https://www.traditionrolex.com/42 PRONÁJEM NOVOSTAVBY BYTU 2+KK S GAR. STÁNÍM, BRNO - KRÁLOVO POLE | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM NOVOSTAVBY BYTU 2+KK S GAR. STÁNÍM, BRNO - KRÁLOVO POLE

CRGBytyPRONÁJEM NOVOSTAVBY BYTU 2+KK S GAR. STÁNÍM, BRNO - KRÁLOVO POLE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0283-21
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+kk
Celková výměra:  115,7 m2
Zahrada:  58,75 m2
Terasa:  ano
Energetická náročnost:  B - velmi úsporná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu velmi krásný a slunný byt, který se nachází v prvním nadzemním podlaží novostavby multifunkčního domu s výtahem, zkolaudovaného v roce 2018. Nemovitost se nachází v jedné z nejlukrativnějších částí města Brna-Králově Poli.

Tento byt je exkluzivní zejména díky své rozlehlé zahradě s terasou, která svému nájemci poskytne možnost téměř celoročního využívání. Na zahradu je možno vejít jak z obývacího koutu, tak i z ložnice. Byt je samozřejmě bezbariérový, moderní, vybavený novou kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči konkrétně lednicí s mrazákem, varnou deskou, troubou, digestoří a myčkou na nádobí. Byt je vybaven venkovními, bezpečnostními žaluziemi.

Celková plocha bytu činí 115,7 m2, z toho celková plocha bytu je 52,78m2, zahrada s terasou je o rozloze 58,75m2 a sklep má výměru 4,17 m2.

Dispozice:

Vstupními dveřmi vejdeme do prostorné chodby o výměře 5,79 m2. Z této vedou samostatné vstupy do dalších místností. Je zde koupelna s vanou, umyvadlem, WC se sprchou nahrazující bidet, designový otopný žebřík. Koupelna je dále vybavena koupelnovým nábytkem a pračkou s vrchním plnění. Její rozloha je 5,27m2. Ložnice o výměře 11,47m2 je vybavena vestavěnou skříní a postelí. Jediné, co musíte dokoupit jsou matrace. Díky francouzským oknům a výstupu na terasu se zahradou se stává tento pokoj jedinečným svou světlostí a vzdušností. Dominantou celého domu je obývací pokoj s kuchyní a hlavním výstupem na rozlehlou zahrádku s terasou. Celková plocha této místnosti činí 28,13m2. Je zde nádherná kuchyňská linka s již výše zmíněnými vestavěnými spotřebiči, stůl se čtyřmi židlemi, rozkládací rohová sedačka, obývací stěna, pracovní stolek pro počítač se židlí. Nesmíme opomenout velká francouzská okna, opět vedoucí na terasu se zahradou.

Terasa je vybavena zahradním nábytkem. Dětské hračky, které jsou na fotodokumentaci nejsou součástí pronájmu a při předání bytu již na zahradě nebudou.

Nesmíme opomenout, že součástí pronájmu je i velký sklep o celkové výměře 4,17m2, ve kterém v době pronájmu budou pouze vestavěné regály.

Garážové stání, které je taktéž součástí pronájmu je prostorné určené pro větší typ osobního automobilu.

Garážové stání i sklep se nachází v suterénu domu.

 

Poplatky:

Nájem činí 18.500, - Kč měsíčně včetně garážového stání a sklepu.

Služby činí: 3.500, - Kč měsíčně pro tři osoby. Každá další osoba 500,-Kč navíc.

Kauce činí 44.000, - Kč (lze ji uhradit až na dvakrát).

 

Bytová jednotka je opravdu nádherná. Její interiér zajišťoval architekt.

Je plně vybavena a k dispozici novému majiteli ihned, klíče máme v RK.

Majitel upřednostní nájemce bez zvířat.

 

Královo Pole je jednou z nejvyhledávanějších a nejoblíbenějších čtvrtí města Brna. Nachází se na severu statutárního města Brna. Její katastrální území má rozlohu 5,50 km². Žije zde přes 21 000 obyvatel. Je zde výborná dopravní dostupnost do centra města zajišťují tramvajové tratě.

V rámci Brna je Královo Pole považováno za 'velmi lukrativní adresu', nevyskytují se zde rozsáhlá panelová sídliště.

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Předem děkujeme za pochopení.

 

 

Cena: 18.500, -Kč měsíčně

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42