https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM PĚKNÉHO BYTU 2+1 S BALKONEM, BRNO – LESNÁ

CRGBytyPRONÁJEM PĚKNÉHO BYTU 2+1 S BALKONEM, BRNO – LESNÁ

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0155-23
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+1
Celková výměra:  58 m2
Balkon:  ano
Energetická náročnost:  C - úsporná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu velmi pěkný, z větší části vybavený byt o dispozici 2+1 s balkonem a komorou, který se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží revitalizovaného bytového domu na ulici Slavíčkova, v lukrativní brněnské části, Brno – Lesná.

V okolí bytové jednotky se nachází veškerá občanská vybavenost, jako například, ochod s potravinami cca 650 m, Základní a Mateřská škola cca 900 m, poliklinika cca 1.000 m, obchodní středisko cca 750 m, zastávka MHD cca 200 m, tramvajová zastávka cca 450 m, Lesopark Čertova rokle cca 800 m, pošta cca 950 m, a mnoho dalšího jako jsou restaurace, kavárny, fitcentra, parky, dětská hřiště a jiné.

 

Dispozice:

Bezpečnostními vchodovými dveřmi vstupujeme do chodby o výměře cca 7,30 m2, která díky svému obložení ze dřeva působí útulně a ze které je vstup do všech samostatných místností v bytě. Po pravé straně se nachází samostatná toaleta (cca 0,90 m2), dále koupelna (cca 2,50 m2), která disponuje vanou, umyvadlem a pěkným kulatým zrcadlem. Další místností je útulná kuchyně, která je o velikosti cca 8,80 m2. Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou, elektrickým sporákem s troubou, lednicí s mrazákem, mikrovlnnou troubou, spíží, pračkou a jídelním stolem se židlemi. Kuchyň je orientována na sever. Velkou výhodou bytu je komora (cca 3,30 m2), která je vybavena regály. První pokoj je o velikosti cca 12,50 m2 a je vybavený jednolůžkem bez matrace, komodami a velmi pohodlným křeslem. Tento pokoj je orientovaný taktéž jako kuchyně, na sever. Hlavní dominantou bytu je krásný, světlý a prostorný pokoj o výměře cca 18 m2, který nyní slouží jako obývací pokoj. Vybavení tohoto pokoje je pokojová stěna, televize, sedačka, dvě křesla a konferenční stolek. Díky barevnému ladění tohoto pokoje, působí místnost velmi útulně a příjemně. Z pokoje je dále vstup na balkon, který je vystavěn do půlkruhu, díky čemuž je prostornější. Balkon je o velikosti cca 4,80 m2. Pokoj s balkonem jsou orientovány na jih.

Celý byt působí příjemným a útulným dojmem.

 

Celková plocha činí cca 58,10 m2, z toho užitná plocha bytu činí cca 53,30 m2, obytná plocha bytu činí cca 30,50 m2 a plocha balkonu činí cca 4,80 m2.

 

Poplatky:

Nájemné činí 13.500, -Kč měsíčně.

Služby činí 5.411 -Kč pro dvě osoby, každá další osoba + 500, Kč měsíčně.

Tato částka obsahuje:

Kauce činí 19.000, -Kč.

 

U bytového domu je bezproblémové parkování.

 

Byt je volný ihned a je vhodný maximálně pro tři osoby.

 

Prohlídky jsou možné kdykoli po domluvě, klíče máme v RK!

 

Majitel si vyhrazuje právo výběru nájemce.

 

Popis lokality:

Lesná je brněnská čtvrť na severu Brna. Přestože většinu území tvoří panelové sídliště, nacházejí se zde také rodinné démy. Zdejší sídliště bylo vybudováno v letech 60. a 70. 20. století a považuje se za nejzdařilejší brněnské sídliště. Díky zeleni se Lesná řadí mezi nejatraktivnější brněnské části. Díky množství zeleně, které má tato část nejvíce ze všech novodobých sídlišť ve střední Evropě, byla Lesná navržena, aby se stala městkou památkovou zónou.

V této lokalitě je i skvělá dopravní dostupnost.

 

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,