https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM NOVOSTAVBY BYTU 3+KK S PARK. STÁNÍMI V BRNĚ – KRÁLOVĚ POLI

CRGBytyPRONÁJEM NOVOSTAVBY BYTU 3+KK S PARK. STÁNÍMI V BRNĚ – KRÁLOVĚ POLI

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0310-21
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+kk
Celková výměra:  147,8 m2
Energetická náročnost:  B - velmi úsporná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu tuto novostavbu nádherného, slunného a zároveň velmi prostorného bytu o velikosti 3+kk v Brně – Králově Poli, na Kociánce, na ulici Kumpoštova. Tento byt se nachází v nedávno zkolaudované novostavbě pětipodlažního bytového, cihlového domu s výtahem. Dům je osazen v mírně svažitém terénu, díky kterému má byt výhled na Špilberk a daleké okolí. 

Bytová jednotka, kterou Vám nabízíme, má celkovou plochu 147,8m2 bez sklepu.

Byt samotný má 104,30m, balkóny jsou velké 8,1m2 a 10,6m2. Terasa za obývacím pokojem má 24,8m2.

Bytová jednotka bude převážně vybavena luxusním nábytkem na míru. V kuchyni bude krásná kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči a posezením. Obývací pokoj, který je propojen s kuchyní bude také plně vybaven včetně kvalitní televize. Vstupní hala taktéž a jedna z ložnic. Třetí místnost s terasou bude nevybavena, aby si ji klient mohl využít dle svých představ. Buď jako dětský pokoj, pracovnu, nebo další ložnici. Fantazii se meze nekladou. 

Dispozice: 

Byt samotný se nachází v pátém podlaží (čtvrtém patře).  Vstupními dveřmi vejdeme do prostorné vstupní haly o ploše 12,9m2. Zde je vstup do dominanty celého bytu, obývacího pokoje s kuchyní a komorou, a také do druhého křídla bytové jednotky, kde se nachází zbytek samostatných místností. Obývací pokoj je velmi atypický a prosluněný, jeho celková výměra činí 42,6m2. Z jedné části je balkón o celkové výměře 8,1m2 s výhledem na již zmiňovaný Špilberk a celé Brno a z druhé je překrásná terasa o celkové výměře 24,8m2.  V obývacím pokoji je také mimo jiné komora o výměře 2,4m2 s odvětráváním.

Ve druhém křídle bytu je další komora o celkové výměře 2,5m2. Zde bude pračka a sušička. Dále je tu samostatné WC o výměře 1,8m2. Dvě ložnice jsou velmi prostorné, každá má velké okno s výstupem na propojený balkon o výměře 10,6m2. Místnosti mají rozlohu 18,7m2 a 17,2m2.  

Veškerá sanita na WC a v koupelně je obložena vysoko formátovými dlaždicemi a obklady, vše je designově promyšleno do sebemenších detailů, včetně skříně, sanity samotné – baterie jsou značky Hansgrohe, nádherného tepelného žebříku v koupelně. 

Nesmíme opomenout maličkosti, které jsou zde připraveny, jako například vývod vody s kohoutkem na každém balkónu i terase. Celý byt má designová světla, která je možná ztlumit a zesílit jejich světlost. 

Ve všech hliníkových oknech s trojskly, která jsou nyní špičkou na trhu, jsou venkovní žaluzie. Jejich ovládání je na vypínač. Klimatizace, která se nachází v každé obytné místnosti, je značky Fujitsu, špička na trhu s klimatizacemi, která topí i chladí.

Celý byt je nově vybudovaný, tudíž je zde záruka na veškerý materiál a vše s bytem spojené, což je velmi důležité pro budoucí život a zabydlování se. V každé místnosti je nespočet zásuvek na internet, televizi a spotřebiče, což je nyní velkou nezbytností, ale určitě ne standardem. 

Byt je vytápěn podlahovým topením. Topení je zajištěno centrálně pro celý dům. 

Součástí pronájmu bytu je sklep o celkové ploše 4,3m2 a dvě krytá parkovací stání před domem, z toho jedno je původně určeno pro invalidy a je tedy velmi prostorné a bez problému vhodné na parkování velkého vozu.

 

Nájemné činí 40.000, -Kč měsíčně. V ceně nájemného je byt, sklep a dvě krytá venkovní parkovací stání. 

Služby činí 3.500,-Kč měsíčně pro čtyři osoby + 500,-Kč každá osoba navíc. 

Kauce činí 87.000, -Kč a je možné ji hradit na dvakrát.

 

Byt je k dispozici na konci února 2022 s tím, že prohlídky bytu jsou možné již nyní. V současné době je nábytek ve výrobě, a proto ve fotodokumentaci jsou vizualizace vybavení, které následně v bytě budou. 

 

Lokalita, ve které se nemovitost nachází je známá svou architekturou, co se týče bytových domů. Je zde výborná dopravní, ale nyní již i občanská vybavenost. Je tu spousta obchůdků, kaváren atd. Nesmíme opomenout i dětské hřiště se spoustou užití pro děti, vybudované nedaleko nabízené nemovitosti. 

V případě, že Vás nabídka této exklusivní nemovitosti zaujala, neváhejte mne prosím kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

Rozhodně doporučujeme osobní prohlídku, proto nás neváhejte kontaktovat! 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Předem děkujeme za pochopení.

 

 

Cena: 40.000, -Kč měsíčně včetně sklepu a dvou krytých parkovacích stání v ceně. 

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,