https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM BYTU 2+1 V CENTRU, BRNO – STŘED

CRGBytyPRONÁJEM BYTU 2+1 V CENTRU, BRNO – STŘED

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0099-19
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+1
Celková výměra:  80 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu cihlový, částečně zařízený byt o dispozici 2+1, který se nachází v 3.NP/3 v bytovém domě přímo v centru Brna, na ulici Pekařská.

 

Celková plocha bytu je přibližně 80 m2.

Dispozice:

Vchodovými dveřmi vejdeme do prostorné předsíně, ve které je na zdi vlastní kotel. Po levé straně se nachází vchod do kuchyně s výhledem do vnitrobloku, ve které je nová kuchyňská linka. Za kuchyní je samostatné WC a koupelna s vanou. V koupelně se nachází bojler. Na druhé straně bytu je ložnice, z které je vchod do prostorného obývacího pokoje. Obě tyto místnosti jsou orientovány na ulici Pekařská. V neposlední řadě je v bytě komora, která může sloužit jako úklidová místnost nebo může posloužit k uskladnění různých potravin.

Bytová jednotka disponuje původními dřevěnými okny. V celém bytě jsou úplně nové dřevěné dveře. V chodbě a kuchyni je položeno linoleum, v dalších místnostech jsou parkety.

V bytě zůstává pračka, nová kuchyňská linka, plynový sporák s troubou, vestavěná skříň v obývacím pokoji, skříň v ložnici. Dále je možnost od stávající nájemkyně odkoupit postel, gauč, psací stůl, skříň a lednici.

Výhodou nabízené bytové jednotky k pronájmu je její poloha. Nachází se přímo v centru Brna. To znamená, že veškerá občanská vybavenost je v blízkosti bytu. Přímo na ulici Pekařská jsou restaurace, lékárna, nemocnice u sv. Anny, obchody s elektronikou, banky a další občanská vybavenost. Nedaleko bytového domu se nachází hrad Špilberk.

Brno-střed je městská část ve středu statutárního města Brna. Je tvořena několika čtvrtěmi a katastrálními územími, konkrétně historickým centrem města (čtvrť Brno-město a k. ú. Město Brno), Starým BrnemStránicemiŠtýřicemi a Veveřím a částmi Černých PolíPisárekTrnité a Zábrdovic. Svým rozsahem se tak do určité míry kryje s územím města Brna v letech 1850–1919 (tzv. Vnitřní Brno). Celková katastrální výměra činí 15,03 km². Samosprávná městská část vznikla 24. listopadu 1990, její úřad sídlí ve středu města. Žije zde přes 64 000 obyvatel. Většina území městské části se rozkládá mezi řekami Svratkou a Svitavou. Městská část Brno-střed je poměrně nesourodým celkem řady čtvrtí s hustou, ale různě starou zástavbou. Vedle nejstarší brněnské zástavby v historickém jádru Brna se zde nacházejí také moderní výškové budovy i panelová sídliště. Dominanty městské části představují katedrála svatého Petra a Pavla na kopci Petrov a hrad Špilberk. Na území městské části se nachází také nejvýznamnější brněnský park Lužánky i Ústřední hřbitov v Brně. Vzhledem ke svojí poloze v rámci Brna a především k tomu, že zahrnuje i původní historické centrum města, je Brno-střed nejvýznamnější městskou částí Brna a jeho administrativním, hospodářským a kulturním centrem, v němž tradičně sídlí řada úřadů a institucí, řada základních, středních i vysokých škol, mnoho firem i obchodů.

 

Nájemné: 11.000, -Kč měsíčně.

Zálohy na služby: 800,-Kč měsíčně pro dvě osoby.                                                              

Elektřina a plyn jsou psány na nájemce.

Vratná kauce: 11.800, -Kč (v případě, že bude nájemce mít v bytě zvíře, majitel požaduje vratnou kauci ve výši dvou nájmů).

 

Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě.

Byt bude k nastěhování od 1. září 2019.

 

V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz

 

Nájemné 11.000, -Kč měsíčně

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,