PRONÁJEM BEZBARIÉROVÉHO BYTU 1+1, BRNO – NOVÉ SADY

CREDO REALBytyPRONÁJEM BEZBARIÉROVÉHO BYTU 1+1, BRNO – NOVÉ SADY
Číslo zakázky:  cr-n-0080-19
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  1+1
Celková výměra:  46 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Poplatky:  1.500,- Kč
Kauce:  11.500,- Kč
Cena:  10 000 CZK za měsíc

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu udržovaný, hezký, částečně zařízený byt o dispozici 1+1 v samém centru města Brna na ulici Nové sady s výbornou dopravnou dostupností a občanskou vybaveností. Velkou výhodou je, že nabízená jednotka disponuje dvěma samostatnými koupelnami, přičemž jedna z nich je zařízená pro osoby s pohybovým postižením. Byt se nachází v pátém patře ze šesti v bytovém domě s výtahem.

Celková plocha bytu je přibližně 46 m2.

Dispozice:

Vejdeme do bytu a nacházíme se na chodbě (cca 4,00 m2), ze které je vstup do všech místností. Po pravé straně se nachází komora s policemi na míru (cca 1,50 m2), dále je samostatné WC (cca 1,50 m2) a naproti vchodovým dveřím se nachází vstup do kuchyně (cca 12,00 m2) s plně vybaveným kuchyňským koutem, s jídelním stolem se třemi židlemi a šatní skříní. V této místnosti se nachází taktéž vstup do samostatné bezbariérové koupelny pro vozíčkáře (cca 4,00 m2).

Dále se z chodby po levé straně nachází samostatný pokoj (cca 20 m2), ve kterém se nachází rozkládací gauč vhodný i na spaní, noční stolky, televize a zachovalá obývací stěna. Do další koupelny (cca 3,00 m2) se sprchovým koutem, umyvadlem, zrcadlem a přípojkou na pračku se vchází ze zadní části místnosti po levé straně.

 

Byt je vkusně zařízen, je zde možnost po dohodě s nynějším nájemcem ponechat pračku a lednici. Byt disponuje plastovými okny, dlažbou v koupelně a v části kde se nachází kuchyňský kout, dále je zde plovoucí podlaha a v samostatném pokoji se nacházejí původní dřevěné parkety.

 

V bytě je zaveden internet od UPC s možností přepisu smlouvy a televize je napojena na místní anténu.

 

Výhodou nabízené bytové jednotky je její poloha v blízkosti tramvajové zastávky, která se nachází přímo před bytovým domem. Jenom pět minut pěšky je hlavní nádraží a veškerá občanská vybavenost (OC Letmo, restaurace, obchody, banky, pošta atd.). Parkování je možné na veřejných parkovacích stáních s možností pronájmu stání, naproti bytovému domu.

 

Staré Brno je městská čtvrť západně od centra statutárního města Brna. Původně samostatný městys byl k Brnu připojen v roce 1850, od 24. listopadu 1990 je součástí samosprávné městské části Brno – střed. Žije zde přes 12 000 obyvatel. Rozkládá se v údolí Svratky pod hradem Špilberk a Žlutým kopcem. Celá čtvrť má výrazně městský charakter. Centrem Starého Brna je Mendlovo náměstí. Celou čtvrť tvoří 3-6 patrové bytové domy, obchodní centra, jsou tu také restaurace, herny, obchody atd. Mezi nejvýznamnější ulice na Starém Brně patří Poříčí, Nové Sady, Hybešova, Pekařská, Křížová, Úvoz, Hlinky a Veletržní. Sídlí zde Fakultní nemocnice u svaté AnnyMasarykův onkologický ústav či pivovar Starobrno. Staré Brno nabízí z katastrálních území statutárního města Brna druhé největší množství památek, např. gotický Starobrněnský klášter s bazilikou Nanebevzetí Panny Marie, nyní augustiniánský, založený roku 1323 Eliškou RejčkouMendelovo muzeum MU či Letohrádek Mitrovských.

 

Cena: 10.000, - Kč měsíčně.

Zálohy na služby: 1.500, - Kč měsíčně.


Vratná kauce: 11.500, - Kč.

U domu se nachází hlídané parkoviště, které stojí cca 1500,-Kč měsíčně.

 

Byt bude k dispozici od 1. července 2019, prohlídky jsou možné již nyní.

 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na emailu, nebo na telefonním čísle uvedením níže: m.molnarova@credoreal.cz.

 

Cena 10.000, -Kč měsíčně

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2019,