https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM BYTU 1+1 NA ULICI KRKOŠKOVA, BRNO – ČERNÁ POLE

CRGBytyPRONÁJEM BYTU 1+1 NA ULICI KRKOŠKOVA, BRNO – ČERNÁ POLE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0161-23
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  1+1
Celková výměra:  32,9 m2

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu prostorný, kompletně zrekonstruovaný cihlový byt, který se nachází v suterénu cihlového bytového domu na klidné ulici Krkoškova, v brněnské městské části Brno – Černá Pole. Cca před třemi lety prošel byt rozsáhlou rekonstrukcí obsahující výměnu topení, oken, podlah, vybudování nové koupelny, kuchyně atd. V okolí domu je veškerá občanská vybavenost jako je obchod s potravinami, kadeřnictví, kavárna, restaurace, bar, Univerzita Obrany, lékárna, doktor, zastávka MHD se nachází přibližně 400 m od bytového domu. Je zde bezproblémové parkování.

 

Celková plocha bytu činí cca 32,9 m2.

 

Dispozice bytu:

Za vstupními dveřmi se ocitneme v menší předsíni o velikosti cca 1,7 m2. V předsíni si můžeme všimnout pračky, která je zasunuta ve zdi. Z předsíně se ocitneme v kuchyni o velikosti cca 8,4 m2, která je vybavena kuchyňskou linkou, jídelním stolem, lednicí, sporákem s digestoří i kotlem zn. Baxi. Dále se v kuchyni nachází spíž s úložnou skříní, regálem a sušákem na prádlo. Spíž je o výměře cca 1,3 m2. Z kuchyně je vstup do všech místností v bytě. Po levé straně od kuchyňské linky se nachází koupelna, která disponuje sprchovým koutem, umyvadlem se zrcadlem, skříňkou toaletou a otopným žebříkem. Koupelna je o velikosti cca 2,6 m2. Pokoj, do kterého se taktéž vchází z kuchyně se nabízí se skříní, televizními skříňkami a televizí. Tento pokoj je o výměře cca 18,9 m2.

 

Měsíční poplatky jsou:

Nájemné činí 11.000, -Kč měsíčně.

Služby činí 3.100, -Kč maximálně pro dvě osoby. Částka za služby obsahuje zálohu na elektřinu ve výši 700,-Kč, zálohu na plyn ve výši 1.700, -Kč, zálohu na vodné, stočné ve výši 600, -Kč, zálohu na úklid společných prostor ve výši 50, -Kč a zálohu na elektřinu společných prostor ve výši 50, -Kč

Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 14.100 -Kč.

 

Bytová jednotka je vytápěna vlastním plynovým kotlem.

Byt je vhodný maximálně pro dvě osoby a je volný ihned, klíče máme v RK.

Majitel má právo výběru nájemce.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,