https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM BYTU 3+1 SE ZAHRADOU A BAZÉNEM, BRNO – MALOMĚŘICE

CRGBytyPRONÁJEM BYTU 3+1 SE ZAHRADOU A BAZÉNEM, BRNO – MALOMĚŘICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0034-24
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+1
Celková výměra:  76,10 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu velmi pěkný a prostorný byt o dispozici 3+1, který je situovaný ve druhém nadzemním podlaží cihlového zatepleného domu, na ulici Babická.

Jednou z mnoha výhod je možnost užívání společné zahrady, na které se nachází venkovní bazén s rozměry cca 3 x 7,50 m se slanou vodou, venkovní krb a spoustou dalších možností, protože součástí je i užívání zahrady o rozloze více jak 1.000 m2. O zahradu a o bazén se stará správce, tudíž nájemci můžou v klidu relaxovat a odpočívat.

Dům, kde se námi nabízená bytová jednotka nachází, je situován v klidné části města Brna – Maloměřice. Přibližně 350 m od bytu se nachází zastávka MHD, obchod s potravinami cca 550 m, lékař cca 600 m, základní škola cca 900 m, a mnoho dalšího jako jsou restaurace, obchody s různým zaměřením a jiné.

 

Dispozice bytu:

Za vstupními dveřmi do budovy vyjdeme menším schodištěm do nabízené bytové jednotky. Za dveřmi je prostorná vstupní hala, ze které je vstup do všech místností v bytě. Po levé straně je kuchyně a spolu s halou mají rozlohu cca 20,60 m2. Kuchyně je vybavena moderní kuchyňskou linkou se spotřebiči, a to lednicí s mrazákem značky Electrolux, mikrovlnnou troubou značky Electrolux, indukční varnou deskou značky Electrolux, troubou značky Electrolux a varnou konvicí značky SEVERIN. Kuchyňská linka nabízí svým novým uživatelům spoustu úložného prostoru. V kuchyni se taktéž nachází skleněný jídelní stůl se čtyřmi židlemi. Místnost je orientována na severozápad a okna směřují do zahrady. Z kuchyně je vstup do útulné koupelny (cca 3,80 m2), kde se nachází sprchový kout, umyvadlo, nástěnná koupelnová zrcadlová skříňka, topný žebřík a pračka značky BOSCH, která je novým nájemcům taktéž k dispozici. U hlavního vstupu do bytové jednotky se nachází vstup na samostatnou toaletu (cca 1,10 m2), před kterou se nachází menší místnost (cca 1,30 m2) s umyvadlem a zrcadlem. První pokoj, který se nachází po pravé straně od vstupu do bytu, byl majiteli využíván jako obývací pokoj. V tomto pokoji se nachází sedačka, pohodlná dvě křesla, konferenční stolek a televizní stěna s televizí. Místnost je velmi světlá díky oknům, která jsou orientována na jihovýchod. Obývací pokoj je o velikosti cca 17,50 m2. Druhým pokojem je ložnice, která disponuje manželskou postelí s rošty bez matrace o velikosti 180 x 200 cm, dvěma nočními stolky a velmi prostornou šatní skříní. Místnost je orientována na jihovýchod a je o výměře cca 17,50 m2. Naproti vstupním dveřím je vstup do třetího pokoje, který majitelé využívali jako pracovnu. Zde se nachází psací stůl, prostorná šatní skříň, sedačka a vstup do komory, která může sloužit jak pro úschovu věcí, tak například i jako šatna. Pracovna je o velikosti cca 11,40 m2 s orientací na severovýchod. Komora je o výměře cca 2,90 m2.

 

V domě se nachází pouze dvě bytové jednotky, díky čemuž má nový nájemce opravdové soukromí a klid.

 

Celková plocha bytové jednotky činí cca 76,10 m2, z toho obytná plocha bytu činí cca 46,40 m2.

 

Poplatky:

Nájem činí 25.000, -Kč měsíčně.

Služby činí 5.650, -Kč pro tři osoby měsíčně. Každá další osoba + 300, -Kč. Služby budou rozúčtovány takto: záloha na elektřinu ve výši 1.900, -Kč, záloha na plyn ve výši 3.000, -Kč a záloha na vodné stočné ve výši 750, -Kč.

Vratná kauce ve výši 31.000, -Kč.

 

K bytu náleží jedno parkovací stání přímo u domu, ale co se týče parkování na ulici, tak je bezproblémové a nájemce zaparkuje kdykoli.

Byt je volný od 1. března 2024 a prohlídky jsou možné kdykoli po domluvě, klíče máme v RK!

Majitel si vyhrazuje právo výběru nájemce.

 

Popis lokality:

Maloměřice leží na levobřežní trase řeky Svitavy, tato oblast byla osídlena již v době neolitu. První osídlení v lokalitě, kde se nyní nachází Obřany, je doloženo již z doby mladšího paleolitu.

Do této krásné městské části spadá i jeden z mála vrchů, který lze vidět i z centra Brna, a to Hády. Na jeho vrcholové plošině se nachází národní přírodní rezervace. Tato krásná krajina vybízí ke krásným procházkám či turistice.

 

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném telefonní čísle nebo e-mailu.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,