https://www.traditionrolex.com/42

PŘEVOD PĚKNÉHO DB 2+1 SE DVĚMA LODŽIEMI, BRNO – KOHOUTOVICE

CRGBytyPŘEVOD PĚKNÉHO DB 2+1 SE DVĚMA LODŽIEMI, BRNO – KOHOUTOVICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0103-23
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  družstevní
Velikost bytu / RD:  2+1
Celková výměra:  71,90 m2
Balkon:  ano

O nemovitosti

Nabízíme Vám k převodu členských práv a povinností k družstevnímu bytu, družstevní byt o dispozici 2+1 s lodžiemi na ulici Chalabalova v Brně Kohoutovicích. Byt je situovaný ve třetím nadzemním podlaží bytového panelového domu. Byt lze převést do jednoho roku do osobního vlastnictví, lze tedy na něj vzít hypoteční úvěr! Potvrzení Družstva pro banku o možnosti převodu bytu do osobního vlastnictví Vám pošleme emailem na vyžádání.

 

V okolí nabízené bytové jednotky se nachází veškerá občanská vybavenost. Přibližně 30 m od bytového domu se nachází základní a mateřská škola, Aquapark cca 220 m, zubní ordinace cca 450 m, praktický lékař cca 1 km, pekařství cca 230 m, zastávka MHD cca 260 m, obchod s potravinami cca 1 km, a mnoho dalšího jako jsou restaurace, kavárny, obchody s různým zaměřením a jiné.

 

Velkou výhodou umístění bytu je nedaleká přírodní rezervace Pisárky, která je od bytu vzdálena necelé 2 kilometry. Tato oblast je vyhlášena pro svou krásnou přírodu, která láká na příjemné procházky. Přibližně 1,9 kilometru od bytového domu se nachází druhá přírodní rezervace, a to Koniklecová louka, kde každoročně vzkvétají krásné květiny Koniklece.

 

Dispozice bytové jednotky:

Za vstupními dveřmi se nachází předsíň ve tvaru „L“ o výměře cca 6,10 m2, ze které je vstup do všech místností v bytě. Naproti vstupním dveřím je samostatná toaleta o velikosti cca 0,90 m2 a koupelna (cca 3,50 m2), která je vybavena menší vanou, umyvadlem, zrcadlem, koupelnovou skříňkou a pračkou s vrchním plněním. Chodba (cca 2,50 m2), která spojuje komoru, pokoj a předsíň, disponuje nástěnným věšákem. Dále se přes chodbu vstupuje do komory, který může sloužit například jako šatna, nebo pro úschovu věcí. Zde se nachází regálový systém a menší skříně. Komora je o velikosti cca 3 m2. První pokoj je o velikosti cca 14,50 m2a nabízí se bez vybavení. Součástí této místnosti je lodžie o velikosti cca 4,30 m2. Ve druhé části bytu se nachází kuchyně (cca 10,30 m2), kde je kuchyňská linka, kombinovaný sporák, digestoř, lednice s mrazákem a spíž. Z kuchyně je výstup na druhou lodžii o velikosti cca 4,30 m2, která je zasklená. Poslední místností v bytě je obývací pokoj o velikosti cca 20,50 m2 . Všechny pokoje jsou orientované na Východ.

K bytové jednotce náleží sklepní kóje o výměře cca 2 m2, která se nachází v přízemí bytového domu.

 

Celková plocha činí cca 71,90 m2, z toho užitná plocha bytu činí cca 61,30 m2, každý balkon je o velikosti 4,30 m2 a sklep činí cca 2 m2.

 

Co se týče stavu domu, ve čtvrtém kvartálu roku 2022 proběhlo přezkoušení plynu v bytové jednotce včetně kombinovaného sporáku. Na konci roku 2023 nebo začátkem roku 2024 se bude bytový dům zateplovat a budou se zasklívat lodžie v bytech.

Jendou z mnoha výhod nabízené nemovitosti je, jak je již výše uvedeno, možnost převedení do osobního vlastnictví, kdy poplatek za převod do osobního vlastnictví činí 6.938, -Kč. V tuto chvíli má nynější nájemce již splacenou anuitu. Dále má bytový dům již založeno Společenství vlastníků jednotek.

 

Náklady na bydlení:

Celková měsíční platba nyní činí 6.508, -Kč.

V této částce je obsažen:

 

Popis lokality:

Kohoutovice je městská část na západě statutárního města Brna. Obec Kohoutovice existovala prokazatelně již ve 13. století. Ve 14. století přešly Kohoutovice do majetku kláštera dominikánek při kostele sv. Anny a zůstaly zde až do zrušení kláštera Josefem II. V roce 1782.

V roce 1970 začíná výstavba sídliště, které zcela změní život původní vesnice i tvář krajiny. Podle projektu architekta Františka Kočího se realizuje výstavba panelového sídliště s 300 rodinnými domy.

Mezi památky městské části Kohoutovice patří například Vila Antonína Procházky, která je postavena v novorenesančním stylu, Vila Pisárecká postavena v romantickém stylu, nebo kaplička sv. Jana Nepomuckého, kaple Sv. Rodiny, a mnoho dalšího.

 

Parkování v této lokalitě je bezproblémové.

 

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vás vezmeme na prohlídku, klíče máme v RK!

 

V ceně není započítána odměna realitní kanceláře.

 

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,