https://www.traditionrolex.com/42 PRONÁJEM EXKLUSIVNÍ NOVOSTAVBY BYTU 2+KK SE STÁNÍMI, BRNO | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM EXKLUSIVNÍ NOVOSTAVBY BYTU 2+KK SE STÁNÍMI, BRNO

CRGBytyPRONÁJEM EXKLUSIVNÍ NOVOSTAVBY BYTU 2+KK SE STÁNÍMI, BRNO

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0280-21
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+kk
Celková výměra:  85,1 m2
Energetická náročnost:  B - velmi úsporná

O nemovitosti

Nabízíme Vám pronájem tohoto jedinečného luxusního bytu, jehož kolaudace proběhla teprve před pár dny. Jedná se exklusivní novostavbu, plně vybaveného bytu s terasou, Brno – Sadová, na ulici Menšíkova. Součástí tohoto pronájmu není pouze již zmiňovaný byt, ale i garážové stání přímo v domě, dále venkovní stání na uzavřeném dvoře před domem, ale i sklep.

Celková plocha nemovitosti činí cca 85,1 m2, z toho plocha bytu činí cca 71 m2, terasa činí 9,6 m2 a sklep činí cca 4,5 m2.

Dispozice bytu:

Za vstupními dveřmi se ocitneme na chodbě ve tvaru „L“ o velikosti cca 6,9 m2, ze které se vchází na samostatnou toaletu s WC a umyvadlem o výměře cca 1,9 m2, dále do hlavní místnosti v bytě, a to kuchyně spojené s obývacím pokojem o rozloze cca 28,8 m2. Kuchyňský kout bude velmi vkusně a luxusně zařízený nejen velmi kvalitní kuchyňskou linkou, ale samozřejmostí jsou i kvalitní vestavěné spotřebiče. Dominantou této místnosti je úžasná prostorná terasa s výhledem na celé Brno o celkové ploše 9,6 m2. Z hlavního pokoje se vchází do prostorné chodby s úložným prostorem o výměře cca 7,8 m2. Z této chodby je vstup do nádherné exklusivní a prostorné koupelny o celkové ploše cca 9 m2, která je vybavena vanou značky GROHE, sprchovým koutem značky GROHE, závěsnou toaletou značky LAUFEN, umyvadlem značky LAUFEN, otopným žebříkem a přípojkou na pračku. Poslední místností je místnost o rozloze cca 11,9 m2, ze které je vstup na již zmiňovanou terasu a do obou obytných místností.

 

Nabízená bytová jednotka je vytápěna podlahovým vytápěním. V obytných místnostech jsou klimatizační jednotky značky TOSHIBA, které chladí i topí. Okna jsou vybavena bezpečnostními, venkovními žaluziemi.

 

V současné době se dolaďují veškeré detaily včetně nábytku. Bytová jednotka bude plně vybavena luxusním nábytkem včetně kuchyně, spotřebičů, vestavěných skříní atd. Byt je prostorný, plný úložného prostoru, má dvě toalety a terasa, která propojuje obě místnosti, je prostorná a poskytne svému obyvateli naprosté soukromí a klid.

Bezesporu velkou výhodou je možnost parkování dvou osobních automobilů, jednoho v garáži a druhého na uzavřeném parkovišti. Sklep je pro změnu skvělý pro uskladnění věcí.

 

Nájemné činí 25.000, -Kč měsíčně.

Služby činí 3.000, -Kč měsíčně.

Kauce činí 50.000, -Kč.

 

K dispozici bude nabízená nemovitost od 1. listopadu 2021, prohlídky jsou ale možné již nyní.

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Předem děkujeme za pochopení.

Odměna realitní kanceláři je jedna měsíční platba.

 

Cena: 25.000, -Kč měsíčně

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42