https://www.traditionrolex.com/42 PRONÁJEM NOVOSTAVBY LUXUSNÍHO BYTU 2+KK, BRNO – ŠTÝŘICE | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM NOVOSTAVBY LUXUSNÍHO BYTU 2+KK, BRNO – ŠTÝŘICE

CRGBytyPRONÁJEM NOVOSTAVBY LUXUSNÍHO BYTU 2+KK, BRNO – ŠTÝŘICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0025-24
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+kk
Celková výměra:  42,3 m2
Energetická náročnost:  C - úsporná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu nádhernou novostavbu částečně, velmi vkusně vybaveného bytu, zařízeného v industriálním stylu, který se nachází ve zvýšeném přízemí cihlového, nedávno postaveného, bytového domu na ulici Sovinec, v městské části Brno – Štýřice. Bytový dům se nachází na konci ulice u lesa a v bezprostřední blízkosti MHD a obchodu Albert. Je zde veškerá občanská vybavenost.

 

Nabízená bytová jednotka má celkovou plochu cca 42,3 m2.

 

Dispozice bytu:

Vejdeme do vstupní chodby o celkové ploše 3,3 m2. Z chodby je dále vstup jak do koupelny o výměře 4,7 m2, tak do dominanty celého bytu – obývacího pokoje s kuchyňským koutem o celkové ploše cca 19,3 m2. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem, otopným žebříkem, WC a přívodem na automatickou pračku. V obytné části je luxusní kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, konkrétně pečící trouba značky Whirlpool, varná deska značky Elektrolux, myčka značky Whirlpool a lednice značky Whirlpool. Obývací pokoj je velmi světlý, a to i díky francouzskému oknu. Z obývacího pokoje je vstup do ložnice, která má též francouzské okno do zeleně. Tato místnost je nevybavená a její celková rozloha je cca 15 m2. Součástí vybavení bytu jsou i bezpečnostní dveře a domovní telefon.

Byt je vytápěn pomocí ústředního topení plynovým kotlem, který je umístěn v kotelně domu a zabezpečuje vytápění všech bytových jednotek. Teplá voda je zajištěna elektrickým bojlerem umístěným taktéž v kotelně.

Pokud by si zájemce přál internet, po bytě je rozveden. V domě je O2, se kterým si nájemce může uzavřít v případě zájmu smlouvu.

Byt je částečně vybaven včetně stropního osvětlení ve všech místnostech.

 

Poplatky:

Nájem činí 16.500, - Kč měsíčně

Služby činí: 3.500, - Kč měsíčně (včetně elektřiny v bytě) pro dvě osoby; každá další osoba navíc 500, - Kč měsíčně. Tato částka obsahuje poplatek za komunální odpad ve výši 30, - Kč, zálohu na elektřinu v bytě ve výši 1.200, - Kč, zálohu na energii společných prostor ve výši 100, - Kč, zálohu na dodávku tepla ve výši 1.000, - Kč, zálohu na dodávku teplé vody ve výši 320, - Kč, zálohu na dodávku vody a odvádění odpadních vod ve výši 800, - Kč a zálohu na úklid společných prostor ve výši 50, - Kč.

Kauce činí: 40.000, - Kč (je možno ji uhradit nadvakrát).

V případě zájmu je zde možnost pronájmu parkovacího stání přímo u domu na uzavřeném pozemku za částku 1.500, - Kč měsíčně.

 

Nemovitost působí velmi vkusně. Je vhodná pro jednu, maximálně dvě osoby. Vzhledem k tomu, že se jedná o novostavbu, majitel upřednostní nekuřáky a nájemce bez zvířat.

Majitel si nárokuje právo výběru nájemce.

 

Byt je určen k dlouhodobému pronájmu a je k dispozici ke dni 1. března 2024, prohlídky jsou možné již nyní.

Lokalita, kde se nemovitost nachází, je klidná, obklopená zelení s výbornou dopravní dostupností a skvělou občanskou vybaveností.

 

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat!

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42