POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE! INFORMACE K PREVENTIVNÍM OPATŘENÍM V SOUVISLOSTI S KORONAVIREM „COVID-19“

PRONÁJEM LUXUSNÍHO BYTU 1+KK SE ZAHRÁDKOU A PARK. STÁNÍM BRNO

CRGBytyPRONÁJEM LUXUSNÍHO BYTU 1+KK SE ZAHRÁDKOU A PARK. STÁNÍM BRNO
Číslo zakázky:  crg-n-0139-21
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  1+kk
Celková výměra:  73,3 m2
Energetická náročnost:  B - velmi úsporná
Poplatky:  1.700, - Kč
Kauce:  29.400, - Kč
Cena:  13 000 CZK za měsíc

O nemovitosti

Novostavba nabízeného bytu se nachází v bytovém domě na ulici Menšíkova v Králově poli v části Sadová. V okolí domu se nachází nejen krásná příroda, ale také zde nalezneme obchody, obchůdky, restaurace, kavárny a mnoho dalšího.

Celková plocha činí 73,3 m2, z toho obytná plocha činí 35,7 m2, terasa s předzahrádkou činí 33,7 m2 a sklep činí 2,9 m2.

Dispozice bytu:

Za vstupními dveřmi se nachází útulná chodba o velikosti 4 m2, ze které se vchází do všech místností v bytě. Po levé straně je koupelna (4,5 m2), která je vybavena sprchovým koutem, závěsnou toaletou, umyvadlem, zrcadlem a přípojkami na pračku a sušičku. Po pravé straně se nachází šatna o velikosti 3,3 m2, což v tomto bytě ocení každý, a to hlavně díky úspoře místa v hlavním pokoji. V šatně zůstává šatní skříň. Dominantou tohoto krásného bytu je pokoj s kuchyňskou linkou o výměře 24,9 m2. Kuchyňská linka je vybavena vestavěnými spotřebiči (lednice s mrazákem, elektrická horkovzdušná trouba, indukční varná deska, mikrovlnná trouba a myčka nádobí). Z této místností se vchází na předzahrádku s terasou, která láká pro relax, grilování a trávení volného času na čerstvém vzduchu.

V oknech nalezneme venkovní žaluzie, na podlaze je položena plovoucí podlaha a keramická dlažba.

V domě je zaveden internet od společnosti NETBOX, který není v ceně nájmu.

V ceně nájmu je taktéž zahrnuto venkovní parkovací stání, které se nachází hned u domu a ze zahrady tak vidíte na svůj automobil.

Tento luxusní byt je volný od 1.6.2021 a je vhodný maximálně pro dvě osoby.

Prohlídky jsou možné po domluvě.

Energetická třída bytu je „B“ – velmi úsporná.

Nájem zde činí 13.000, -Kč měsíčně.

Služby činí 1.700, -Kč měsíčně, služby jsou rozúčtované takto: záloha na vodné a stočné činí 300, -Kč, vytápění a ohřev teplé vody činí 800, -Kč, záloha na elektrickou energii v bytě činí 500, -Kč, úklid a osvětlení společných prostor činí 100, -Kč.

Vratná kauce činí 29.400, -Kč.

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

V případě, že Vás nabídka tohoto exklusivního bytu zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 13.000, -Kč měsíčně

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková +420 722 455 455 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2021,