PRODEJ CHATY 2+KK NA VLASTNÍM POZEMKU, BRNO – JUNDROV

CREDO REALChaty a chalupyPRODEJ CHATY 2+KK NA VLASTNÍM POZEMKU, BRNO – JUNDROV
Číslo zakázky:  cr-n-0049-20
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+kk
Celková výměra:  865 m2
Zastavěná plocha:  28 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  2 690 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Nabízíme Vám koupi samostatně stojící chalupu, která je postavena na vlastním pozemku v nádherném prostředí v brněnské městské části Jundrov. Devizou této nemovitosti je příjezd až na pozemek s možností parkování několika automobilů na vlastním pozemku.

 

Celková plocha 865 m2, z toho zastavěná plocha činí 28 m2 a užitná plocha činí cca 60 m2.

 

Dispozice:

Vstupními dveřmi vejdeme do chodby, ve které se nachází dřevěné schodiště vedoucí do podkroví, ale i vstup do obytné části v přízemí objektu. Zde je velká místnost s kuchyní a jídelním stolem, která volně pokračuje do další obytné místnosti, která může sloužit buď jako obývací pokoj, či útulná ložnice. Po dřevěném schodišti vyjdeme do podkroví a ocitáme se v malé hale, ze které je vstup do hlavní podkrovní místnosti.

 

Objekt prošel rozsáhnout rekonstrukcí a je ve velmi dobrém technickém stavu. Je zateplený, má plastová okna a nabízí se s kompletním vybavením, které se v chalupě nachází. V současné chvíli zde sice není koupelna s WC, protože bývalý vlastník využíval chemickou toaletu, ale není problém buď objekt rozšířit či zřídit koupelnu s WC pod schodištěm. Co se týče vytápění, původně zde byly elektrické přímotopy a není problém je znovu nainstalovat, díky funkčnímu komínu by si zde mohl nový majitel také zbudovat i příjemný krb. Ze všech oken je nádherný výhled na celé Brno. Zahrada je kompletně vyčištěná, upravená a nachází se na ní skleník, který je také součástí prodeje. Pozemek je rovinatý, celý oplocený, vysázený ovocnými stromy. Příjezd k pozemku je možný jak z ulice Veslařská (Jundrov), tak i z Libušina údolí (Kohoutovice).

 

Co se týče inženýrských sítí v chalupě je rozvedena voda z vlastní vrtané studny, která se nachází na pozemku a elektřina 220 / 380 V. Voda je také vyvedena na zahradu.

Jestliže hledáte nemovitost, která je vhodná nejen k rekreaci, ale i k celoročnímu bydlení, tak tato je přímo pro Vás!

 

Volná ihned, klíče v RK!

 

V případě zájmu o prohlídku či více informací nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

 

Cena: 2.690.000, - Kč 

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2020,