https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM MEZONETOVÉHO BYTU 5+KK S TERASOU, PRAHA 6 - DEJVICE

CRGBytyPRONÁJEM MEZONETOVÉHO BYTU 5+KK S TERASOU, PRAHA 6 - DEJVICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0057-24
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  5+kk a více
Celková výměra:  170,5 m2
Terasa:  ano
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu tento exklusivní a zároveň prostorný mezonetový byt s dispozicí 5+kk, který se nachází v šestém nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem na ulici Wuchterlova, přímo u Šabachova parku v Praze – Dejvicích.

Bytová jednotka (byt-mezonet) se nachází v 6.NP/7.NP v rohovém sedmipodlažním domě, který byl postaven v roce 1932 stavitelem Václavem Sukem ve funkcionalistickém stylu. V roce 2017 byla dokončena kompletní rekonstrukce tohoto domu již s moderními standardy ve stylu Art deco. I nadále si dům zachoval svou výjimečnost a historický vzhled. Tento projekt s názvem „Dejvice House“ také získal Cenu Státního fondu rozvoje bydlení pro rok 2017.

 

Dispozice:

Za vstupními dveřmi do domu se nachází prostorná chodba se schodištěm a přístupem k výtahu a také přístupem do podzemního podlaží. Nachází se zde poštovní schránky a informační tabule pro obyvatele domu.

Moderním výtahem pro až 6 osob vybaveným skleněnými automatickými dveřmi, případně po schodišti, se dostaneme do 6.NP, kde se nachází vstupní dveře do bytové jednotky.

Za vstupními bezpečnostními a protipožárními dveřmi se nachází designová chodba, resp. předsíň s věšákovou stěnou, zrcadlem a vestavnými skříněmi s botníkem. Z této chodby se dále vstupuje přes skleněné posuvné dveře do hlavního obývacího pokoje s velkým plně vybaveným kuchyňským koutem. Prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem má výměru téměř 40 m2. Je vybaven moderním ekologickým dekoračním krbem na biolíh, TV stěnou s připojením a velkým prostorem pro posezení. Podlaha je vkusně řešena kvalitním a odolným dřevěným povrchem, který přináší do tohoto domova kus skutečné přírody a šíří kolem sebe příjemnou atmosféru. K dispozici je zde mj. dálkově ovládaná klimatizace a dálkově ovládané interiérové okenní žaluzie.

Kuchyňský kout je vybaven velkou moderní dvoukřídlou lednicí, rohovou kuchyňskou linkou s úložnými prostory a vestavnými spotřebiči, horkovzdušnou a mikrovlnou troubou a moderní indukční varnou deskou a digestoří, vše zn. Whirlpool 6th Sense, dále vestavnou velkou myčkou nádobí zn. Bosch a integrovaným designovým dřezem. Součástí kuchyňské linky je také praktická vestavná vinotéka zn. Electrolux, kterou ocení především milovníci dobrého vína.

Z obývacího pokoje je také vstup do další místnosti, pokoje s výměrou 13,5 m2, která může sloužit jako ložnice nebo třeba pracovna.

Z chodby se dále dostaneme do perfektně vybavené koupelny s Walk-In sprchovým koutem, dvěma umyvadly a moderním koupelnovým nábytkem. K dispozici je také velkoplošné zrcadlo, topný koupelnový radiátor/žebřík a obklady jsou zde použity velmi elegantní velkoformátové keramické. Koupelna má výměru cca 4,2 m2.

Hned vedle koupelny se nachází samostatné WC s výměrou cca 4,2 m2, které je vybaveno také velkoformátovými keramickými obklady, designovým umyvadlem s moderním koupelnovým nábytkem, nástěnným zrcadlem a u WC je k dispozici také bidetová sprška.

Z chodby je dále po elegantním dřevěném schodišti se zábradlím přístupná část bytu, nacházející se v horním patře (7.NP / obytné podkroví). Schodiště je sektorově vkusně a bezpečně odděleno skleněnou stěnou se skleněnými dveřmi se vstupem do prostorné místnosti, interiéru s přiznaným trámovím. Tento pokoj má výměru asi 28 m2. Skleněná stěna je vybavena také vertikálními interiérovými žaluziemi. K dispozici jsou zde praktické vestavné skříňky.

Nachází se zde vstup do další koupelny vybavené Walk-In sprchovým koutem, dvěma umyvadly a moderním koupelnovým nábytkem. K dispozici je také velkoplošné zrcadlo, topný koupelnový radiátor/žebřík a obklady jsou zde opět použity velmi elegantní velkoformátové keramické. Koupelna má výměru cca 4,3 m2. Přímo z této koupelny je vstup přes skleněné posuvné dveře do prostoru samostatného WC s výměrou cca 4,6 m2. Zde je také umístěna kvalitní automatická pračka a sušička prádla vše zn. AEG.

Z výše popsaného pokoje je průchod kolem zaskleného prostoru u schodiště do další místnosti, která byla původně architektem projektována jako pracovna, ale lze ji využívat jako dětský pokoj nebo např. ložnici či menší ateliér. Tento prostor má výměru cca 23 m2, sektorově je však tvořen dvěma částmi, které lze využívat různorodě a sektorově odděleně. Interiér je zde řešen opět jako podkroví s přiznaným trámovím. V této místnosti se nachází i dvě dětské postele, které si nájemce může odstranit. Modrou barvu vestavěné skříně je možné tapetami na nábytek přelepit na jinou. Majitelé s těmito úpravami nemají žádný problém.

