https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ BYTU PO REKONSTRUKCI V OV 3+1 S BALKÓNEM V TŘEBÍČI | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ BYTU PO REKONSTRUKCI V OV 3+1 S BALKÓNEM V TŘEBÍČI

CRGBytyPRODEJ BYTU PO REKONSTRUKCI V OV 3+1 S BALKÓNEM V TŘEBÍČI

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0248-23
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+1
Celková výměra:  75 m2
Balkon:  ano
Energetická náročnost:  D - méně úsporná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi byt po rekonstrukci o dispozici 3+1, který se nachází v Třebíči, ve velmi vyhledávané lokalitě Nové Dvory, na ulici Jaroslava Haška. Jedná se o bytovou jednotku ve čtvrtém patře bytového domu. Byt je orientován na jihozápad a severovýchod.

Byt je ve skvělém technickém stavu, byl postupně kompletně rekonstruován. Na podlahách jsou vinylové podlahy, okna jsou plastová. WC i koupelna prošly kompletní rekonstrukcí, mají zděné jádro. Elektřina je v mědi, snižovaly se podhledy. Pokoje v bytě jsou samostatné. V bytě jsou moc pěkné obložkové interiérové dveře.

Bezesporu velkou výhodou je, že byt má velmi nízké provozní náklady na provoz.

 

Dispozice:

Za vstupními dveřmi do bytu se nachází velká prostorná vstupní hala (cca 7 m2). Z této je vstup do všech samostatných místností. Kuchyně (cca 8 m2) je vybavena pěknou kuchyňskou linkou včetně spotřebičů, a to varné desky, digestoře, trouby značky ELEKTROLUX a myčky značky BOSCH. Téměř ve středu kuchyně je k dispozici praktický barový pult. Obývací pokoj (cca 21 m2) je útulný, což nabízí možnosti odpočinku a relaxace. Další místností v bytě je pokoj nyní využívaný jako ložnice (cca 12 m2) a pokoj nyní využívaný jako dětský (cca 16 m2). Dominantou této místnosti je pěkný prostorný balkon (cca 3,5 m2). WC je v chodbě samostatné (cca 1 m2) s umyvadlem. Koupelna je prostorná (cca 4 m2) s velkým sprchovým koutem, který vede po celé šíři koupelny, umyvadlem s umyvadlovou skříňkou a zrcadlem a výklenkem pro pračku.

Součástí bytu je i sklepní kóje o celkové ploše (cca 2,5 m2).

 

Vytápění bytu je řešeno pomocí radiátorů dálkově, stejně jako ohřev teplé vody. Internet je po bytě rozveden, majitelé využívají internet od společnosti Metron.

 

Co se týče měsíčních poplatků, ty činí 4.428, -Kč + elektřina 1.100, -Kč. Částka za služby obsahuje zálohu na studenou vodu ve výši 343, -Kč, zálohu na surovinu pro TUV ve výši 85, -Kč, zálohu na teplo ve výši 1.132, -Kč, zálohu na ohřev vody ve výši 306, -Kč, zálohu na úklidové práce ve výši 86, -Kč, zálohu na společnou elektrickou energii ve výši 22, -Kč, zálohu na společnou televizní anténu ve výši 10, -Kč, zálohu na správní poplatek ve výši 203, -Kč a fond oprav ve výši 2.241, -Kč.

V bytovém domě, kde se nabízený byt nachází, je k zajištění správy majetku založeno a provozováno Společenství vlastníků jednotek (SVJ).

 

Celková výměra podlahové plochy nabízeného bytu je cca 75 m2, z toho balkon má výměru cca 3,5 m2 a sklep má výměru cca 2,5 m2.

 

Bytový dům, kde se byt nachází, byl také postupně renovován a revitalizován. V roce 2020 byl zateplen, byla instalována nová okna a vchodové dveře. Dům má i novou zateplenou střechu atd.

Bezesporu velkou výhodou je bezproblémové parkování u domu. V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost včetně dopravní dostupnosti pomocí MHD.

 

Popis lokality:

Nové Dvory jsou část města Třebíče. Nachází se zde především bytové a rodinné domy. Je to jedna z největších a nejvíce obývaných částí Třebíče. Panelové domy byly stavěny v 70. letech. Také se zde nachází víceúčelová sportovní hala, tenisové kurty, fotbalová hřiště, krytý bazén, bowlingové haly, dětská hřiště, zdravotní středisko, nákupní střediska, skatepark, nízkoprahové centrum a nový hřbitov. Je zde kompletní občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost.

 

V ceně není započítána odměna RK.

 

Pokud Vás tato nabídka zaujala, moc rádi Vás vezmeme na osobní prohlídku. Proto nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo emailu. 

 

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42