NABÍDKA PRODEJE CHATY SE ZAHRADOU V OSOBNÍM VLASTNICTVÍ, CP 574M2, BRNO – ŽEBĚTÍN

CREDO REALChaty a chalupyNABÍDKA PRODEJE CHATY SE ZAHRADOU V OSOBNÍM VLASTNICTVÍ, CP 574M2, BRNO – ŽEBĚTÍN
Číslo zakázky:  cr-n-0197-18
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+kk
Celková výměra:  574 m2
Zastavěná plocha:  17 m2
Zahrada:  557 m2
Terasa:  ano
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  990 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi samostatně stojící chatu s číslem evidenčním, stojící na vlastním pozemku se zahradou o CP 574m2 ve vyhledávané městské části Brno – Žebětín, v krásném prostředí přímo u lesa.

Dostupnost z centra Brna je velmi dobrá jak vlastním vozem, tak i městskou hromadnou dopravou (MHD). Zastávka MHD je od chaty vzdálena necelých 400 m.

Nemovitost je velmi dobře přístupná. Nachází se na okraji obce, přímo u lesa v horní okrajové části původní chatové oblasti. V současné době je zde většina objektů původních chat přestavěna na rodinné domy nebo menší objekty k bydlení. Vlastní pozemek je mírně svažitý, zcela oplocený s menší osobní brankou a kovovou bránou pro vjezd osobního vozidla přímo na pozemek. Příjezdová cesta je státní a není v koncovém úseku (cca 200 m) podél lesa zpevněná. Pozice přímo u lesa vybízí k procházkám, houbaření a dalším aktivitám v přírodě.

Celková plocha pozemku činí 574 m2, z toho je zastavěná plocha 17 m2, zahrada tvoří 557 m2. Užitná plocha chaty je cca 50 m2. Chata má vlastní číslo evidenční, je tedy možné ji případně přestavět/upravit k trvalému bydlení a zřídit si trvalé bydliště.

Popis:

Objekt je celkově v dobrém technickém stavu, dispozičně řešen jako jednopodlažní s venkovní terasou, částečně podsklepený s podkrovním prostorem, určeným pro spaní. Chata je dřevěná se zděným základem a sedlovou střechou s plechovou krytinou. Vnitřní části jsou obloženy dřevem, venkovní obložení je také dřevěné, podlahy jsou dřevěné v kombinaci s kvalitní kameninovou dlažbou. Některá okna jsou vybavena dřevěnými okenicemi. K objektu patří také další dřevěná zahradní chatka s rovnou střechou na zděném základu, která se nachází v těsné blízkosti hlavního objektu.

 

Dispozice:

Chata má dva vstupy, jeden přední s výstupem na venkovní terasu pro posezení a druhý v zadní čísti objektu. Tento zadní vstup má zádveří, ze kterého vede vstup do chaty, kde se nachází malá chodbička s průchodem do kuchyňského koutu a dalším průchodem do obývací části, kde se mimo jiné nachází otevřený krb, sloužící k vytápění chaty. Z obývací části je hned u vstupu také průchod do podkroví, kam vede dřevěný žebřík. V obývací části se nachází již zmíněný prosklený výstup francouzským oknem na venkovní terasu, pod kterou se nachází malý sklep.

Vybavení:

Kuchyňka je vybavena malou kuchyňskou linkou s dřezem a kuchyňskými kamny.

V obývacím prostoru jsou po stranách dvě dřevěné postele z masivu s velkým úložným prostorem.

V malé chodbičce se nachází umyvadlo.

WC v chatě není ale nachází se před chatou v malé dřevěné zahradní chatce, která se nachází přímo za chatou. Tato malá zahradní chatka s WC slouží také k uložení nářadí a jako skladový prostor. Může být ale využita i jako např. malá dílna, pracovna apod.

Co se týče inženýrských sítí (IS), objekt je napojen přípojkou na elektřinu (230/380 V). Chata je vybavena elektrickými rozvody v mědi, zásuvky a osvětlením. Voda ani plyn nejsou k dispozici. Využívá se dešťová voda zachycená okapním systémem ze střešní plochy. Vzhledem k tomu, že některé okolní pozemky mají vlastní studnu, je předpoklad možnosti zřídit vlastní studny.

Zahrada je z části zatravněná, udržovaná s ovocnými stromy a několika hlavami vinné révy.

Nemovitost je možné využívat k rekreaci, relaxaci a odpočinku na zahradě, případně po úpravách i k trvalému bydlení.

Uvolnění je možné ihned, klíče máme v RK!

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2018, CREDO REAL s.r.o.