https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ ATYPICKÉHO, CIHLOVÉHO BYTU 4+KK V JOSEFOVĚ U JAROMĚŘE

CRGBytyPRODEJ ATYPICKÉHO, CIHLOVÉHO BYTU 4+KK V JOSEFOVĚ U JAROMĚŘE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0041-21
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  4+kk
Celková výměra:  132 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi byt, který se nachází v krásném, historickém městě Josefov, který je vzdálený cca 7 km od Jaroměře a cca 20 minut od Hradce Králové. Josefov je východočeské, historické pevnostní město, které se nachází v okrese Náchod v Královehradeckém kraji. Velmi krásnou historickou památkou jsou podzemní chodby, Kostel Nanebevzetí Páně a mnoho dalšího. Ve městě se nachází veškerá občanská vybavenost, obchody, školka, škola, obchůdky s různým zaměřením a jiné.

 

Celková plocha bytu činí cca 132 m2.

Dispozice:

Poté co vejdeme do domu, se ocitneme v průjezdu cihlového, bytového domu. Přímo z něj vejdeme do bytu, který Vám nabízíme. Za vstupními dveřmi se nacházíme ve vstupní chodbě o velikosti cca 6 m2, ze které vejdeme do dominanty bytu samotného, který je zároveň centrálním pokojem se vstupy do dalších místností. Tato místnost je veliká cca 63 m2. Krásným prvkem tohoto pokoje je kamenné ohraničení pro krb. Po levé straně se nachází chodba (cca 11,5 m2), ze které je vstup do prvního pokoje a na dvůr. Pokoj je velmi dobře prostorově řešen, a to vestavěnou patrovou postelí. Z hlavního pokoje vede chodba (cca 4 m2), ze které se vchází do další místnosti (cca 13 m2), taktéž s vestavěnou patrovou postelí a do poslední části bytu. Zde nalezneme samostatné WC (cca 1 m2), koupelnu o velikosti cca 7,5 m2. Koupelna je velmi prostorná, nachází se v ní rohová vana a sprchový kout. Za koupelnou je původně sloužící technická místnost s plynovým kotlem, která původně sloužila zároveň jako prádelna. Tato místnost je cca 10 m2 veliká. Poslední pokoj se nachází také v tomto křídle a jeho rozměr je cca 8 m2, i zde byla započata rekonstrukce k vestavění patrové postele.

 

Celý byt je prostorný a vybízí k uskutečnění mnoha plánů a nápadů pro vysněný domov.

Je nutné podotknout, že vzhledem k technickému stavu zejména menších pokojů je nutná rekonstrukce, která je ale zohledněna již v kupní ceně. Proto je nutné počítat s jeho opravou.

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

 

Jestliže Vás naše nabídka zaujala, či máte jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu h.prochazkova@credoreal.cz.

 

 

Cena činí 1.290.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,