Nad schodištěm je vstup do další samostatné místnosti tzv. pracovny, která má výměru cca 13 m2. Zde jsou opět k dispozici vestavné skříně a nachází se zde také výstup na venkovní terasu.

Venkovní terasa je opatřena bezpečným kovovým zábradlím s půdorysem nepravidelného tvaru o celkové výměře cca 15 m2. Podlaha je pokryta dřevěnými terasovými prkny, což působí velmi příjemně. Z terasy je částečný výhled na okolí a některé dominanty Prahy.

Vytápění bytu a ohřev vody je řešen centrálně. K bytu náleží sklep v čistých a bezpečných prostorech. V bytě jsou v obytných místnostech instalovány kvalitní klimatizační jednotky s dálkovým ovládáním a také dálkově ovládané žaluzie na oknech. V bytě jsou použity vkusné a kvalitní dřevěné podlahy, dřevěná okna a nadstandardní tzv. bez-falcové interiérové dveře. K dispozici je také domácí video telefon/zvonek s kamerou u vstupu do domu. Bezproblémové připojení k internetu optickým kabelem je zde samozřejmostí.

 

Lokalita:

Rohový dům s nabízeným bytem se nachází přímo u Šabachova parku, který byl pojmenován po spisovateli Petru Šabachovi a je vybaven mj. vodní kaskádou se sochami koní. Pod tímto náměstím jsou vybudovány podzemní garáže v provozu od roku 2007. V okolí je kompletní občanská vybavenost a mnohem více (vyhlášené restaurace, skvělé vinotéky, divadla, obchody, služby, lékárna, pošta, škola i školka, a např. sýrárna). Asi za 15 min. jste procházkou na Pražském hradě a pět minut je to na stanici metra linky A „Dejvická“. Parkovat své vozidlo můžete na modrých zónách u domu nebo v těsném okolí domu, případně v sousedících podzemních garážích situovaných přímo na Šabachově náměstí. Díky tunelovému komplexu Blanka a napojení na vnitřní okruh jste rychle kdekoliv po Praze.

 

Celková plocha činí cca 170,5 m2, z toho užitná plocha bytu činí cca 153,0 m2, terasa o výměře cca 14,7 m2 a sklepní kóje je o velikosti cca 3,0 m2.

 

Nabízený byt je k dispozici od 1. května 2024, prohlídky jsou možné již nyní po domluvě.

 

Poplatky:

Nájem činí 56.500, -Kč měsíčně.

Služby činí 7.500, -Kč pro tři osoby, každá další osoba +500, -Kč měsíčně. Služby obsahují zálohu na odvoz komunálního odpadu ve výši 160, -Kč, zálohu na provoz výtahu ve výši 90, -Kč, zálohu na servis budovy ve výši 70, -Kč, zálohu na teplou vodu ve výši 1.040, -Kč, zálohu na údržbu domu ve výši 220, -Kč, zálohu na úklid společných prostor ve výši 460, -Kč, zálohu na stočné (SV) ve výši 480, -Kč, zálohu na vytápění ve výši 1.300, -Kč a zálohu na elektřinu ve výši 3.680, -Kč.

Vratná kauce činí 64.000, -Kč.

 

Co se týče parkování, dá se říci, že je bezproblémové. Pro klienty, co by chtěli mít svůj automobil v garáži, je přímo u domu garážový dům, kde je možné si pronajmout garážová stání.

 

Popis lokality:

Dejvice (Praha 6) jsou relativně luxusní rezidenční čtvrtí, jíž sice dominují velkolepé budovy vysokých škol a armády, ale obsahuje i mnoho klidných míst s vilami movitých měšťanů a rezidencemi zastupitelských úřadů, zejména vilová oblast Hanspaulka. Ceněno je těsné sousedství jak z centrální oblasti Prahy, tak s velkými plochami zeleně (Stromovka a Divoká Šárka). Mezi ulicí Jugoslávských partyzánů a Evropskou se nachází univerzitní kampus, ve kterém je rektorát ČVUT a jeho fakulty (fakulta strojní, fakulta elektrotechnická, fakulta informačních technologií, fakulta stavební a fakulta architektury), dále budovy VŠCHT, bohoslovecký seminář, Katolická teologická fakulta Univerzity Karlovy a také Národní technická knihovna. Pod Vítězným náměstím stojí stanice metra linky A. Na ni navazují autobusové spoje do Suchdola a Podbaby. Kromě metra jsou Dejvice spojeny s centrem ještě tramvajovou linkou přes Prašný most. U stanice metra Hradčanská se nachází železniční stanice Praha-Dejvice. Ta je historicky vůbec prvním nádražím na území dnešní Prahy, od roku 1830 zde začínala Lánská koně-spřežka. Hlavními tepnami Prahy 6 jsou ulice vycházející z Vítězného náměstí – Evropská (na západ k ruzyňskému letišti), Jugoslávských partyzánů (na sever k Podbabě), Československé armády (na východ k Letné) a Svatovítská (na jih k Pražskému hradu a tunelu Blanka).

 

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu, rádi Vás vezmeme na prohlídku, klíče máme v RK.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,