https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM KRÁSNÉHO, VYBAVENÉHO BYTU 1+KK S TERASOU, ŠAKVICE

CRGBytyPRONÁJEM KRÁSNÉHO, VYBAVENÉHO BYTU 1+KK S TERASOU, ŠAKVICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0201-21
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  1+kk
Celková výměra:  40,4 m2
Terasa:  ano
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízený byt se nachází v krásné obci Šakvice na ulici Hlavní. Tato obec leží v okrese Břeclav, 5 km jižně od Hustopečí u Novomlýnské nádrže.

Celková plocha nabízené bytové jednotky činí cca 40,4 m2, z toho plocha bytu činí cca 32 m2 a velikost terasy činí cca 8,4 m2.

Dispozice:

Tento opravdu pěkný byt se nachází v prvním nadzemním podlaží cihlového domu. Za vstupními dveřmi se ocitneme na velmi pěkné chodbě o velikosti cca 5,4 m2, která disponuje prostornou šatní skříní. Z této útulné chodby se vchází do všech částí bytu. Po pravé straně se nachází komora (cca 2,6 m2), ve které nalezneme šatní skříň. Dále je zde koupelna o velikosti cca 4 m2. V koupelně se nachází sprchový kout, závěsná toaleta, umyvadlo, zrcadlo a pračka. Hlavní dominantou bytu je velmi světlý a prostorný pokoj s kuchyňskou linkou o výměře cca 20 m2. Kuchyňská linka je vybavena sklo keramickou deskou, horkovzdušnou troubou, digestoří, lednicí s mrazákem a v neposlední řadě jídelní stůl se čtyřmi židlemi. V obytné části pokoje se nachází pohodlná sedačka, konferenční stůl a pokojová stěna. Jednou z mnoha výhod tohoto bytu je krásná terasa o velikosti cca 8,4 m2, která láká k posezení.

Byt je vytápěn centrálně, ohřev vody je zajištěn bojlerem, který se nachází v koupelně, intervaly ohřevu vody jsou dvakrát denně.

Celý byt je opravdu útulný a pěkný.

Před domem se nachází krásná a udržovaná zahrádka s posezením, která láká k relaxaci.

Byt je vhodný pouze pro osoby starší 55 let a maximálně pro dvě osoby.

Možnost nastěhování je ihned. Prohlídky jsou možné po domluvě.

 

Nájemné zde činí 6.500, -Kč měsíčně.

Služby činí 2.500, -Kč měsíčně.

Vratná kauce 9.000, -Kč.

 

 

V obci se nachází kostel sv. Barbory s gotickým jádrem. V roce 1801 zachvátil kostel velký požár, již v roce 1802 byl vystavěn a znovu vysvěcen. V roce 1952 vznikla Štrublova kaple podle svého kapelníka, skladatele a varhaníka pana Rudolfa Štrubla.

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Předem děkujeme za pochopení.

Odměna RK činí jeden nájem včetně služeb.

 

Cena: 6.500, -Kč měsíčně

 

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,