https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM CIHLOVÉHO BYTU 2+KK, BRNO – KRÁLOVO POLE

CRGBytyPRONÁJEM CIHLOVÉHO BYTU 2+KK, BRNO – KRÁLOVO POLE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0173-23
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+kk
Celková výměra:  45,50 m2
Zahrada:  76 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu byt o dispozici 2+kk, který se nachází v samostatném domku na konci zahrady jednoho rodinného domu v lukrativní městské brněnské části Královo Pole, na ulici Berkova.

Do nemovitosti se prochází přes hlavní budovu, dále zahradou, na jejímž konci je malý domek, ve kterém se nachází právě nabízený byt. Byt je kompletně vybaven nábytkem, který v bytě zůstane. Co se týče zvířat, na pozemku se pohybují dvě kočky, paní majitelka ale v případě, že nájemce bude mít psa, s tímto nemá problém, ale je nutné, aby se na zahradě a u východu pohyboval pouze na řemenu. Výhodou pronájmu tohoto velice prostorného bytu je mimo jiné i příjemné posezení přímo na zahradě o velikosti cca 76 m2, na které se nemovitost nachází, a kterou lze plně využívat.

V okolí bytové jednotky se nachází veškerá občanská vybavenost. Přibližně 400 m od domu se nachází obchod s potravinami, cca 120 m obchod „Sklizeno“, cca 170 m je zastávka MHD, cca 230 m se nachází kulturní centrum Semilasso, cca 180 m je výborné cukrářství, cca 400 m Fakulta informačních technologií VUT, cca 400 m je drogérie a mnoho dalšího jako jsou menší i větší obchody s různým zaměřením, kavárny, restaurace a jiné.

 

Dispozice bytu:

Za vstupními dveřmi se nachází menší zádveří o výměře cca 2,70 m2, kde se nachází šatní skříň, velké zrcadlo a vstup do hlavní dominanty bytu. Hlavní dominantou bytu je obývací pokoj s kuchyňským koutem o velikosti cca 28,60 m2, který je vybaven pohodlnou sedačkou se dvěma křesly a konferenčním stolkem a jednolůžkem. Kuchyňská linka disponuje lednicí s mrazákem, kombinovaným sporákem, dřezem a spoustou úložného prostoru. Z jedné strany je vytvořen barový pult, který slouží k pohodlné konzumaci jak jídel, tak dobrého pití. Nechybí zde samozřejmě i barové židle. Vedle kuchyňského koutu je vstup do menší, ale plně vybavené koupelny o výměře cca 3,80 m2. Koupelna disponuje umyvadlem, toaletou, pračkou, sprchovým koutem, bojlerem a koupelnovými skříňkami. Naproti, přes obývací pokoj, je vstup do útulné ložnice (cca 10,40 m2), která je vybavena dvojlůžkem s rošty a matracemi, velkou prosklenou skříní, psacím stolem se židlí.

 

Celková plocha bytu činí cca 45,50 m2, z toho obytná plocha činí cca 39 m2, zahrada k užívání je o velikosti cca 76 m2.

 

Nabízená bytová jednotka je volná ihned a je vhodná maximálně pro dvě osoby. Prohlídky jsou možné kdykoli po domluvě.

Majitel si vyhazuje právo výběru nájemce.

 

Poplatky:

Nájem činí 11.000, -Kč měsíčně.

Poplatky za služby spojené s užíváním bytu činí 3.500, -Kč pro jednu osobu a 4.000, -Kč pro dvě osoby.

Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 14.500, -Kč pro jednu osobu a 15.000, -Kč pro dvě osoby.

 

Provize realitní kanceláři činí jednu měsíční platbu.

 

Popis lokality:

V předměstské části Královo Pole sídlí Technické muzeum v Brně a nabízí expozice o vědě, ale i vystavené motocykly, automobily či letouny. Z Botanické zahrady a arboreta Mendelovy univerzity je krásný výhled napříč městem. Menší nákupní centrum disponuje obchody, službami, ale také výbornými kuchyněmi z různých zemí. Nachází se zde také minigolfové hřiště.

 

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu, velmi rádi Vás vezmeme na prohlídku.

 

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,