https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM CIHLOVÉHO BYTU 3+1, BRNO – LESNÁ

CRGBytyPRONÁJEM CIHLOVÉHO BYTU 3+1, BRNO – LESNÁ

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0114-21
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+1
Celková výměra:  66 m2
Balkon:  ano
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám pěkný, částečně zařízený, cihlový byt, který se nachází ve zvýšeném přízemí na ulici Jurkovičova ve vyhledávané městské části Brno – Lesná.

Celková plocha bytu činí cca 66 m2 včetně balkónu.

Dispozice bytu:

Vchodovými dveřmi vejdeme do předsíně, která je společná pro dva byty. Následně se dostaneme k samostatnému vchodu do bytu. Když vstoupíme, ocitáme se v dlouhé chodbě, ze které je vstup do všech místností v bytě. Naproti vchodovým dveřím se nachází samostatné WC a koupelna s vanou. Po levé straně se nachází dětský pokoj a hned vedle něj je samostatná ložnice. Na pravé straně chodby se nachází lednice a po její pravé straně komora. Chodba je zde z druhé strany zakončena kuchyní s kuchyňskou linkou se zabudovaným plynovým sporákem, troubou, digestoří a pračkou. Z kuchyně se dostáváme do dominanty bytu, obývacího pokoje, kde se nachází obývací stěna a mj. přípojky na internet a kabelovou televizi. Z obývacího pokoje je vstup na lodžii s výhledem do zeleně.

Byt se nachází v 1.NP/4.NP, v cihlovém domě s dvěma vchody, a nachází se spolu s dalším bytem v samostatné zamykatelné předsíni, což zvyšuje bezpečnost a zároveň umožňuje uložení některých věcí na této chodbě.

Byt je velmi osvětlený a orientovaný na jihovýchod a jihozápad.

Cena činí 13.000, -Kč měsíčně

Služby (plyn, voda, úklid atd.) činí 3.500, -Kč měsíčně pro 4 osoby. Každá další osoba 500,-Kč měsíčně.

Elektřina je přepsána na nájemce.

Kauce činí 16.500, -Kč.

V těsné blízkosti se nachází tramvajová zastávka Loosova. Kousek od bytového domu se nachází supermarket Billa, čerpací stanice EuroOil, restaurace, mateřská škola, základní škola a veškerá občanská vybavenost. Kolem bytového domu se nachází spousta parkovacích míst.
Díky zdejší zeleni se tato čtvrť řadí mezi nejatraktivnější části Brna a v jejím samotném středu se nachází například hluboká zalesněná Čertova rokle. Nedaleko od námi nabízené nemovitosti k pronájmu se také nachází zalesněné údolí U Antoníčka, kde nalezneme stejnojmennou kapličku a studánku.

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

 

Byt je volný ihned, klíče máme v RK, proto v případě zájmu nás kontaktujte na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 13.000 -Kč měsíčně

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,