https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM NOVOSTAVBY BYTU 3+kk O CELKOVÉ PLOŠE CCA 84 m2 S TERASOU A PARKOVACÍM MÍSTEM V JINAČOVICÍCH U BRNA

CRGBytyPRONÁJEM NOVOSTAVBY BYTU 3+kk O CELKOVÉ PLOŠE CCA 84 m2 S TERASOU A PARKOVACÍM MÍSTEM V JINAČOVICÍCH U BRNA

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0107-23
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+kk
Celková výměra:  84 m2
Terasa:  ano

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu prostorný byt se nachází v obci Jinačovice, 5 km severozápadně směrem od městské části Brno – Kníničky. Kdo se trochu orientuje v Brně, tak je to cca 5 minut autem od brněnské zoologické zahrady. Žije zde necelých 800 obyvatel. Jinačovice se rozkládají v Bobravské vrchovině v nadmořské výšce 303 m, podél silnice vedoucí z Brna směrem do Kuřimi. Obec nemá oficiální místní části ani ulice. Můžeme zde najít knihovnu, mateřskou školu, tenisové hřiště, sál obecního úřadu, který je využíván ke sportovním, kulturním a vzdělávacím aktivitám. V okolí se nachází rozmanitá příroda, která přímo láká cyklisty a turisty na výlety a túry.

Bytová jednotka je vybudována před cca dvěma lety, je velmi prostorná a nachází se v prvním podlaží dvoupodlažního, cihlového domu.

 

Celková plocha nemovitosti činí cca 84 m2, z toho celková plocha bytu je cca 68 m2 a terasa cca 16 m2.

 

Dispozice bytu:

Za vchodovými dveřmi se ocitneme v útulné chodbě, ze které je vstup do komory, která může najít své uplatnění jako například šatna o velikosti cca 2,5 m2, vstup do pokoje, který je vhodný zařídit jako dětský pokoj nebo pracovnu a je o velikosti cca 12 m2, dále vstup s posuvnými dveřmi z ořechového dřeva do koupelny, která je moderně zařízena s umyvadlem a zrcadlem,  WC a sprchovým koutem o celkové rozloze cca 6 m2 a dále pak vstup do největší místnosti tohoto nabízeného bytu, obývací pokoj s kuchyňským koutem o velikosti 27 m2. Kuchyň je zcela nová, moderní a můžeme v ní najít designové prvky z ořechového dřeva. Díky proskleným oknům a dveřím vedoucí na terasu je tato místnost prosvícená a po zařízení vznikne velice útulný obývací pokoj. Z této místnosti je vstup do posledního pokoje, který je vhodný zařídit jako ložnici o velikosti cca 15 m2. Z tohoto pokoje se lze prosklenými dveřmi taktéž dostat na útulnou terasu cca 16 m2, která nejen v létě poslouží jako odpočinkové a relaxační místo.

Byt je vytápěn elektrickým podlahovým topením. Působí velmi moderně, útulně a příjemně. K bytu náleží vyhrazené, oplocené parkovací stání. Byt se nachází v přízemí dvoupodlažního domu.

 

Poplatky:

Nájemné za pronájem bytu i parkovacího stání činí 15.000, - Kč měsíčně.

Služby činí 5.500, - Kč měsíčně pro tři osoby, každá další osoba 500,-Kč navíc. Služby obsahují zálohu na vodu ve výši 1.000, -Kč a zálohu na elektřinu ve výši 4.500, -Kč.

Vratná kauce je ve výši 20.500, - Kč.

 

Byt je volný dohodou.

Majitel si vyhrazuje právo výběru nájemce.

 

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo emailu, rádi Vás vezmeme na osobním prohlídku. Klíče máme v RK!

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,