https://www.traditionrolex.com/42 PRONÁJEM KRÁSNÉHO BYTU 2+1 S KLIMATIZACÍ V BRNĚ – ŘEČKOVICÍCH | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM KRÁSNÉHO BYTU 2+1 S KLIMATIZACÍ V BRNĚ – ŘEČKOVICÍCH

CRGBytyPRONÁJEM KRÁSNÉHO BYTU 2+1 S KLIMATIZACÍ V BRNĚ – ŘEČKOVICÍCH

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0019-21
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+1
Celková výměra:  62 m2
Energetická náročnost:  C - úsporná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu opravdu krásný, částečně zařízený byt, který se nachází na klidné ulici Úprkova, navazující na hlavní třídu ulici Banskobystrickou a dále Palackého třídu s napojením na centrum města. Byt samotný se nachází v prvním patře čtyřpatrového, cihlového domu s výtahem v jedné z nejlukrativnějších částí města Brna – Řečkovicích.

Celková plocha bytu činí cca 62 m2.

Dispozice bytu:

Vchodovými dveřmi vejdeme do předsíně, ve které jsou vestavěné skříně na míru a je tu i plynový kotel. Výměra předsíně je cca 10,24m2. Vstupy do jednotlivých místností jsou samostatné. Dominantou nabízené bytové jednotky je obývací pokoj o celkové ploše 20,65m2 s výstupem na zasklenou lodžii o výměře 3,85m2. V obývacím pokoji je rozkládací sedačka. Další místností je ložnice, ve které je již zmiňovaná klimatizace. Rozměr této místnosti činí cca 13,72m2. V bytě je také samostatné WC o výměře 1,23m2, spíž o ploše 1,15m2. V koupelně o rozměru 3,29m2 je umyvadlo, vana, která díky zasunovací stěně slouží i jako sprchový kout. Součástí nájmu je i pračka. Kuchyně je velmi příjemná. Je tu krásná kuchyňská linka s ledničkou a mrazákem, mikrovlnná trouba, plynový sporák a trouba. Majitelé zde pro nájemce ponechali hrnce na vaření.

Součástí pronájmu je i sklep.

Byt je orientovaný na jihovýchod.

Nájemné činí 14.500, -Kč měsíčně.

Služby činí 700,-Kč měsíčně (částka obsahuje elektřinu společných prostor 40,-Kč, úklid společných prostor 170,-Kč, vodné, stočné ve výši 400,-Kč, výtah 90,-Kč pro dvě osoby. Plyn a elektřina bude přepsána na nájemce.

Kauce činí 15.500, -Kč.

Byt je vytápěn vlastním plynovým kotlem.

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

 

Bytová jednotka je opravdu moc pěkná, vhodná pro dvě osoby.

Uvolnění je možné ihned, proto neváhejte a kontaktujte nás na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz, klíče máme v RK!

 

Cena: 14.500, -Kč měsíčně

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42