https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ APARTMÁNU OV 2+KK V BESKYDECH, VELKÝCH KARLOVICÍCH

CRGBytyPRODEJ APARTMÁNU OV 2+KK V BESKYDECH, VELKÝCH KARLOVICÍCH

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0095-19
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+kk
Celková výměra:  54 m2
Balkon:  ano
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Hledáte pohodu a odpočinek od Vašeho pracovního shonu? Milujete lyžování, ježdění na kole a jiné aktivní sporty nebo naopak klid a odpočinek? Je Vaším snem stoupnout na lyže a dojet přímo ke sjezdovce či upravené běžkařské trati nebo cyklostezce? Chcete pěšky dojít do restaurace, bazénu či wellness centra? Pokud ano, tak tento apartmán je přímo pro Vás!

Nabízíme Vám ke koupi krásný, plně zařízený apartmán v osobním vlastnictví o dispozici 2+kk, který se nachází v pátém nadzemním podlaží cihlového multifunkčního domu s výtahem přímo u sjezdovky s vlastním parkovacím stáním a sklepem. Nemovitost se nachází v překrásné Národní přírodní rezervaci Beskyd horského pralesu Razula a v těsném sousedství skiareálu téhož názvu.

Celková plocha apartmánu je 54,27 m2 včetně balkónu.

Dispozice:

Vchodovými dveřmi vejdeme do vstupní prostorné předsíně o celkové ploše 5,57m2. Zde nalezneme vestavěnou skříň na míru. Z předsíně je vstup na samostatné WC s umyvadlem o ploše 1,30m2, krásné koupelny s umyvadlem a vanou o rozměru 3,52m2. Samostatným vstupem vejdeme do hlavní místnosti, která působí díky množství oken velmi světlým a teplým dojmem. Plocha této místnosti je 25,20m2 a nalezneme zde zejména kuchyňskou linku s vestavěnými spotřebiči a další nábytek, který zabezpečí svým majitelům příjemné posezení. Dominantou tohoto obývacího pokoje je balkón o celkové ploše 2,98m2. Z balkónu je nádherný výhled na okolní přírodu. V obývacím pokoji je otevřené schodiště vedoucí do galerie o rozloze 11,50m2. Tato je opět plně vybavena, a to dvoulůžkem a patrovou postelí. Součástí bytu je i vlastní sklep o rozloze 4,20m2, který se nachází v prvním nadzemním podlaží domu. K bytu dále náleží vlastní parkovací stání před domem.

Jak je výše zmíněno, byt je vybaven bezpečnostními fóliemi v oknech, jiné zabezpečení není nutné.

Co se týče měsíčních poplatků, ty činí 1.660,-Kč měsíčně + elektřina cca 700,-Kč měsíčně.

Velkou výhodou je možnost následného pronájmu apartmánu v době, kdy jej nebudete využívat společností, která sídlí přímo v domě. Je zde i správce a společná lyžárna o ploše 20,39m2.

 

Apartmány Razula vznikly přestavbou v minulosti velmi známého Hotelu Razula. Dokončeny a zkolaudovány byly v říjnu 2010. Při výstavbě apartmánového domu byl kladen maximální důraz na to, aby objekt architektonicky souzněl s typicky beskydskou oblastí. Apartmánový dům sestává ze čtyřiceti horských bytů a přízemních nebytových prostorů určených pro zázemí, wellness provoz a volnočasovou zónu. Objekt je členěn na nižší čtyřpodlažní část s arkádovým průčelím hlavního vstupu do budovy a nebytových prostor. V bytech jsou internetové a satelitní přípojky.

 

Hlavní doménou nabízeného areálu, v kterém se apartmán nachází, je lokalita. Poblíž apartmánů Razula se nachází skiareál Razula (Resort Valachy), Národní přírodní rezervace Horský prales Razula, Spa hotel Lanterna, Wellness hotel Horal, Wellness Horal, Golfové hřiště Horal a spousta dalších volnočasových rezervací. Nedaleko se pořádají různé akce jako Valachy tour, Karlovský gastro festival, Týden kultury.

 

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném čísle či e-mailu m.mackova@credoreal.cz, klíče máme v RK!

 

Cena: 3.490.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,