https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ CIHLOVÉHO BYTU S BALKÓNEM 2+1, PRAHA 3 – ŽIŽKOV | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ CIHLOVÉHO BYTU S BALKÓNEM 2+1, PRAHA 3 – ŽIŽKOV

CRGBytyPRODEJ CIHLOVÉHO BYTU S BALKÓNEM 2+1, PRAHA 3 – ŽIŽKOV

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0048-24
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+1
Celková výměra:  56,29 m2
Balkon:  ano
Energetická náročnost:  C - úsporná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi ihned volný, výborně dispozičně řešený byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1, který se nachází ve druhém patře sedmi patrového cihlového domu s výtahem na vyhledávané adrese Pod lipami na Praze 3- Žižkov – Jarov. Dům pochází z roku cca 1980.

 

Bytová jednotka, kterou Vám nabízíme, je výborně dispozičně řešena. Každá místnost má samostatný vchod. V obývacím pokoji je balkón i malá lodžie. Kuchyň se nabízí bez kuchyňské linky. Z důvodu jejího stavu ji majitel odstranil, aby nový vlastník neměl zbytečné náklady navíc. Celkově byt působí velmi vzdušným, příjemným dojmem a je ihned k nastěhování.

 

Celková plocha bytu činí 56,29 m2, z toho balkon má plochu cca 1,92 m2 a sklepní kóje o celkové ploše cca 2 m2.

 

Dispozice:

Zabezpečenými vchodovými dveřmi vejdeme přímo do chodby o celkové ploše cca 3,87 m2, ve které jsou vestavěné skříně a vchod do kuchyně a obývacího pokoje. Obývací pokoj je velmi prostorný, jeho celková plocha činí cca 22,56 m2. Jak je již výše uvedeno, tato hlavní obytná místnost působí vzdušným dojmem, a to zejména díky balkónu o výměře cca 1,92 m2. Balkón je orientovaný do zeleně u domu a přímo vybízí k odpočinku a relaxaci u stolku s kávou. V obývacím pokoji jsou dále dvě francouzská otevíratelná okna se zábradlím. Z obývacího pokoje se můžeme vrátit na chodbu, případně vejít do druhé obytné místnosti, která může sloužit i jako ložnice. Její plocha je cca 13,41 m2. V obývacím pokoji i ložnici je položen koberec. Pod kobercem jsou zánovní parkety. Z ložnice je vstup do kuchyně o celkové ploše cca 8,67 m2. Kuchyni je možné po zabudování kuchyňské linky využívat i jako jídelnu. Koupelna v bytě má výměru cca 3,86 m2. Její součástí je umyvadlo, sprchový kout a WC. Součástí prodeje je i sklepní kóje o celkové ploše cca 2 m2.

 

Měsíční poplatky bez elektřiny v bytě činí 5.128,-Kč s tím, že tato částka obsahuje zálohu na fond oprav ve výši 1.338,-Kč, zálohu na pojištění domu ve výši 25,-Kč, zálohu na náklady na externí správní činnost ve výši 118,-Kč, zálohu na náklady na vlastní správní činnosti ve výši 408,-Kč, zálohu na výtah ve výši 136,-Kč, zálohu na společnou elektrickou energii ve výši 18,-Kč, zálohu na odpad ve výši 109,-Kč, zálohu na úklid společných prostor ve výši 115,-Kč, zálohu na studenou vodu ve výši 139,-Kč, zálohu na teplou vodu ve výši 786,-Kč a zálohu na teplo ve výši 1.936,-Kč.

 

Vytápění v bytě je ústřední stejně jako ohřev vody.

 

Dům je postupně revitalizován. Má plastová okna s dvojskly, nové balkóny, nové vstupní dveře, nový výtah, stupačky jsou v plastu.

Energetická třída je úsporná – C.

Na bytě neváznou žádná břemena ani dluhy.

 

Bytová jednotka je ihned k dispozici novému majiteli. V případě, že Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném čísle či emailu, rádi Vás vezmeme na osobní prohlídku, klíče máme v RK.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42