https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM NOVOSTAVBY LUXUSNÍHO BYTU 1+KK O CP 47,4 m2 SE ZAHRÁDKOU A SKLEPEM V BRNĚ – KRÁLOVĚ POLI NA SADOVÉ

CRGBytyPRONÁJEM NOVOSTAVBY LUXUSNÍHO BYTU 1+KK O CP 47,4 m2 SE ZAHRÁDKOU A SKLEPEM V BRNĚ – KRÁLOVĚ POLI NA SADOVÉ

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0151-23
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  1+kk
Celková výměra:  47,4 m2
Terasa:  ano
Energetická náročnost:  B - velmi úsporná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu nádherný, prostorný byt o dispozici 1+kk o velikosti 42,4m2. Součástí tohoto nádherného bytu je zahrada o celkové ploše cca 30,2m2 a sklepní kóje o celkové ploše cca 5 m2. Nedávno dokončený byt se nachází v novém developerském projektu v atraktivní lokalitě Sadová – V Zahrádkách. Byt se nachází v přízemí viladomu s dvanácti byty. Dům navazuje na les, který přímo vybízí k procházce. Zajímavostí nemovitosti je, že dům má zelenou extenzivní střechu a retenční nádrž na zálivku zahrady kolem domu.

Dispozice bytu je řešena velmi účelně, samozřejmostí je velká šatna a koupelna s prostorným sprchovým koutem. Obývací pokoj umožňuje dobré dispoziční členění se samostatným spacím koutem a nabízí dostatečný prostor i pro kuchyňskou linku a jídelní část. Vybavení bytu odpovídá vysokému standardu této lokality, samozřejmostí jsou venkovní bezpečnostní hliníkové žaluzie v oknech.

 

Celková plocha nemovitosti činí cca 47,4 m2, z toho plocha bytu činí 42,4 m2, sklepu o celkové ploše 5 m2 a zahrada má cca 30,2 m2.

 

Dispozice bytu:

Vchodovými dveřmi vejdeme do prostorné předsíně o výměře cca 7,7 m2, jejíž součástí je příčkou rozdělená část sloužící jako šatna či komora. Z předsíně můžeme rovnou vstoupit do hlavní obývací místnosti o výměře cca 29,4m2, která je vybavena pohovkou s konferenčním stolkem a manželskou postelí. Součástí této místnosti je kuchyňský kout, který disponuje indukční deskou, elektrickou troubou, vestavěnou lednicí a myčkou a je zde také barový jídelní stůl. Velkou výhodou tohoto bytu obzvlášť v tomto teplém letním období je nádherná terasa se zahrádkou a již výše zmiňované venkovní žaluzie. Poslední součástí tohoto bytu je moderně vybavená koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, osvětleným zrcadlem a pračkou a o celkové výměře cca 3,9 m2.

 

Poplatky:

Nájemné činí 14.000, -Kč měsíčně.

Služby činí 2.975, - Kč měsíčně pro dvě osoby. Každá další osoba + 500, -Kč měsíčně navíc. Tato částka obsahuje: zálohu na elektřinu v bytě ve výši 1.000, -Kč, zálohu na vodné stočné ve výši 350, -Kč, zálohu na teplo ve výši 711,-Kč, zálohu na ohřevu teplé vody ve výši 474,-Kč, zálohu na úklid společných prostor ve výši 71,-Kč, zálohu na údržbu venkovních prostor a zahradnické práce ve výši 175,-Kč, zálohu na výtah ve výši 84,-Kč a zálohu na elektřinu společných prostor ve výši 110,-Kč.

Kauce činí 34.000, -Kč.

 

Parkování je možné bez problému i přímo před domem.

Pokud byste měli zájem o pronájem garážového stání, je to možné.

Majitel nemovitosti má právo výběru nájemce.

 

Byt je volný ihned a je vhodný pro jednu maximálně pro dvě osoby. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat, rádi Vás osobně nemovitostí provedeme, či Vám rádi zodpovíme Vaše dotazy, klíče máme v RK.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,