https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM LUXUSNÍHO BYTU 3+1 S TERASOU A GARÁŽÍ, BRNO – STŘED

CRGBytyPRONÁJEM LUXUSNÍHO BYTU 3+1 S TERASOU A GARÁŽÍ, BRNO – STŘED

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0240-23
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+1
Celková výměra:  134 m2
Terasa:  ano
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu luxusní, prostorný a moderní byt s venkovní terasou a parkovacím stáním o dispozici 3+1+ komora. Z bytu se samostatnými pokoji je krásný výhled na Petrov a Špilberk. Nachází se ve čtvrtém patře cihlového bytového domu s výtahem na ulici Skořepka.

 

Celková plocha bytu činí cca 134 m2, z toho byt má celkovou plochu cca 120 m2 a terasa má cca 14 m2.

 

Dispozice bytu:

Při vstupu do bytu se ocitneme v prostorné předsíni, ze které vedou vstupy do jednotlivých místností. V předsíni se za dveřmi nachází skříň s věšáky na oblečení, dále se zde nachází ještě jedna skříň se zrcadly, která je vestavěná. Celková plocha předsíně je cca 23,5 m2. Prvními dveřmi vejdeme do obývacího pokoje, kde je k dispozici moderní obývací stěna. Obývací pokoj poskytne mnoho prostoru pro Váš nábytek, jelikož má velikost cca 27 m2. Průchodem z obývací místnosti vejdeme do kuchyně o velikosti cca 14 m2, kde se nám rozprostře vkusná kuchyňská linka značky SYKORA a jídelní stůl se šesti židlemi. Do vybavení kuchyňské linky patří vestavěné spotřebiče jako je trouba, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba a myčka na nádobí. Dále je k dispozici, sklokeramická deska, digestoř a mnoho úložného a pracovního prostoru. Z kuchyně je vstup do komory o velikosti cca 2 m2, která je vybavena regály. V bytě je samostatné WC o velikosti cca 1,7 m2, v této místnosti je i malé umyvadlo. Koupelna o velikosti cca 6 m2 nabízí prostornou vanu s tryskami, umyvadlo, velké zrcadlo, pračku se sušičkou na prádlo a otopný žebřík. V první ložnici o velikosti cca 20,8 m2 je dvoulůžková postel a dva noční stolky. Prosklenými dveřmi v ložnici se dostaneme na prostornou terasu o celkové ploše cca 14 m2 s venkovní sedací soupravou, ze které je malebný výhled na Špilberk a Petrov. Ve druhé ložnici se taktéž nachází dvoulůžková postel s nočními stolky po stranách, navíc je zde skříň na oblečení a televize. Tato místnost má cca 20,8 m2. Vstup na terasu je i z druhé ložnice. Poslední místností v bytě je prostorná komora, rozměr místnosti je cca 7,7 m2.

 

K dispozici byt nabízí i garážové parkovací stání, které Vám poskytne v Brně značnou výhodu.

 

Měsíční poplatky:

Nájem činí 21.000, -Kč.

Služby činí 6.800, -Kč pro tři osoby. Každá další osoba poplatek 500, -Kč za služby navíc. Částka za služby obsahuje zálohu na provoz garáží ve výši 200, -Kč, zálohu na výtah ve výši 100, -Kč, zálohu na elektřinu společných prostor ve výši 300, -Kč, zálohu na úklid společných prostor ve výši 200, -Kč, zálohu na teplo ve výši 2.800, -Kč, zálohu na vodné a stočné ve výši 1.500, -Kč a zálohu na elektřinu ve výši 1.700, -Kč.

Kauce činí 28.000, -Kč.

 

Počátkem roku se budou ještě měnit hlavní dveře do bytu a dveře do jedné z ložnic, obojí je již ve výrobě. Do doby, než budou dveře doplněny a vyměněny bude ze strany majitele nájemci poskytnuta sleva na nájemném ve výši 5.000, -Kč.

 

Byt je vymalovaný, uklizen uklízecí firmou a je ihned k dispozici novému nájemci. Klíče máme v RK!

 

Majitel má právo výběru nájemce.

 

Občanská vybavenost:

Budova se nachází v centru Brna, ve vzdálenosti 100 m od zastávky Vlhká, na jejíž ulici se nachází mnoho obchodů, restaurací, mateřská i základní škola a veškerá občanská vybavenost. Brněnské centrum je vzdálené cca 2,1 km od místa bydliště.

 

V případě, že Vás tato nemovitost zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo emailu.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,