https://www.traditionrolex.com/42

PODNÁJEM NOVOSTAVBY BYTU 2+KK S BALKÓNEM, BRNO – KOMÍN

CRGBytyPODNÁJEM NOVOSTAVBY BYTU 2+KK S BALKÓNEM, BRNO – KOMÍN

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0026-24
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+kk
Celková výměra:  63,9 m2
Balkon:  ano
Energetická náročnost:  C - úsporná

O nemovitosti

Nabízíme Vám podnájem tohoto jedinečného, částečně zařízeného bytu, který se nachází v cihlovém bytovém komplexu na ulici Podveská, v jedné z nejvyhledávanějších brněnských lokalit, v městské části Komín. Byt samotný nalezneme ve 4. nadzemním podlaží rezidence s výhledem do okrasného společného parku. V budově se nachází exklusivní byty v maximální kvalitě.

 

Nabízená bytová jednotka má celkovou plochu cca 63,9 m2, z toho balkón má rozlohu cca 6,1 m2 a sklep má rozlohu cca 3 m2.

 

Byt se nachází se ve třetím patře cihlové budovy s výtahem. Jedná se o krásný, moderní, částečně zařízený byt s klimatizací značky DAIKIN, který se nachází v posledním patře tohoto domu.

 

Dispozice bytu:

Vejdeme do vstupní chodby o celkové ploše cca 8,1 m2, ve které se nachází vestavná skříň se zrcadlem, která nabízí spoustu úložného prostoru. Z této chodby je i vstup do všech samostatných místností v bytě. Hlavní dominantou bytu je obývací pokoj spojený s kuchyní a výstupem na balkón o celkové ploše cca 6,1 m2, který je orientovaný do vnitrobloku. Tento obývací pokoj má rozlohu cca 26,9 m2. Je zde vestavěná luxusní kuchyňská linka s podsvícením a vestavnými spotřebiči, a to myčkou, indukční deskou, elektrickou troubou a mikrovlnnou troubou, vše značky WHIRPOOL, ledničkou s mrazákem značky LIEBHERR a digestoří značky MIELE. Vše je v té největší kvalitě. Součástí vybavení obývacího pokoje s kuchyní je již výše zmíněná kvalitní klimatizace. V bytě je dále samostatné WC o celkové ploše cca 2,1 m2, jehož součástí je i bidet a menší umyvadlo. Koupelna je velmi praktická a prostorná. Její celková plocha činí cca 4,4 m2. Disponuje vanou, umyvadlem, podsvíceným zrcadlem, menší nástěnnou skříní, skříní určenou přímo nad pračku a přívodem na automatickou pračku. Poslední obytnou místností v bytě je ložnice o výměře cca 13,3 m2, která disponuje nádherným výhledem do zeleně patřící k rezidenci. V místnosti je vestavná skříň se zrcadlem a opět klimatizace.

Součástí pronájmu je i sklep o výměře 3 m2 umístěný v suterénu domu, a jehož součástí jsou tři regály.

Okna v bytě jsou plastová a na všech jsou venkovní elektrické bezpečnostní žaluzie. Podlahy v bytě jsou plovoucí laminátové. Vytápění je centrální, každý dům má svůj vlastní kotel. Součástí vybavení bytu je i kompletní osvětlení designovými světly.

 

 

Měsíční poplatky:

-        Nájem činí 20.000, - Kč měsíčně.

-        Služby činí 3.630, - Kč měsíčně pro dvě osoby; každá další osoba bude zpoplatněna částkou 500, - Kč měsíčně. Poplatek za služby obsahuje zálohu za elektřinu ve výši 1.000, - Kč, zálohu na osvětlení společných prostor ve výši 64, - Kč, zálohu na výtah ve výši 229, - Kč, zálohu na topení ve výši 1.132, - Kč, zálohu na studenou vodu ve výši 203, - Kč, zálohu na ohřev vody ve výši 785, - Kč, zálohu na úklid společných prostor ve výši 195, - Kč a zálohu na elektrickou energii – venkovní osvětlení ve výši 22, - Kč.

-        Kauce činí: 47.500, - Kč (je možné ji uhradit nadvakrát).

 

Co se týče parkování, je možné parkovat před domem.

 

V případě zájmu je možné dále k bytu pronajmout:

-      Garáž pro jeden osobní automobil přímo v domě, která bude k dispozici 1. února 2024.

Měsíční poplatky za garáž jsou:

Nájem ve výši 2.750, - Kč měsíčně včetně DPH.

Služby činí 250, - Kč měsíčně a obsahují zálohu na osvětlení společných prostor ve výši 120, - Kč, zálohu na úklid společných prostor ve výši 50, - Kč a zálohu na elektřinu – garážového boxu ve výši 80, - Kč.

Kauce činí 4.000, - Kč.

-      Garážové stání pro jeden osobní automobil, které se nachází v protějším domě.

Nájem ve výši 2.421, - Kč měsíčně včetně DPH.

Služby činí 79, - Kč měsíčně a obsahují zálohu na osvětlení garáže ve výši 54, -Kč a zálohu na úklid garáže ve výši 25, - Kč.

Kauce činí 3.000, - Kč.

 

Co se týče internetu, není součástí podnájmu, ale je zde funkční NETBOX, který v době naší nabídky měl pro své zákazníky akci, a to gigabitové připojení za 300, - Kč měsíčně. Vlastník bytu jej měl po dobu bydlení též zavedený.

 

Bytový dům, kde se bytová jednotka nachází, je vzdálen cca 100 metrů od zastávky tramvaje Sochorova č. 3 a č. 10. Doba jízdy do centra je cca 12 minut.

Rádi bychom i zdůraznili možnost příjemných procházek nebo vyjížděk na kole po okolí, nedaleko se nachází například jundrovská obora Holedná, kohoutovická obora a spousta dalších krásných míst k navštívení.

Hledáte-li bydlení v krásném prostředí s perfektní dopravní dostupností přímo do centra města Brna, a přitom vhodném pro pěkné procházky v přírodě, v lokalitě s výbornou občanskou vybaveností, pak je tato nabídka přímo pro Vás!

 

Majitel si vyhrazuje právo výběru podnájemce.

 

Byt je volný ihned, klíče máme v RK!

 

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,