NABÍDKA PRODEJE CHALUPY O DISPOZICI 2+1 S POZEMKEM VE MĚSTĚ MORAVSKÉ BUDĚJOVICE, OKR. TŘEBÍČ

CRGChaty a chalupyNABÍDKA PRODEJE CHALUPY O DISPOZICI 2+1 S POZEMKEM VE MĚSTĚ MORAVSKÉ BUDĚJOVICE, OKR. TŘEBÍČ
Číslo zakázky:  crg-n-0091-23
Typ nabídky:  prodej
Celková výměra:  131 m2
Zastavěná plocha:  121 m2
Zahrada:  10 m2
Cena:  790 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi chalupu, nacházející se v klidné části města Moravské Budějovice v okrese Třebíč v kraji Vysočina. Vzdálenost Moravských Budějovic od okresního města Třebíče je cca 19 km, od krajského města Jihlavy je necelých 47 km a město Znojmo je vzdáleno cca 30 km.

 

Nabízený objekt k rekreaci či bydlení s číslem popisným je aktuálně určen k rekonstrukci. S potřebnou rekonstrukcí objektu lze případně využít také půdní prostor jako podkroví.

 

Jedná se o samostatně stojící chalupu se sedlovou střechou s krytinou z pálených tašek, stavba je cihlová a nepodsklepena. Pozemek má téměř obdélníkový tvar a uliční šíře je cca 14 m. Vpravo přímo vedle chalupy se nachází malý pozemek vedený jako zahrada, který je součástí prodeje. Objekt se nachází při místní asfaltové komunikaci ulice Nerudova.

 

Před nemovitostí se nachází původní dřevěné oplocení se vstupní brankou. Část oplocení je v levé části zděné a zde je také situována původní elektrická přípojka.

 

Před původním vchodem je vybudováno zádveří s malou chodbou, samostatným WC a menší místností, zde je však v havarijním stavu zastřešení této části.

 

Za vstupní brankou se nachází vstup do nemovitosti. Za již popsaným zádveřím s malou chodbou (cca 3,60 m2), samostatným WC (cca 1 m2) a malou místností (cca 3,40 m2) se nachází průchod do původní kuchyně o velikosti cca 12,80 m2 s prostorem pro jídelní stůl s posezením, tato místnost je orientována na Jihozápad. Z kuchyně je průchod do koupelny o výměře cca 4,70 m2 a také další průchod do obývacího pokoje s oknem do ulice, který je průchozí. Tento pokoj je o velikosti cca 14,50 m2 a je orientovaný na Severozápad. Za obývacím pokojem se nachází další místnost, tento pokoj sloužil dříve jako ložnice a je o velikosti cca 19 m2 s orientací taktéž na Severozápad.

Půdní prostor je přístupný pouze prostřednictvím žebříku, a to z pravé části vstupem ve štítu domu. Půdní prostor je o výměře cca 40,20 m2, díky čemuž nový majitel nemovitosti může vybudovat velmi pěkný podkrovní prostor k užívání.

 

IS (inženýrské sítě) – elektřina 230 V, nemovitost je napojena na obecní vodovod a kanalizaci, plyn se nachází v blízkosti nemovitosti.

 

 

Celková plocha nabízené nemovitosti má výměru 131,0 m2, z toho jsou pozemek 121,0 m2 veden jako zastavěná plocha a nádvoří se stavbou k bydlení čí rekreaci s číslem popisným a dále pozemek 10,0 m2 vedený jako zahrada. Užitná plocha nemovitosti je cca 99,20 m2 včetně půdního prostoru.

 

Součástí kupní ceny není odměna realitní kanceláře.

 

Popis lokality:

Moravské Budějovice jsou město na jihozápadě Moravy v okrese Třebíč v kraji Vysočina, 19 km jižně od Třebíče, na dopravní spojnici mezi Jihlavou a Znojmem na potoce Rokytka. Střední nadmořská výška města je 465 m n. m. Jsou také obcí s rozšířenou působností. Součástí města jsou části Jackov, Lažínky, Vesce a Vranín.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2023,