https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM NOVOSTAVBY BYTU 2+KK SE ZAHRÁDKOU, BRNO-KRÁLOVO POLE

CRGBytyPRONÁJEM NOVOSTAVBY BYTU 2+KK SE ZAHRÁDKOU, BRNO-KRÁLOVO POLE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0009-24
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+kk
Celková výměra:  115,7 m2
Zahrada:  58,75 m2
Energetická náročnost:  B - velmi úsporná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu velmi krásný a slunný byt, který se nachází v prvním nadzemním podlaží novostavby multifunkčního domu s výtahem, zkolaudovaného v roce 2018. Nemovitost se nachází v jedné z nejlukrativnějších částí města Brna – Králově Poli.

Tento byt je exkluzivní zejména díky zahradě s terasou, která svému nájemci poskytne možnost téměř celoročního využívání. Na zahradu je možno vejít jak z obývacího pokoje, tak i z ložnice. Byt je samozřejmě bezbariérový, moderní, vybavený novou kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči, konkrétně lednicí s mrazákem, varnou deskou, troubou, digestoří a myčkou na nádobí. Samozřejmostí jsou venkovní, bezpečnostní žaluzie.

 

Celková plocha bytu činí 115,7 m2, z toho plocha bytu je 52,78 m2, zahrada s terasou je o rozloze 58,75 m2 a sklep má výměru 4,17 m2.

 

Dispozice:

Vstupními dveřmi vejdeme do prostorné chodby o výměře 5,79 m2. Z této vedou samostatné vstupy do dalších místností. Je zde koupelna s vanou, umyvadlem, WC se sprchou nahrazující bidet a designový otopný žebřík. Koupelna je dále vybavena koupelnovým nábytkem a pračkou s vrchním plněním. Její rozloha je 5,27 m2. Ložnice o výměře 11,47 m2 je vybavena vestavěnou skříní a postelí. Jediné co musíte dokoupit, jsou matrace. Díky francouzským oknům a výstupu na terasu se zahradou se stává tento pokoj jedinečným svou světlostí a vzdušností. Dominantou celého bytu je obývací pokoj s kuchyní a hlavním vstupem na rozlehlou zahrádku s terasou. Celková plocha této místnosti činí 28,13 m2. Je zde nádherná kuchyňská linka s již výše zmíněnými vestavěnými spotřebiči, stůl se čtyřmi židlemi, rozkládací rohová sedačka, obývací stěna s televizí a pracovní stolek pro počítač s židlí. Nesmíme opomenout velká francouzská okna, opět vedoucí na terasu se zahradou.

 

Terasa je vybavena zahradním nábytkem. Dětské hračky, které jsou na fotodokumentaci, nejsou součástí pronájmu a při předání bytu již na zahradě nebudou.

 

Nesmíme opomenout, že součástí pronájmu je i velký sklep o celkové výměře 4,17 m2, ve kterém v době pronájmu budou pouze vestavěné regály.

 

Garážové stání, které je taktéž součástí pronájmu, je prostorné a určené i pro větší typ osobního automobilu.

Garážové stání i sklep se nachází v suterénu domu.

 

Poplatky:

Nájem činí 23.500, - Kč měsíčně včetně garážového stání a sklepu.

Služby činí: 3.742, - Kč měsíčně pro dvě osoby. Každá další osoba 500, - Kč navíc.

Celková částka obsahuje následující platby: zálohu na studenou vodu ve výši 663, - Kč, zálohu na teplou vodu ve výši 584, - Kč, zálohu na vytápění ve výši 686, - Kč, zálohu na podzemní vodu ve výši 214, - Kč, zálohu na elektřinu společných prostor ve výši 211, - Kč, zálohu na výtah ve výši 103, - Kč, zálohu na úklid společných prostor ve výši 231, - Kč a zálohu na elektřinu v bytě ve výši 1.050, - Kč.

 

Kauce činí 54.500, - Kč (lze ji uhradit i nadvakrát).

 

Bytová jednotka je opravdu nádherná. Její interiér zajišťoval architekt.

Byt je volný ihned, klíče máme v RK!

Majitel upřednostňuje nájemce bez zvířat.

 

Majitel má právo výběru nájemce.

 

Nájem může být i na kratší dobu například na půl roku.

 

Královo Pole je jednou z nejvyhledávanějších a nejoblíbenějších čtvrtí města Brna. Nachází se na severu statutárního města Brna. Její katastrální území má rozlohu 5,50 km². Žije zde přes 21 000 obyvatel. Je zde výborná dopravní dostupnost do centra města, kterou zajišťují tramvajové tratě.

V rámci Brna je Královo Pole považováno za 'velmi lukrativní adresu', nevyskytují se zde rozsáhlá panelová sídliště.

 

Máte zájem o tuto nemovitost? Volejte nebo pište na níže uvedený kontakt.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,