https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM ZCELA NOVÉHO LUXUSNÍHO BYTU O VELIKOSTI 4+KK, BRNO – STŘED

CRGBytyPRONÁJEM ZCELA NOVÉHO LUXUSNÍHO BYTU O VELIKOSTI 4+KK, BRNO – STŘED

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0167-22
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  4+kk
Celková výměra:  91,5 m2
Energetická náročnost:  C - úsporná

O nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout nádherný a velmi prostorný byt o velikosti 4+kk v Brně, na ulici Sovinec. Jedná se o novostavbu bytu, který se nachází v nově vybudovaném cihlovém bytovém domě. Všechny bytové jednotky jsou vybaveny částečně luxusním zařízení v industriálním stylu.

Nabízená bytová jednotka má celkovou plochu cca 91,5 m2.

Dispozice bytu:

Velkou výhodou je samostatný vchod k této jednotce mimo společnou chodbu k ostatním bytům, kterým slouží jiný vchod do domu. Za tímto separátním vchodem se ocitneme ve vstupní chodbě o celkové ploše 5,1 m2. Z chodby vede dále vstup do prostorného pokoje a koupelny. Koupelna má výměru 7,4 m2 a je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem, otopným žebříkem, WC a přívodem na automatickou pračku. Z již zmiňovaného pokoje o celkové ploše 18,8 m2 přístupného z chodby je dále vstup do dalších tří samostatných místností, a to dvou ložnic o výměře 12,8 m2 a 15,3m2 a do obývacího pokoje s kuchyní o rozloze 25,5m2. Zde je nová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, konkrétně pečící trouba značky Whirlpool, varná deska značky Elektrolux, myčka značky Whirlpool a lednice značky Whirlpool. Součástí vybavení bytu jsou i bezpečnostní dveře a domovní telefon.

Byt je vytápěn pomocí ústředního topení plynovým kotlem, který je umístěn v kotelně domu a zabezpečuje vytápění všech bytových jednotek. Teplá voda je zajištěna společným velkokapacitním elektrickým bojlerem, umístěným taktéž v kotelně domu.

Pokud by si zájemce přál internet, po bytě je již rozvedena strukturovaná kabelová síť. V domě je O2, se kterým si nájemce může uzavřít v případě zájmu smlouvu a zajistit si tak rychlé připojení k internetu.

Byt je vybaven stropním osvětlením ve všech místnostech.

 

Poplatky:

Nájem činí 24.000, - Kč měsíčně

Služby činí: 4.200, - Kč měsíčně (včetně elektřiny v bytě) pro tři osoby; každá další osoba navíc 500, - Kč měsíčně. Tato částka obsahuje poplatek za komunální odpad ve výši 30,-Kč, zálohu na elektřinu v bytě ve výši 1.550,-Kč, záloha na energii společných prostor ve výši 100,-Kč, zálohu na dodávku tepla ve výši 1.350,-Kč, zálohu na dodávku teplé vody ve výši 320,-Kč, zálohu na dodávku vody a odvádění odpadních vod ve výši 800,-Kč a zálohu na úklid společných prostor ve výši 50,-Kč.

Kauce činí: 57.000, -- Kč (je možno ji uhradit až natřikrát).

V případě zájmu, je zde možnost pronájmu parkovacího stání přímo u domu na uzavřeném pozemku za částku 1.500, -Kč měsíčně.

Majitelé plánují v blízké budoucnosti zřídit nabíjení pro elektroauta.

 

Nemovitost působí velmi vkusně. Její výhodou je mimo jiné i to, že nájemce bude prvním obyvatelem zcela nového bytu. Tento byt je vhodný pro tři, maximálně čtyři osoby. Vzhledem k tomu, že se jedná o novostavbu, majitel upřednostní nekuřáky a nájemce bez zvířat.

Majitel si upřednostňuje právo výběru nájemce.

 

Byt je určen k dlouhodobému pronájmu a bude k dispozici ihned, klíče máme v RK.

Lokalita, kde se nemovitost nachází je klidná, obklopená zelení s výbornou dopravní dostupností a skvělou občanskou vybaveností.

 

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat!

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,