. Zástavba samotných Kníniček se rozkládá při východní hranici městské části pod úpatím Mniší hory. Součástí katastru Kníniček je i část Brněnské přehrady včetně poloviny přehradní hráze. Přibližně dvě třetiny katastru Kníniček pokrývají Podkomorské lesy, rozkládající se západně od kníničské zástavby.

Klíče máme v RK!

V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 399.000, - Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2019,