https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM ATYPICKÉHO BYTU 3+KK V BRNĚ – KRÁLOVĚ POLI

CRGBytyPRONÁJEM ATYPICKÉHO BYTU 3+KK V BRNĚ – KRÁLOVĚ POLI

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0125-23
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+kk
Celková výměra:  108 m2

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu opravdu krásný a prostorný byt, který se nachází v prvním patře cihlového bytového domu v Brně – Králově Poli, na ulici Skácelova.

V okolí bytové jednotky nalezneme zastávku MHD cca 140 m, park na Slovanském náměstí cca 300 m, lékař cca 240 m, mateřská škola cca 350 m, základní škola cca 700 m, obchod s potravinami cca 800 m, lékárna cca 150 m a mnoho dalšího.

 

Dispozice:

Po vchodu do domu jdeme po točitém schodišti do prvního patra a vejdeme do bytu. Ten je opravdu krásný, prostorný a zejména atypický. Pokud hledáte byt, dispozičně řešený do posledního detailu, tento byt je právě pro Vás.

Vejdeme do vstupní haly o celkové ploše cca 9,50 m2. Z této je vstup do všech samostatných místností. Po levé straně je místnost, která je nyní nevybavená a sloužila vlastníkům jako ložnice. Její výměra je cca 19,40 m2. Další místností je pokoj o celkové ploše cca 20 m2, který je částečně vybaven dětským nábytkem pro dvě děti. Tento nábytek by zde majitelé rádi ponechali. Po pravé straně je místnost, která by mohla sloužit jako místnost úklidová, ale i jako menší šatna. Je zde umístěn i plynový, kombinovaný kotel Junkers. Plocha místnosti je cca 6,20 m2. Po pravé straně je vchod do nádherné koupelny o rozloze cca 6 m2 s umyvadlem, vanou, pračkou Indesit, vestavěnými skříněmi, dále pokračujeme na samostatné WC o celkové ploše cca 1,20 m2. Hlavní dominantou bytu je krásný a prostorný pokoj s kuchyňskou linkou a ostrůvkem o celkové ploše cca 38,70 m2. Kuchyňský kout disponuje vestavěnými spotřebiči jako je lednice s mrazákem značky SIEMENS, mikrovlnnou troubou značky SAMSUNG, sklo keramickou deskou značky SIEMENS, troubou značky SIEMENS a myčkou nádobí taktéž značky SIEMENS. Dále se zde nachází ostrůvek, díky čemuž je v kuchyni mnoho úložného prostoru a místa pro vaření.

Součástí pronájmu je i sklep, který je umístěn v prvním podzemním podlaží a jeho celková plocha činí cca 7 m2. Z dvorního traktu je malý dvůr, který mohou obývat všechny osoby v domě žijící, tedy i nájemci k relaxaci a odpočinku.

Bezesporu další výhodou je vytápění ústředním topením pomocí vlastního plynového kotle.

 

Celková plocha činí cca 108 m2, z toho užitná plocha bytu činí cca 101 m2 a velikost sklepu činí cca 7 m2.

 

Lokalita, kde se nabízená nemovitost nachází, je jednou z nejvyhledávanějších a nejlukrativnějších míst ve městě Brně, a to nejen zelení, která je zde v hojné míře, ale i výborným parkováním a zejména skvělou dostupností s centrem Brna. Jezdí zde tramvaj, autobus. Nedaleko se nachází park, který může sloužit k aktivitám, ale i odpočinku.

Městská část Brno – Královo pole má spíše městský charakter, ale na severovýchodě této lokality v katastrálním území Sadový se rozkládají rozsáhlé lesy a nachází se zde významný krajinný prvek Údolí Zaječího potoka. Na severozápad městské části zasahuje přírodní památka Medlánecké kopce s lesoparkem Palackého vrchu. V městské části se nachází hlavní budova Technického muzea v Brně. Na východě městské části se nachází proslulá Královopolská strojírna, jižně od ní pak velké brněnské nákupní centrum Královo pole.

 

Ceny k nájmu jsou následující:

Nájem činí 20.000, -Kč měsíčně.

Služby činí 5.500, -Kč měsíčně pro tři osoby, každá další osoba + 500, -Kč. (záloha na elektřinu činí 1.880, -Kč, záloha na plyn 2.120, -Kč, záloha na vodu 1.300, -Kč, poplatky za společné prostory a společnou elektřinu v domě činí 200,-Kč. Zálohy na vodu, elektřinu a úklid společných prostor se rozpočítávají na osobu v bytě).

Kauce činí 25.500, -Kč.

 

Byt je k dispozici novému nájemci od 1. září 2023, prohlídky jsou možné již nyní.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,