https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRONÁJMU PĚKNÉHO BYTU 2+KK V CIHLOVÉM DOMĚ, HRUŠOVANY U BRNA

CRGBytyNABÍDKA PRONÁJMU PĚKNÉHO BYTU 2+KK V CIHLOVÉM DOMĚ, HRUŠOVANY U BRNA

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0092-22
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+kk
Celková výměra:  48 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu moc pěkný, částečně vybavený byt, který se nachází v prvním nadzemním podlaží dvoupodlažního cihlového bytového domu.

Nabízená bytová jednotka se nachází na ulici Masarykova, v Hrušovanech u Brna. Hrušovany se rozprostírají přibližně 20 km od Brna. Leží na železničním koridoru Břeclav – Děčín a je snadno dostupná i automobilem.

V okolí bytu nalezneme obchod (550 m), zastávku Hrušovany obecní úřad (50 m2), základní školu (300 m), mateřskou školu (550 m) a mnoho dalšího.

 

Celková plocha bytu činí cca 48 m2.

 

Dispozice:

Vstupními dveřmi vejdeme do chodby (cca 3 m2), na které se nachází věšáková stěna a botník. Hlavní dominantou bytu je pokoj s kuchyňským koutem o výměře cca 29 m2. Kuchyňský kout je vybaven kuchyňskou linkou, indukční deskou, digestoří a menší troubou. V kuchyňské lince nalezneme menší průtokový bojler pro ohřev vody v kuchyni. Z hlavního pokoje se vchází do druhého pokoje o výměře cca 10,5 m2. Dále se z pokoje s kuchyňským koutem vchází do koupelny (cca 4 m2), která je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem, zrcadlem a otopným žebříkem. Za koupelnou se nachází toaleta (cca 1,5 m2), v této místnosti se taktéž nachází bojler pro ohřev vody v koupelně.

 

Tento byt je vhodný pro jednotlivce či pro pár.

Byt je volný ihned a prohlídky jsou možné po domluvě.

 

Poplatky:

Nájem činí 10.500, -Kč měsíčně.

Služby činí 2.500, -Kč měsíčně. Služby budou rozúčtovány takto: záloha na vodné stočné ve výši 400, -Kč, záloha na elektřinu v bytě ve výši 700, -Kč, záloha na plyn ve výši 1.150, -Kč, internet 250, -Kč.

Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 13.000, -Kč.

 

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu, prohlídky mohou být kdykoliv po dohodě.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,