https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM PROSTORNÉHO BYTU 2+1 S TERASOU V BRNĚ – KRÁLOVĚ POLI

CRGBytyPRONÁJEM PROSTORNÉHO BYTU 2+1 S TERASOU V BRNĚ – KRÁLOVĚ POLI

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0193-23
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+1
Celková výměra:  59,8 m2
Terasa:  ano
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu pěkný a zároveň prostorný byt 2+1 s terasou v jedné z nejhezčích a nejvyhledávanějších lokalit města Brna, Králově Poli, na ulici Svatopluka Čecha. Byt je umístěn v prvním patře cihlového domu se čtyřmi jednotkami. Je velmi světlý a prostorný.

V okolí bytové jednotky nalezneme zastávku MHD cca 140 m, park na Slovanském náměstí cca 300 m, lékař cca 240 m, mateřská škola cca 350 m, základní škola cca 700 m, obchod s potravinami a pekárna cca 800 m, lékárna cca 150 m a mnoho dalšího.

 

Dispozice:

Vstupními dveřmi vcházíme do vstupní haly o velikosti cca 5 m2, ze které je vstup do všech místností bytu. V zádveří se nachází malá místnost o velikosti cca 1 m2, která může sloužit například jako spíž. Přímo naproti vchodu je vstup na krásnou terasu o velikosti cca 6,3 m2 orientovanou do zahrad domů. Na levé straně chodby se nachází kuchyně o velikosti cca 9 m2, která je vybavena myčkou, lednicí, mikrovlnnou troubou, pečící troubou a varnou deskou. V kuchyni se také nachází část s jídelním stolem. V bytě je dále koupelna s toaletou o velikosti cca 5 m2, která disponuje vanou, umyvadlem s pod umyvadlovou skříňkou a otopným žebříkem. Na konci chodby se nachází jeden z pokojů o velikosti cca 19 m2, ten je vybaven obývací stěnou s televizí. Do ložnice je možné vejít jak z kuchyně, tak z obývacího pokoje. Tato místnost má výměru cca 14,5 m2, je vybavena skříní, komodou a manželskou postelí.

Pokoje v celém bytě jsou hezky prosvětlené díky velkým oknům.

 

Celková plocha činí cca 59,8 m2, z toho užitná plocha bytu činí cca 53,5 m2.

 

Lokalita, kde se nabízená nemovitost nachází, je jednou z nejvyhledávanějších a nejlukrativnějších míst ve městě Brně, a to nejen zelení, která je zde v hojné míře, ale i výborným parkováním a zejména skvělou dostupností s centrem Brna. Jezdí zde tramvaj, autobus. Nedaleko se nachází park, který může sloužit k aktivitám, ale i odpočinku.

 

Měsíční poplatky:

Nájem činí 16.000, -Kč měsíčně.

Služby činí 4.500, -Kč měsíčně pro 2 osoby, každá další osoba + 500, -Kč. Celková částka obsahuje zálohu na elektřinu ve výši 1.200, -Kč, zálohu na plyn ve výši 2.000, -Kč, zálohu na vodné stočné ve výši 800, -Kč, poplatek za úklid společných prostor ve výši 150, -Kč, poplatek za elektřinu společných prostor ve výši 150, -Kč a poplatek za užívání technické místnosti s pračkou a sušičkou ve výši 200, -Kč.

Kauce činí 20.500, -Kč.

V přízemí domu se nachází technická místnost, ve které je pračka a sušička. Služby za jejich používání jsou uvedeny v ceně služeb.

 

Majitel má právo výběru nájemce.

 

Městská část Brno – Královo pole má spíše městský charakter, ale na severovýchodě této lokality v katastrálním území Sadová se rozkládají rozsáhlé lesy a nachází se zde významný krajinný prvek Údolí Zaječího potoka. Na severozápad městské části zasahuje přírodní památka Medlánecké kopce s lesoparkem Palackého vrchu. V městské části se nachází hlavní budova Technického muzea v Brně. Na východě městské části se nachází proslulá Královopolská strojírna, jižně od ní pak velké brněnské nákupní centrum Královo pole.

 

Byt je k dispozici novému nájemci ihned, prohlídky jsou možné již nyní. Klíče máme v RK!

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,