https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM PĚKNÉHO, ÚTULNÉHO BYTU 1+KK V ŽÁDANÉ LOKALITĚ BRNO – LESNÁ

CRGBytyPRONÁJEM PĚKNÉHO, ÚTULNÉHO BYTU 1+KK V ŽÁDANÉ LOKALITĚ BRNO – LESNÁ

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0119-23
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  1+kk
Celková výměra:  21,10 m2

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu velmi pěkný byt o dispozici 1+kk se sklepem a možností využívání společného balkonu v jedné z nejžádanějších brněnských lokalit Brno – Lesná. Bytová jednotka se nachází v devátém nadzemním podlaží panelového bytového domu s výtahem.

V okolí nabízené bytové jednotky se nachází veškerá občanská vybavenost. Supermarket Albert cca 200 m, lékárna cca 180 m, poliklinika cca 160 m, autobusová zastávka cca 170 m, tramvajová zastávka cca 300 m a mnoho dalšího, jako například kavárny, restaurace, dětská hřiště.

 

Celková plocha činí cca 21,10 m2, z toho plocha bytu činí cca 20,10 m2 a plocha sklepu činí cca 1 m2.

 

 

Dispozice bytu:

Vstupními dveřmi vcházíme do chodby (cca 2,80 m2), která je vybavena vestavěnými skříněmi, lednicí a vstupy do koupelny s WC a pokoje s kuchyňským koutem. Po levé straně se nachází koupelna s toaletou o velikosti cca 2,30 m2, která disponuje toaletou, sprchovým koutem, umyvadlem a koupelnovou skříňkou. Hlavní dominantou bytu je pokoj s kuchyňským koutem o výměře cca 15 m2, ve kterém se nachází menší kuchyňská linka s elektrickým sporákem s troubou a přípojkou na pračku. Tento pokoj se dále nabízí bez vybavení a je orientovaný na Východ.

K bytové jednotce náleží sklepní kóje o velikosti cca 1 m2, která se nachází přímo na patře.

Velkou výhodou je možnost využití společného balkonu, který taktéž nalezneme na patře.

 

Poplatky:

Nájem činí 8.500, -Kč měsíčně.

Služby činí 2.000, -Kč měsíčně. Služby budou rozúčtovány takto: záloha na elektřinu v bytě ve výši 700, -Kč, záloha na vodné stočné ve výši 400, -Kč, záloha teplo včetně ohřevu teplé vody ve výši 770,-Kč, záloha na úklid společných prostor ve výši 50,-Kč a záloha na elektřinu společných prostor ve výši 80,-Kč.

Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 10.500, -Kč.

 

Nabízený byt je volný od 1. července 2023 a je vhodný maximálně pro 2 osoby. Prohlídky jsou možné kdykoli po domluvě.

 

Parkování u domu je bezproblémové.

Majitel si vyhrazuje právo výběru nájemce.

 

Popis lokality:

Brno – Lesná je jedna z nejžádanějších brněnských lokalit, a to především díky skvělé dostupnosti jak do centra Brna, tak do krásné přírody.

V roce 1962 byla zahájena výstavba nynějšího sídliště na bývalém vojenském cvičišti. Jedná se o nejstarší sídliště v Brně. Zajímavostí této Brněnské části je i fakt, že Lesná má největší množství zeleně ze všech novodobých sídlišť. Proto bylo sídliště navrženo k vyhlášení za městskou památkovou zónu, která by tento unikátní urbanistický celek, zasazený do rozlehlé zeleně, uchránila před další nekontrolovatelnou výstavbou.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,