POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE! INFORMACE K PREVENTIVNÍM OPATŘENÍM V SOUVISLOSTI S KORONAVIREM „COVID-19“

NABÍDKA PRODEJE CHALUPY 2+1, BŘEZINKY – NECTAVA

CREDO REALChaty a chalupyNABÍDKA PRODEJE CHALUPY 2+1, BŘEZINKY – NECTAVA
Číslo zakázky:  cr-n-0117-20
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+1
Celková výměra:  126 m2
Zastavěná plocha:  97 m2
Zahrada:  29 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  220 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi chalupu o dispozici 2+1 s menší zahrádkou v osadě Nectava, která se nachází půl kilometru jižně od obce Březinky, v okrese Svitavy. Tato nemovitost se nachází na vlastním pozemku ve tvaru nepravidelného trojúhelníku.

 

Celková plocha rodinného domu činí 126 m2. Užitná plocha chalupy je přibližně 50 m2, zastavěná plocha a nádvoří je 97 m2 a zahrada 29 m2.

 

Chalupa je cihlová a částečně podsklepená. Momentálně disponuje vstupem se zádveřím, kuchyní spojenou s obývacím pokojem a za ním se nachází další dva průchozí pokoje s okny směřovanými na uliční stranu. Z kuchyně vede vstup do koupelny, ve které se nachází vana, záchod a elektrický bojler. Je zapotřebí počítat s investicí do rekonstrukce, čemuž kupní cena plně odpovídá.

Co se týče inženýrských sítí, odpady jsou svedeny do jímky, dále je tu možnost napojení se na obecní vodovod, elektřina.

Obec Březinky patří do okresu Svitavy a nachází se v jihovýchodním cípu Pardubického kraje. Její součástí je osada Nectava, kde se nabízená nemovitost nachází. V obci bydlí kolem 129 obyvatel, v osadě Nectava přibližně 30 lidí. Pod osadou se nachází místní komunikace číslo 366, která vede do Konic a na druhou stranu do Jevíčka. Krajské město Svitavy je vzdálené pouhých cca 30 kilometrů.

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

V případě zájmu o více informací, nebo o prohlídku nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeným telefonním čísle, nebo emailu: h.prochazkova@credoreal.cz.

 

Cena: 220.000, - Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2020,